دو روز در مدرسه به اندازه کافی برای ورمونت دانش آموزان با نیازهای ویژه?

به عنوان یک مادر از نیازهای ویژه دانش آموز, امی Trela نگران است آنچه در این سال تحصیلی برگزار خواهد شد برای او پسر 17 ساله در وینوسکی دبیرستان.

او نیاز به یک مشاور در مدرسه و همچنین دریافت سخنرانی های حرفه ای و درمان فیزیکی است. Trela احساس می کند از راه دور یادگیری در بهار به عنوان یک نتیجه از بسته شدن مدارس با توجه به COVID-19 همه گیر در سمت چپ او را در پشت قرار داده و فشارها بر او برای ارائه خدمات حرفه ای او گم شده بود.

“من انتظار می رود به او آموزش سخنرانی و داده شد هیچ حمایت و یا برنامه ریزی برای OT و PT. این کار به خانه فرستاده شده برای او بود یا بیش از حد آسان و یا بیش از حد دشوار است,” او گفت: در یک ایمیل با استفاده از علامت های اختصاری برای کاردرمانی و فیزیوتراپی است. “این VNA می کند که خود را در خانه PT تنها انجام زوم و مرکز هوارد متوقف شد و 2 ساعت از جامعه پشتیبانی از دوشنبه تا جمعه است.”

خواهر او بود شخصی خود مراقبت کارگر اما قرار دادن او در معرض خطر با رفتن به خود در جامعه است.

Trela نمی خواهند از تکرار آنچه خانواده اش تحمل در بهار و نگران است ترکیبی مدل یادگیری که در آن دانش آموزان حضور در مدرسه به مدت دو روز و کار از راه دور برای سه تن دیگر خواهد بود بیشتر از همان.

مدارس در دره چاپلین از جمله شهرستان Chittenden, Franklin, ادیسون و جزیره بزرگ ساخته شده و با یک هماهنگی اعلام جولای 23 از برنامه های ترکیبی آموزشی مدل.

“که در آن است برنامه ریزی برای این دانشجویان است؟” Trela پرسید.

ورمونت فصل از آکادمی اطفال آمریکا نیز در مورد برنامه ریزی برای نیازهای ویژه دانش آموزان و قرار دادن یک بیانیه جولای 27, دعوت از مدارس به اولویت بندی در فرد حضور و غیاب برای نیازهای ویژه دانش آموزان در مهد کودک از طریق درجه 5.

دو مدرسه در مناطق تماس با مطبوعات آزاد گفت: نیازهای ویژه دانش آموزان ممکن است قادر به حضور در مدرسه بیش از دو روز در هفته است می تواند متفاوت باشد منطقه.

مدارس می گویند که آنها شده اند به کار بر روی یک طرح را برای نیازهای خاص دانش آموزان با استفاده از ورودی از پدر و مادر است. در حالی که برخی از جنبه تصمیم گرفته شده اند و دیگران هنوز هم در توسعه هر منطقه ممکن است متفاوت در پیاده سازی. راهنمایی بیشتر انتظار می رود که هر دو از سطح دولت و در سطح منطقه, اما در اینجا برخی از روش های به ویژه آموزش و پرورش برای پاییز سال 2020 سال تحصیلی.

بیشتر: “این یک وضعیت غیر ممکن است’: نیازهای ویژه خانواده مبارزات بدون خدمات در طول همه گیر

مناطق تلاش برای شخصی سازی برنامه بر اساس نیازهای خانواده

آموزش ویژه مدیران برای هر دو دره چاپلین مدرسه منطقه (CVSD) و اسکس وستفورد مدرسه منطقه (EWSD) گفت: آموزش از راه دور به خوبی کار می کرد برای برخی از نیازهای ویژه دانش آموزان, اما نه همه آنها به دنبال راه های بهتر و پاسخگویی به نیازهای در پاییز.

Meagan Roy مدیر خدمات پشتیبانی دانشجویی برای چاپلین دره مدرسه منطقه گفت: در یک ایمیل “ترکیبی برنامه چالش برانگیز است برای بسیاری از دانش آموزان با ناتوانی و آن این است که وزن به شدت در ما به عنوان رهبران و مربیان است.”

“اغلب ما دانش آموزان با ناتوانی مشکل دسترسی به آموزش های ارائه شده از راه دور و آنها به خصوص در معرض خطر از دست دادن یادگیری,” Roy گفت.

ارین مگوایر ویژه آموزش و پرورش مدیر EWSD گفت: منطقه رویکرد نگاه به پدر و مادر ترجیح موفقیت دانش آموز مربوط به آموزش از راه دور و شرایط فردی.

