اطراف سبزها: مورد علاقه من عکس و لکه در کلگری-منطقه گلف

من نیاز به جلوگیری از درخواست برای ورودی.

چند هفته پیش من به سادگی یک لیست از 18 مورد علاقه عکس و لکه در کلگری و منطقه گلف.

معیارهای عمد شل و ول. این می تواند یک توپ را روی گوه شات رویکرد شات یک ضربه محکم و ناگهانی شات. این می تواند یک منظره قطعه از اموال یک سوراخ است که من همیشه پمپ به بازی و یا فقط یکی از آن مکان/فضاهای است که باعث می شود شما فکر می کنم ‘خدای من عاشق این بازی است.’

معلوم است من یک مقدار زیادی از آن.

مشکل این است که هر بار که من به ذکر این ایده را به دوستان یا همکاران به نظر می رسید آنها می خواهم نشان می دهد دو یا سه faves که تا به حال حتی شده بر روی رادار.

اما این است که زیبایی آن است.

این لیست قطعی. شما ممکن است کاملا متفاوت است. اگر شما از ذهن نیست خیال بافی در مورد گلف برای چند ساعت یا چند روز می توان آن را یک تمرین سرگرم کننده.

بنابراین در اینجا می رود من 18-ish — آره من خیلی در کم کردن آن — عکس های مورد علاقه و لکه در کلگری و اطراف منطقه از جمله کوه ما زمین بازی را به غرب …

من دوست دارم برای اولین بار توپ را روی گوه. هر سه راه اول ، وجود دارد برخی از به خصوص جذاب افتتاحیه در اطراف این قطعات — استوارت کریک که در آن شما را به هدف در یک معدن قدیمی ورودی و Wintergreen در بالای لیست من.

من عاشق این جمع دور اول سبز در مکنزی مراتع. فقط 500-و-برخی از متری پس از خروج از محل باشگاه وانجمن شما احساس می کنید مانند شما در طبیعت پیاده روی در ماهی نهر پارک. وجود ندارد البته در محدوده شهر است که آرامش شما تا به زودی.


دوم توپ را روی گوه در مسافرتی با جعبه رفت و آمد مکرر در Canmore ویژگی های یک کارت پستال-مشاهده شایسته از سه خواهر. (وس Gilbertson/Postmedia)

من عشق دوم توپ را روی گوه در مسافرتی با جعبه. این دوره را دریافت نمی کند همان رتبه بندی عشق به عنوان برخی از همسایگان خود در رشته کوه های راکی کانادا اما من همیشه می گویم که اگر من سرگرم کننده از یک گلف باز مشتاق از دیگر بخشی از کشور و یا جهان مسافرتی با جعبه خواهد بود در این سفر به دلیل مناظر خیره کننده. نگاه از بالا راه اندازی-پد شماره 2 که در آن شما خیره در سراسر راست در سه خواهر است که به خوبی به عنوان آن می شود.

من عاشق مشهور چهارم — با نام مستعار شیطان دیگ — در Fairmont بنف چشمه. اگر شما تا کنون بازی این فک-قطره چکان و یا حتی دیده می شود عکس, این واقعا نیاز به هیچ توضیح بیشتر. این جایزه که در اطراف دامنه معمولا ارائه بسیاری از دوستانه پرش.

من عاشق نشستن در صندلی گهوارهای در گلنک. منظورم این است که نمی توان rocking صندلی ؟ با وجود شیرین صندلی من همیشه کمی squirmy که من منتظر شماره 5 در جنگل ، که یک شات است که نه بیش از حد زمان به فکر کردن در مورد.


مورد علاقه من عکس op در Kananaskis کشور گلف — مشاهده از ششم سبز در کوه Lorette طرح است. (وس Gilbertson/Postmedia)

من دوست دارم برای متوقف کردن و خیس کردن در این نمایش به من اندازه من زدن توپ در ششم سبز در Kananaskis کشور را کوه Lorette طرح است. وجود دارد مقدار زیادی از آب نبات چشم در K-کشور — که می رود برای سوار شدن کید البته بیش از حد — اما اگر شما پارک شده در این نقطه من شرط می بندم شما می خواهم هر ثانیه گلف باز تکاپوی بازگشت به سبد خرید برای خود دوربین-تلفن. که کوه Lorette و McDougall محدوده که ارائه پس زمینه های زیبا.

من عاشق هر دو از drivable Par-4s در با نام تجاری جدید مایکلسون ملی. من نه سنگین-hitter وظیفه — به دور از آن — اما هر دو Nos. 7 و 16 در حال عقاب فرصت های زمانی که شما حق انتخاب مجموعه ای از كم. (من یک مؤمن است که در هر دوره باید یک gettable Par-4 در کارت امتیازی. Blue Devil, میراث, Pointe, لیوینگستون, استوارت نهر و وینستون همه gooders.)

