اطراف سبزها: B. C. زیبایی Greywolf کوتاه تر و شیرین تر از جدید به جلو كم

مناظر همیشه دیدنی و جذاب است.

اما ما همه می توانند به توافق برسند Greywolf گلف حک شده به بیابان ناهموار در پانوراما, B. C., به نظر می رسد حتی بهتر است پس از یک مرغک و یا همتراز از یک سه گانه دیو.

این زیبایی ها را در Greywolf یک نام تجاری جدید مجموعه ای از كم — سبزها در کارت امتیازی خود را — که کوتاه شدن این کوه گیج به 4,585 متری و به طور قابل توجهی تا سرگرم کننده عاملی برای مبتدیان و هر کس دیگری که نمی توانید یک تن از پاپ از راننده خود را.

“این واقعا اوج فقط گرفتن بازخورد در طول سال توضیح داد:” جاستین قهوه ای, مدیر گلف در Greywolf. “قدیمی رو به جلو توپ را روی گوه بود که سفید پوستان بود که 5,300 متری و تغییر دهید. و آن را فقط بیش از حد بود. این یک مو بیش از حد طولانی است. من شنیده ام آن را بارها و بارها به خصوص از خانم ها که آن را فقط بیش از حد دشوار است.

“این یک فرصت از دست رفته مناسب است ؟ ما می خواهیم برای ایجاد این فرصت برای همه است و کسی به بازی در اینجا و لذت بردن از خود.”

کلمبیا کلمبیا دره مدت طولانی است که مورد علاقه فرار برای Calgarians و اگر چه مقامات در ابتدا خواسته هر می تواند بازدید کننده را به ماندن با توجه به COVID-19 وجود دارد در حال حاضر ‘خوش آمدید بهره’ نشانه ها به شما می رسد در این آخر هفته زمین بازی.

Greywolf یکی از دلایل به مطمئن شوید که شما خود را بسته و باشگاه ها و نرم خوشه اگر شما به رهبری غرب در بزرگراه 93.

گلف توپ را روی گوه-آن-حرکت رو به جلو است و نه فقط در مورد آوردن مردم در. آن را در مورد آوردن آنها. (این تصادفی نیست که یکی دیگر از گزینه های محبوب ترین در کلمبیا دره ریج البته در مس نقطه آن امتداد به بیش از 5000 متری از طولانی ترین تنظیم می کند به پر 62 و برگ جایزه ساحل/قایقرانی زمان پس از یک دور.)

اعتباری به خدمه در Greywolf جدید رو به جلو كم — باز پس از شروع این فصل — کاهش yardage بدون در مجموع از بین بردن چالش یا که لبه-از-شما-سبد خرید-صندلی احساس ساخته شده است که این یکی از کانادا باید بازی دوره های عمومی.

بهترین مثال در امضای ششم سوراخ با نام مستعار “Cliffhanger” و معمولا نیاز به یک زانو ضربه زدن rip در سراسر دره عمیق. وجود دارد بسیار کمتر مجبور حمل از این سبزی به جای 77-حیاط bop که باز می شود تا نمایش پر زرق و برق پایین دره به سمت ادم تنومند و بدقواره یخچال.

در شماره 13 نظر من سخت ترین آزمون در اموال زاویه از جدید tee-عرشه یک gnarly fairway پناهگاه بیرون از بازی.

در شماره 16 حتی نور-hitter وظیفه یک شانس برای گرفتن سرعت حافظه با درایو خود را.

علاوه بر این هیچ کس تا کنون خشک مرغک توپ و بی درنگ در مورد شکایت از یک سوراخ بیش از حد آسان — حداقل هیچ کس در تماس با من-لیست — و Greywolf هنوز هم ارائه می دهد مقدار زیادی از گوشت را برای دیگر جمعیت. (از نکات آن را اندازه گیری بیش از 7000 متری و چهار وجود دارد گزینه های دیگر در میان به طوری که هر عضو از خانواده خود و یا چهار نفری می توانید پیدا کردن یک مناسب فاصله است.)

