اطراف سبزها: Drumheller دایناسور دنباله احساس می کند مانند سفر به یک سیاره دیگر

در این staycation هستید تابستان دایناسور دنباله واقعا باید خود را در لیست آمار.

آنها به فروش سوغات تی شرت ها در نرم افزار-فروشگاه — ‘بدلندز بازمانده.’

البته آنها به فروش آستین جایگزین توپ های گلف ،

شما ممکن است خرید هر دو پس از یک دور در Drumheller دایناسور Trail Golf Club با چشم ظاهر و جانبی-عقب انداختن نه که نشسته است در بالای hoodoos.

“آن چنان منحصر به فرد است. این واقعا یکی از یک نوع” گفت: Neil dobell نشست های دیرین عضو و در حال حاضر pro-مدیر فروشگاه در دایناسور دنباله. “من golfed در سراسر جهان و نه وجود دارد بسیاری از مکان ها هستند که حتی نوع نزدیک به این.

“تقریبا هر کس می گوید” من نمی توانم باور کنم که. آن تماشایی است.’ و است که معمولا پس, ‘من از دست رفته بسیاری از توپ های گلف به عقب وجود دارد.’ اما فک خود رها. آنها فقط نمی توانم باور کنم که آنچه آنها به دلیل آن که در زمین گلف واقع شده است که در آن سوراخ هستند.”

در واقع شما می شود حفر divots در همان منظره اطراف جایی که دیرینه شناسان حفر کردن برخی از فسیل در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در جهان معروف سلطنتی Tyrrell موزه.

در این staycation هستید تابستان دایناسور دنباله واقعا باید خود را در لیست آمار.


سوراخ 11 دایناسور Trail Golf Club امتداد تنها 320 متری اما هر ولگرد شات خواهد باد در زیستگاه مار. (وس Gilbertson/Postmedia)

وس Gilbertson / Postmedia

واقع در حدود 125 کیلومتری شمال شرق کلگری محدوده شهرستان های کوچک-شهر دوره شروع می شود با یک جای آرام گرم کردن — یک درخت-صف جلو نه که نشسته بین بزرگراه و گوزن قرمز رودخانه.

پس از به نوبه خود شما عبور از جاده به آنچه احساس می کند مانند یک سیاره دیگر است.

این نمایشگاه هشدار, هدف گلف. اگر شما از دست fairway, شما به احتمال زیاد نمی خواهد ببینید که توپ دوباره. (نشانه ای است که هشدار, ‘مارها ممکن است در این منطقه یافت و می تواند از خود دفاع کنند اگر گوشه و آشفته’ بنابراین شما احتمالا حتی نمی خواهد می خواهید به سرگردان بیش از حد برای یک نگاه.)

با یک زن و شوهر از کور tee-عکس و یک تن از حاشیه برای خطا دایناسور دنباله را نه قطعا می تواند باعث برخی از نا امیدی.

اما شما خواهید بود شیفته زیبایی بدلندز — مورد علاقه شخصی من است شماره 12 یک 149-حیاط downhiller — و این احساس که فرد و ویلما Flintsone ممکن است teeing آن را در گروه بعدی.


دید از بالا كم در شماره 12 در دایناسور Trail Golf Club در Drumheller آلتا. (وس Gilbertson/Postmedia)

وس Gilbertson / Postmedia

این دوره منحصر به فرد است که هر آلبرتایی باید حداقل یک بار. اگر برنامه سفر خود را تغییر داده شده است با این بیماری همه گیر سفر یک روزه به Drumheller می توانید مانند یک بیت از یک فرار.

فقط همین را نشان می دهد تا تنها با وزش باد و از Titleist Pro-V1s مگر اینکه شما احساس می کنید واقعا خوب در مورد هدف خود را. (محلی حکومت است که هر گونه شبکه, شات در نه بازگشت به بازی به عنوان یک جانبی خطر پس حداقل شما نخواهد بود تپش provisionals.)

“از كم آبی این جانور به عقب وجود دارد — و این که قبل از شروع باد باد,” dobell نشست اعتراف کرد. “اما آن را واقعا سرد تجربه می کنند. شما در واقع گلف در صدر hoodoos. دیدگاه های دیدنی و جذاب. این چیزی است که شما فقط نمی خواهد در هر نقطه دیگری در آلبرتا و یا هر نقطه در جهان ،

“هر کس به ما می گوید” من هرگز چیزی مانند دیده می شود که یا تا به حال چیزی شبیه به آن و من می توانم آن را باور نمی وجود دارد.’ “

شنیده اید ؟

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از نامزدها برای کارمند-از-این-ماه افتخارات در وینستون باشگاه گلف.

نیمه خصوصی راه اندازی — قبلا به عنوان شناخته شده کلگری الک — ضربه سخت بود که دمدمی مزاجی طوفان که نورد از طریق شهرستان ما بیش از یک هفته پیش اما سریع فکر کارکنان موفق برای به حداقل رساندن آسیب.

خدمه حدود 10 — از جمله مزایا و برگشت-فروشگاه کارگران و سرور از محل باشگاه وانجمن سالن — hustled به حرکت در حدود 200 کیسه های گلف به زمین خشک به عنوان منطقه ذخیره سازی آب گرفتگی. آنها تا به حال به کمک چهار junior member بیش از حد.

کارکنان نیز درهم به غیر روحانی کردن قفسه ها در نرم افزار-فروشگاه ایجاد موقت سد به مسیر آب کردن درب. تفکر خوب است.

این دوره بسته شد به مدت دو روز از پاک کردن- از جمله حذف گل و لای پس از یک مینی گلرود در نزدیکی سبز در شماره 15 — اما یک بار دیگر باز کنید و هنوز هم در شکل فوق العاده.

“من نمی دانم اگر من تا کنون دیده ام این باران بود که گفت:” مدیر کل/اجرایی حرفه ای دیل تاملینسون اشاره کرد یک تکه از سبد خرید خود را-ناوگان نیاز به جا شود پس از طوفان است. “ما قطعا نمی دور صدمه ندیده اما می توانست خیلی بدتر است.”

آیا شما بازی …

یک دور با پدر خود را به تازگی ؟

برای بسیاری از خانواده گلف یک روز پدر, سنت, اما شما نباید نیاز به بهانه ای برای یکی از این گردش های ویژه.

من از دست پدرم در سال 2017, و عزیز نگه داشتن خاطرات بسیاری از ما دور است.

من از دست های خنده دار نگاه در چهره خود را در مناسبت نادر که به طور معمول قابل اعتماد تکه — به عنوان یک چپ او را هدف waaaaaay راست ماند مستقیم.

من از دست او اصرار بر قرار دادن همه چیز را در حدود 10 متری از سبز و معمولا ضربه زدن به آن نزدیک است.

من از دست همه خنده و ابتلا است که شما می توانید انجام در چهار و نیم ساعت است.

شما از دست این لحظه به طوری که بسیاری از آنها.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>