من عاشق سبز-سایت شماره 8 در دره ریج. جمع بین یک پشته بلند از درختان و کمان رودخانه وجود ندارد بسیاری از مکان های صلح آمیز … به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست سه توپ.

من عاشق قدم زدن تا هشتم fairway در Sundre با یک توپ بر روی چمن کوتاه. این ممکن است تنگ fairway در همه آلبرتا — کلگری-مطرح pro Ryan ییپ یک بار به شوخی پرسید در توییتر اگر شما هنوز هم نیاز به راه رفتن تنها-فایل — اما زمانی که شما بین چوب, شما باید یک ترک خوب در مرغک.

من عاشق کوتاه-ish Par-3 در سراسر آب است. من فکر کردن به طور خاص از Nos. 8 و 12 در ردوود مراتع و شماره 15 در کلاغ البته در Priddis سبزی. در حال حاضر من فکر پنجم در Bearspaw و 13th در چشمه نقره ای. و وجود دارد بسیاری از بیشتر.

من دوست دارم در تلاش برای انتخاب یک آهن خاموش منجمد چمن در فاکس توخالی در ماه فوریه است. اگر شما علاقه داشتن به خودتان باز جان سخت, زمستان دور در این مسیر آنها گاهی اوقات باز کردن موقت سبزها اگر هوا خیلی گرم — یک نشان افتخار.

من عاشق بازی در کنار رودخانه در کالیفرنیا و بازی را از طریق دره در D ‘ Arcy در مرتع پرورش احشام و من دوست دارم که چگونه برخی از این تکالیف در کانال در Delacour — به علاوه یک به ویژه در Sirocco — من فکر می کنم در مورد بازی در اسکاتلند است.


شماره 13 در Shaganappi نقطه کاملا یک صعود اما این زرق و برق دار به نظر کلگری مرکز شهر افق است پاداش. (وس Gilbertson/Postmedia)

من عاشق قدم زدن سوراخ 13 در Shaganappi نقطه, حتی اگر آن را یک زاییدن سوز صعود. من عاشق creaky چوبی پل در سراسر دره و دارم به خصوص پرداخت-هنگامی که شما در رسیدن به بالای تپه — یک نمایش خیره کننده از مرکز شهر افق.

من عاشق شماره 14 در میپل ریج. آره که سوراخ است که شما از Deerfoot دنباله. آیا آن را نمی سرگرم کننده دانستن است که به عنوان ترافیک roars گذشته بی شماری وجود دارد و رانندگان که قصد آنها می تواند مکان های تجاری با شما ؟

من عاشق پله تا سه راهی-عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در شماره 16 در لینک GlenEagles خیره کننده Par-3 که dangles بیش از تعظیم دره رودخانه. من آن را بازی اغلب و هنوز هم ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از هر زمان. من دوست دارم که ضربه شات. من واقعا آن را دوست دارم هنگامی که یک قطار است chugging از آهنگ های زیر است.

من عاشق گذشته در کلگری گلف & باشگاه کشور در یک سراشیبی شیک پوش در کنار آرنج رودخانه. این برای من بهترین در شهر. کلگری G&CC خصوصی پاتوق — بسیاری از گلف بازان باید تنها به تحسین آن را از مسیر عمومی در طرف مقابل از روی آب — بنابراین اگر شما همیشه نمره دعوت تنها قابل قبول است پاسخ مثبت است. (به عنوان یکی از بگیرید و یاد دهید, به یاد من, بندی بین Nos. 10-11 است که باید برای هر اول-تایمر.)

من دوست دارم در هر زمان/در هر نقطه من ایستاده در fairway در شماره 18 با یک شوت در تیراندازی 70-چیزی. آیا هدف شما این است برای شکستن 70 (ای کاش), 80, 90 یا شاید به نگه داشتن آن در دو رقم وجود دارد هیچ چیز مانند راش از تلاش برای نزدیک کردن واقعا خوب دور. من چند داستان موفقیت و چند meltdowns که من هنوز در تلاش برای فراموش کردن است.

من عاشق این رویکرد نهایی در دره عمیق و باریک مراتع. از هر فاصله آن قلب خود را دریافت کنید thumping. من دوست دارم در حال حاضر که آن را نیز به ارمغان می آورد خاطرات از دراماتیک پس از اتمام در Shaw خیریه کلاسیک متاسفانه بدون رفتن این تابستان با توجه به COVID-19 بحران است. کسانی که بچه ها آن را بیش از حد آسان است.

من عاشق 19th, سوراخ. یک پاسیو, ترجیحا, اما من واقعا نمی داد و بیداد کن در مورد این یکی.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>