آیا شما از دیدن حیات وحش در ورمونت? این احتمالا دلیل این که شما در خانه می گوید: بازی سرپرست

Coronavirus همه گیر است که نگه داشتن مردم بیشتر در خانه و این بدان معناست که بیشتر رؤیت حیات وحش می گوید دیرین بازی سرپرست با, ورمونت, Department of Fish & Wildlife.

“من تو را دیدم یک نر بوقلمون و مرغ ترکیه در چمن من در مه” گفت: مسلح ، George Scribner زندگی می کند که در Elmore. “من هرگز در خانه چون من همیشه کار می کند. من دیده ام بسیاری از مخلوقات از من شده است به صفحه اصلی به طور مداوم در اطراف خانه.”

که همچنین ممکن است توضیح Jan Leja قابل توجه عکس از یک بابکت اسیر درست کردن یک شکار موفق در یک عکس گرفته شده صبح یکشنبه در نزدیکی Shelburne جامعه مدرسه است.

Scribner گفت: این نادر است برای دیدن یک بابکت چرا که آنها مرموز و آنها را شکار بیشتر در شب. در این زمان از سال, اما آنها به ارائه برای بچه گربه خود را و بیشتر احتمال دارد به گسترش شکار خود را به ساعات روز با توجه به Scribner.

بر خلاف مناطق بزرگ شهری که در آن مستند مورد نیاز همه گیر است منجر به بهبود کیفیت هوا و تجدید حیات طبیعت در برخی موارد Scribner گفت ورمونت شخصیت روستایی این معنی است که دولت در حال حاضر یک جای خوب برای حیات وحش است.

“Vermonters قدردانی از منابع طبیعی ما,” او گفت:. “من واقعا فکر می کنم این بیشتر یک ماده از مردم که خانه و آگاه تر از آنچه در سمت راست خود را در پشت محوطه.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im