شما دستمال مرطوب ضد عفونی هنوز هم موثر است ؟ بررسی تاریخ

کسانی که دستمال مرطوب ضد عفونی کننده شما با استفاده بی وقفه برای تمیز کردن سطوح سخت دستگیره های درب و دستگیره سمت راست در حال حاضر فقط ممکن است به طور منظم دستمال مرطوب و “ضد عفونی کننده” در نام تنها.

در ضد عفونی مواد را نسبتا کوتاه عمر. که خبر خوب اگر شما با استفاده از آنها به سرعت برای جلوگیری از گسترش coronavirus میکروب ها در, خبر بد اگر شما خرید به صورت فله و قرار دادن دور در تمیز کردن تامین ذخیره سازی.

پاک کننده مانند Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی کننده ذکر شده است به عنوان موثر در برابر COVID-19 است که نام رسمی این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

اما “همه Clorox سهام & Fraganzia محصولات عمر مفید یک سال است” Clorox سایت می گوید: به غیر از محصولات چند که نمی عبارتند از دستمال مرطوب.

یک سال از اثربخشی آغاز می شود با تولید و تاریخ است که چاپ تمبر سیاه و سفید در سمت نزدیکی پایین ظرف Clorox دستمال مرطوب.

با استفاده از این وان دستمال مرطوب به عنوان مثال مهر آمده است:

آقای 19331 03 11 1A 5813-GA-4

اولین مجموعه از اعداد پس از دو حرف اول نشان می دهد زمانی که محصول ساخته شده بود. در این مورد مهم شماره 19331.

با توجه به Clorox سایت اولین شماره سال است و بقیه این رقم در روز است. بنابراین, 19 نشان می دهد 2019 و 331 است 331st بعد از این سال است. یک جستجوی سریع در گوگل نشان می دهد که در نوامبر 27, 2019. با یک سال عمر مفید ما می دانیم که این خاص وان دستمال مرطوب منقضی نوامبر 27 سال 2020 است.

آن را ممکن است برای خرید محصولات که در حال حاضر از دست رفته اثر خود را. با رای تمیز کردن وسایل هستند که خریداری شده تا در طول بحران همه گیر است که کمتر از یک نگرانی در حال حاضر, اما ارزش آن ممکن است به دنبال محصول شما ممکن است تا به حال در خانه در حالی که برای.

Lysol ارزش بزرگ و تمیز کردن دیگر تولید کنندگان محصول خود را عمر دستورالعمل است که متفاوت از Clorox. بسیاری از اطلاعات در دسترس آنلاین, اما شما همچنین می توانید تماس خدمات به مشتریان شماره تلفن های ذکر شده بر روی محصول ،

سازمان حفاظت محیط زیست لیست محصولات که موثر در برابر رمان coronavirus.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>