اطراف سبزها: Lefty عشق کوتاه-بازی جادوگری را نشان می دهد در مایکلسون ملی

مایکلسون باشگاه ملی گلف باز یک هفته پیش و هر کسی که بازی کرده است یک دور در با نام تجاری جدید و زیبایی واقع فقط در غرب کلگری به احتمال زیاد تا به حال شانس به کانال درونی خود را Lefty.

شما نمی ممکن است که مایکلسون سحر و جادو.

فیل می خواهم برای دیدن شما سعی می کنید.

مایکلسون باشگاه ملی گلف باز یک هفته پیش و هر کسی که بازی کرده است یک دور در با نام تجاری جدید و زیبایی واقع فقط در غرب کلگری به احتمال زیاد تا به حال شانس به کانال درونی خود را Lefty — تقلا برای نجات همتراز با درخشان دست انداز-و-اجرا و یا ظریف پیچ و یا شاید خود را با استفاده از چوب صاف از چند متری خاموش قرار دادن سطح.

همه ما از دست سبز گاهی اوقات (یا اغلب) و یکی از فیل اولویت برای ارائه گزینه ها و ترویج خلاقیت اگر رویکرد خود را به ضرب گلوله اتفاق می افتد به زمین کوتاه و یا اگر شما کاملا در هدف.

“بدیهی است که فیل یکی از بهترین های کوتاه بازی هر بازیکن است که تا کنون ایفا کرده است” گفت: ریک اسمیت مایکلسون را مربی دیرین و طراحی خود را شریک در این 7,412-حیاط راه اندازی در توسعه های جدید از هماهنگی. “و چه فیل دوست دارد به انجام است ایجاد این دمدمی کوچک containments بنابراین آن را می دهد بازیکن یک فرصت است. بنابراین اگر آنها mishit آهن شات و یا رویکرد به سبز و توپ ندارد منحرف و خیلی دور از بازی.

“فیل به عنوان یک بازیکن دوست دارد هدف قرار دادن عکس های مختلف در اطراف سبز و او واقعا به ارمغان آورد که در ما قرار داده است که در طراحی به طور خاص. که یکی از بهترین های کوتاه-بازی بچه ها در جهان به مشترک گلف باز یک گزینه به آمار های مختلف عکس. شما نه منحرف. و این بهتر است. آن را بیشتر سرگرم کننده است. آن را سرگرم کننده نیست به تعقیب توپ خود را بعد از شما آن را ضربه بر روی لبه سمت راست و سبز و 40 متری و سپس شما باید یک غیر ممکن است ،

آن را اغلب به یک دوره جدید باز می شود اجازه دهید به تنهایی یکی که خرس به نام پنج بار عمده قهرمان و جهان, گلف, سالن از شهرت مشمول.

مایکلسون ملی در نهایت مجموعه ای منحصر به فرد خصوصی پاتوق, اما اجازه می دهد بازی عمومی به عنوان عضویت در رشد جای خود را به هفته گذشته است. یک ستاره نکردم چهارتایی, ویژه, Calgary Flames کاپیتان علامت جوردانو او تیمی سابق مت Stajan Calgary Stampeders کارفرمایی بو لوی میچل و المپیک پیچش یا حلقه زنی مدال طلای بن Hebert.

این صورتحساب به عنوان یک نرم افتتاحیه این حال عجیب و غریب بار ظاهر توسط افسانه left-hander با نام خود را در ورودی ثبت نام باید صبر کنید. مایکلسون باید برای یک مراسم بزم هنگامی که clubhouse — هنوز هم در طراحی/اجازه فاز — کامل است.

“من بسیار افتخار از این دوره” مایکلسون ارسال شده در توییتر. “عنوان بصری تهدید آمیز به نظر می رسد شما می توانید آن را بر روی زمین و متوسط گلف باز را به یک انفجار!”

او درست است.

آن را از من و با من بازی گلف به طور متوسط.


