آرمسترانگ fends off دفاع از قهرمان برای آلبرتا باز پیروزی

امیرحسین آرمسترانگ برنده توسط یک سکته مغزی بیش از hard-شارژ اندرو هریسون.

درام در نهایت در بر داشت راه خود را به یک آلبرتا گلف رویداد در این فصل است.

ادمونتون گلف بازان ع آرمسترانگ و ویلسون Bateman ارائه آن میدوی از طریق پنج شنبه نهایی دور از آلبرتا باز قهرمانی در Wolf Creek Golf Resort و دفاع از قهرمان اندرو هریسون از Camrose عضو حزب در اواخر معلوم شد چه آرمسترانگ در پایان برای به ادعای عنوان آرزو.

23-در سال آرمسترانگ برنده توسط یک سکته مغزی بیش از hard-شارژ هریسون ارسال 7-تحت-par 206 به درپوش به مدت سه روز و 54 سوراخ آلبرتا باز ارائه شده توسط SVR وکلا.

“این ($7,000 بالا-جایزه) paycheque عالی است اما من بیشتر پمپ به اولین پیروزی” آرمسترانگ گفت. “این یک اعتماد به نفس بزرگ بوست با یک میدان بزرگ در این سال بسیار عالی برای به دست آوردن پیروزی.”

پس از تعدادی از فوران چاه نفت پیروزی در سال 2020 آلبرتا گلف برنامه فصل خیمه رویداد آمد به پشت نه در این دوره فقط در غرب Morningside در طول QEII بزرگراه.

بیتمن و آرمسترانگ بسته بود در 8-تحت سه عکس واضح و روشن از زمینه قبل از هریسون ساخته شده یک اتهام است. این Camrose گلف باز را نهایی-دور 67 گره خورده پایین در دور بعد با کلگری Mitchell فاکس کردم و او را به محل باشگاه وانجمن های اولیه در 6-تحت.

اما هریسون به پایان رسید و نفر دوم در حالی که فاکس گره خورده است برای سوم با Bateman.

قهرمانی تبدیل شده در پنج دقیقه کشش در پشت نه که Bateman از دست رفته دو پا پر زدن توپ در 14 سوراخ و پس از آن می تواند خود را پیدا نمی متمرد رانندگی در سه راهی-جعبه در 15.

در ضمن Armstrong ساخته شده یک کلاچ دیو صرفه جویی در 16 و سپس دو توپ از 30 بر 18 به صورت یک سکته مغزی پیروزی و اولین و حرفه ای ،

شش-زمان آلبرتا باز برنده وس Heffernan از کلگری Silver Springs, نوشته شده 3-تحت دور نهایی به پایان T5 در 3-تحت-210 کلی با طب کلاه را دیلون Bastel.

این گلنک را اوان هولمز 2-تحت-211, زده هفتم-بهترین نمره در حالی که گلنک حداکثر Sekulic کشور هیلز ” خواند و سیاهگوش ریج را رایلی فلمینگ تمام به پایان رسید T8 حتی پر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>