“وجود دارد یک زن و شوهر که باید در اینجا شاید برای سه سال در حال حاضر و او ساخته شده نقطه گفت که در حال حاضر که او در این سه راهی-جعبه او را در همان نقطه در fairway به عنوان شوهر برای رویکرد خود را عکس به سبز” براون گفت. “و این دقیقا کاری است که آن را به انجام طراحی شده. اگر شما هدف قرار دادن سه-جنگل به Par-4s در تمام طول روز است که می تواند شما را می پوشند. آن را به یک بیت از یک عمل خرد کردن یا اسیاب. اما اگر شما می توانید یک هفت-آهن را به دست خود را به برخی از سبزی حداقل آن باعث می شود یک تفاوت بزرگ. آنها در حال رفتن به ضربه بیشتر سبزی و فقط باید بیشتر سرگرم کننده است.

“و این چیزی است که من واقعا دوست دارم این است که راه ما سرپرست اوان (Olauson) و خدمه ساخته شده توپ را روی گوه-جعبه — نبود فقط چیدن یک نقطه در fairway و برش آن را کمی کوتاه تر و چسباندن یک زن و شوهر از بلوک وجود دارد. ما در واقع ساخته شده سه راهی-مجتمع و قطع درختان ساخته شده و آن را بخشی از زمین گلف. اگر شما سوار در اطراف 18 سوراخ و نگاه كم این من فکر نمی کنم بسیاری از افراد هرگز حدس می زنم که کسانی که اضافه شده است به تازگی.

“فقط آن را واقعا به خوبی انجام می شود. ما واقعا از آن راضی است.”

شنیده اید ؟

نه این که شما نیاز به یک بهانه ای اما در اینجا یک دلیل بزرگ را به شما و فرزندان و نوه برادرزاده برادرزاده و…. همراه برای دور بعدی خود را.

این را یک بچه به دوره برنامه كم دوشنبه با شرکت از امکانات ارائه رایگان دور به جوانان که همراه با پرداخت بالغ.

در آخرین بررسی 25-به علاوه کلگری-منطقه دوره بودند waiving سبز-هزینه برای نسل آینده به عنوان بخشی از این ابتکار در سراسر کشور.

برای جزئیات کامل از جمله یک لیست از شرکت کننده آهنگ و هر گونه محدودیت در زمان رزرو بازدید kidsplaygolf.ca.

آیا شما بازی کرد ؟

این همسایه شمال غربی نمی خواهد ذهن های ویژه.

در واقع آنها به اشتراک گذاری برخی از اعضای.

شباهت ها پایان ندارد وجود دارد — هر دو سیاه گوش ریج و دره ریج ارائه و آرام آرام از شهر, حومه, در حالی که همچنین خواستار توجه کامل خود را اگر شما می خواهید برای ارسال یک امتیاز خوب است.

این جبهه نه در دره ریج نقش در امتداد لبه کمان رودخانه. سبز-سایت در شماره 8 به رتبه در میان آرامش بخش ترین نقاط در هر دوره در این منطقه است.

ولی ریج نیز دارای عالی رساندن کشش برجسته طولانی و قوی 17th — دلهره آور downhiller است که می تواند کشش 230 متری از پشت كم به روی حیله و تزویر سبز.

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند یک جانور صبر کنید تا زمانی که شما وارد در شماره 14 در Lynx ریج که متعلق در هر گونه گفتگو در مورد کلگری سخت ترین Par-3s. از راهنمایی? 240 متری و بدون تغییر ارتفاع را در کنار خود. Gulp.

آیا نمی شود ترس ، این طرح در Lynx ریج واقع در انتهای جنوبی 12 مایل Coulee جاده است که یک بازی سرگرم کننده ترکیبی از سوراخ شما می توانید مرغک و سوراخ است که می تواند به شما نیش می زنند. وجود واقعی حق بیمه در قرار دادن خود را در بهترین موقعیت توپ را روی گوه.

اگر شما برای یک 36-سوراخ چالش دو سربرگ در این نیمه خصوصی تنظیم — 15 دقیقه رفت و آمد با ماشین, حتی اگر آن را بسیار نزدیک تر به عنوان کلاغ مگس — خواهد بود heck از یک روز.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>