یک عکس هوایی از مایکلسون باشگاه ملی گلف طراحی شده توسط PGA Tour سوپراستار فیل مایکلسون. حسن نیت ارائه میدهد از مایکلسون ملی

حسن نیت ارائه میدهد از مایکلسون ملی / حسن نیت ارائه میدهد از مایکلسون ملی

“ما در حال شنیدن چیزهای واقعا خوب” اسمیت گفت. “و من فکر می کنم یکی از کارهای جالب این است که ما در حال شنیدن است که همه مورد علاقه خود را در سوراخ های مختلف است ، که همیشه یک تعریف برای طراحی. ما را بگو آنچه را مورد علاقه خود را سوراخ؟’ و آنها به شما می گویند, ‘مورد علاقه من شماره 2 و شماره 4’ یا ‘من دوست دارم شماره 8.’

“هی, ما دوست داریم که. از نظر طراحی کنیم واقعا مثل این است که.”

من شخصی fave اگر شما نگرانم که شماره 10 یک نگاه تهدید آمیز اما قطعی مرغک فرصت به عنوان طولانی به عنوان شما اجتناب از gnarly مرکز خط پناهگاه.

وجود دارد بسیاری از نامزدهای دیگر بیش از حد.

سوم سوراخ های اول Par-3 در کارت امتیازی خود را است واقعا سرد سبز. عقب-چپ پین خواهد بود doozy.

با tailwind شما احساس می کنید مانند شما می توانید آمار آن کشور مایل در شماره 11 که ترک خواهد کرد شما را با چیزی به فکر می کنم که شما اندازه خود را شات دوم. (مگر اینکه شما در واقع می توانید آن را ضربه یک کشور مایل نیست به نزدیک پشت كم. این Par-5 امتداد تقریبا 650 متری از راهنمایی.)

وجود دارد مقدار زیادی به عشق در مورد Nos. 7 و 16 هر دو drivable Par-4s. در واقع یکی گنت در حال حاضر خشک albatross.

و مایکلسون ملی, جدیدترین علاوه بر این به آسیاب بادی گلف گروه فهرستی از دوره های عالی رساندن کشش.

“ما فقط امیدوارم هر کسی دوست دارد آن را” اسمیت گفت. “ما می دانیم که ما باید یک سرپرست (باب Novecosky) که در حال رفتن به واقعا به دنبال از طریق با بسیاری از جزئیات است که ما دوست داریم و چه فیل را دوست دارد. ما عاشق توجه به جزئیات است. آن را واقعا مهم است. بنابراین ما می دانیم که آن را به نگه داشتن بهتر.

“ما فقط خوشحال باز است و ما امیدواریم که آب و هوا خوب است در این سال که در آن ما می تواند به سقوط و واقعا دیدن برخی از زیبایی است. عکس ها در حال رفتن به ذهن ترا درهم میشکنند با سایه از سوخت و زمین خطوط و زیبایی فسکيو است که بسته بندی و تبدیل تمام در سراسر ملک. روزی هنگامی که شما در حال نشستن در آن محل باشگاه وانجمن, شما در حال رفتن به مایل به نشستن در بالکن دنبال کردن در مردم در این چشم انداز است که رفتن به بسیار به یاد ماندنی و ما امیدواریم.”

شنیده اید ؟

مایکلسون ملی نیست و تنها چمن جدید برای کلگری-منطقه گلف بازان به اتمام مدتی به زودی.

در حال حاضر وجود دارد نه newbies در آرامش باشگاه گلف با نیمی از تکالیف در آفتاب گیر طرح باز این آخر هفته گذشته. تا باقی مانده آنها را به کار گیرند 27-سوراخ چرخش در این نیمه خصوصی راه اندازی در حال حاضر محبوب برای آن رقص گاو ،

باشید در هفته آینده برای بررسی.

آیا شما بازی کرد ؟

مقرون به صرفه جویان در حال حاضر آگاه از سد بیش از حد. آن را سخت به ضرب و شتم خود را روز هفته ویژه که در آن شما پرداخت فقط یک باک سوراخ هنگامی که شما اجاره یک قدرت سبد خرید.

با وجود اندازه گیری فقط 6,057 متری از پشت, كم مرغک-متقاضیان را پیدا خواهد کرد که این روستایی پیگیری واقع کمتر از نیم ساعت رانندگی در شمال کلگری محدوده شهر در مادن — هیچ pushover.

اگر شما احساس خوبی در مورد خود بازی را سخت تر از دو سبز گزینه های روی Par-3 چهارم سوراخ — سوپر-لاغر قرار دادن سطح آن حک شده است را به یک دامنه است. اگر شما موفق به ضربه که هدف شما باید به اندازه یک کوتاه زدن توپ.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im