هر طرح خواهد بود فردی مبتنی بر دانش آموز و خانواده نیازهای ایمنی و ظرفیت برای رفع آن نیاز دارد.

نیازهای ویژه دانش آموزان می تواند بیشتر زمان مدرسه

در اسکس وستفورد مدرسه منطقه همه خانواده ها خواسته شد به را انتخاب کنید به طور کامل از راه دور آموزش مدل و یا ترکیبی آموزش مدل که شامل برخی از روزها در مدرسه. خانواده با نیازهای ویژه که انتخاب هیبرید مدل یادگیری بیشتر می تواند انتخاب کنید به ویژه آموزش و پرورش ارائه خدمات از راه دور در آموزش از راه دور روز و در-فرد در طول روز مدرسه یا اجازه مدیران می دانند که آنها ترجیح می دهند همه در شخص خاص خدمات آموزش و پرورش.

مگوایر گفت: اکثر خانواده ها در انتخاب خدمات به تراز وسط قرار دارد با ترکیبی آموزش مدل اما “نیست که بار ما را از انجام بیش از فقط دو روز از ویژه اد خدمات است.”

Roy در پاسخ به همین ترتیب در مورد CVSD برنامه: “برای برخی از دانش آموزان (به طور کلی کسانی که ناتوانی آنها را مانع از دسترسی به آموزش از راه دور) بله این ممکن است به معنی حضور در فرد آموزش بیش از دو روز در هفته و در همراهی با AAP توصیه.”

او گفت که این تصمیم خواهد بود با دقت ساخته شده توسط دانش آموز تیم و خانواده است.

“ما در حال شروع به درک چگونگی آن تصمیم گیری خواهد شد اما آنها را از مرکز به اطراف چگونه به خوبی دانش آموزان می توانند دسترسی به آموزش از راه دور و چه خاص خود را ناتوانی خود را به اثرات برنامه نویسی” Roy گفت.

ماسک پوشیدن و مخلوط-توانایی همسالان در نظر گرفته

مگوایر است که رئیس جمهور شورای مدیران آموزش و پرورش ویژه نمایندگی 5,000 ویژه مربیان گفت: “بسیار مهم است که به عنوان منطقه ما در اصلاح انطباق و حمایت از دانش آموزانی که ناتوانی و نه انکار آنها دسترسی زیرا کسانی که معلولیت.”

مگوایر گفت: در EWSD که حتی اگر برخی از دانش آموزان ممکن است مانع از پوشیدن ماسک خود را به دلیل ناتوانی آن را نمی خواهد حذف آنها را از حضور در مدرسه است.

“این منصفانه نیست برای آنها را به ننگ در مورد آن و این منصفانه نیست برای آنها به دسترسی از آنجا که” مگوایر گفت.

بیشتر: Chittenden County پدر و مادر در پاسخ به یادگیری ترکیبی برنامه ریزی و مدرسه بازگشایی برنامه

مگوایر همچنین گفت: منطقه برنامه ریزی شده است برای ادامه اجازه می دهد تا دانش آموزان با نیازهای ویژه در کلاس حضور خود را غیر فعال همسالان.

“شمول است فقط به عنوان مهم است در حال حاضر به عنوان آن را تا به حال بوده است, اگر نه بیشتر,” مگوایر گفت. احساس تعلق است که مهم است در کلاس های درس.

والدین و مدارس نیاز به کار با هم

CVSD و EWSD به دنبال ورودی از پدر و مادر در مورد از راه دور خود را تجربه یادگیری است. هر دو مدیران تاکید کرد والدین ارتباطات کلیدی است برای ایجاد یک طرح است که خواهد بود مناسب تر برای کودک خود نیاز به مدرسه رزومه.

“ما اساسا بازسازی سیستم آموزش و پرورش” مگوایر گفت. “من را تشویق تمام مربیان و خانواده ها سعی کنید تا آنجا که ما می تواند به لاغر و با هم کار جمعی” را به انجام آنچه که بهترین برای کودکان و نوجوانان, او گفت:.

“مدارس شده اند موظف به انتخاب از تعدادی از ناقص گزینه و سپس بهترین تصمیم ما می توانیم بر اساس اطلاعاتی که ما در دست” Roy گفت. او انتظار دارد که همه چیز را به طور مداوم تغییر از جمله آینده هدایت اما امیدوار است که آنها می تواند به گسترش زمان دانش آموزان را در ساختمان مدرسه به عنوان پیشرفت.

بیشتر: COVID-19 در ورمونت: به روز رسانی در دهانه مورد شمارش و محلی تاثیر

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de