آرشیو فیلم به ارمغان می آورد خاطرات برای 1989 Calgary Flames

سی و یک سال پس از این واقعیت که در سال 1989 Calgary Flames reminisce خود را در مورد جام استنلی جشن Allan موری با اعتبار یک کلاچ کمک کند.

در 25 مه سال 1989 به یاد ماندنی ترین شب در تاریخ حق رای دادن موری کمک کرد به بار کردن عرق-رنگ آمیزی, شامپاین, خیس دنده در تاریخی مونترال فروم و رهبری برای فرودگاه.

بازیکنان و مربیان و مدیریت و سایر کارکنان و قابل توجه خود را به دیگران بیش از حد — به دنبال یک جفت از اتوبوس.

به جز آنها مجبور به توقف برای غذا و … آه … نوشیدنی.

“قبل از ما به سمت چپ اتاق پانسمان, NHL, امنیتی وجود دارد و آنها در زمان جام استنلی و آنها آن را در یک جعبه و آنها قفل شده آن است. آنها قرار بود شش قفل حلق آویز بر روی آن” گفت: موری پس از آن دستیار مربی برای شعله های آتش — پاسخ به افسانه ای پدر Bearcat — و در حال حاضر مشغول به کار برای کلگری مبتنی بر محیط زیست شرکت Tervita.

“هنگامی که ما رو به فرودگاه نهایی تنه کردن کامیون بود و آن بالا رفتن تسمه نقاله و من فکر کردم رام این درست به نظر نمی رسد.’ من گفت: “آن را نگه دارید! آن را نگه دارید! توقف! آیا شما اتفاق می افتد به هر پیچ-برش?’

“بنابراین یکی از دلایل-خدمه بچه ها در زمان خاموش و او آمد و چند دقیقه بعد با پیچ-برش و ما برش قفل کردن جعبه. من فکر کردم ” این ممکن است آخرین روز من به عنوان یکی از مربیان از شعله های آتش, اما چه خبره? آن را فقط اتفاق می افتد یک بار در طول عمر.’ “

قبل از این اتوبوس ها وارد شده بود موری و چوب-پسر گرگ کمی لود جام استنلی بر روی هواپیما و … stashed براق جایزه در دستشویی ،

یکی از خدمه پرواز از مد افتاده برخی از مرتب کردن بر اساس از “ماندن” ثبت نام برای درب.

“ما آماده شد به من و من گفت: پدر” موری گفت. “و سپس ما رو در هوا و کمربند ایمنی علائم آمد و من رفتم به لانی (مک دونالد) و گفت:” من چیزی است که من می خواهم به شما نشان می دهد.’ من در زمان او را به حمام و من گفت: “من فکر کردم شما باید یکی به این ، و سپس به من باز می و جام نشسته بود وجود دارد.”

مک دونالد هنوز هم به عنوان محبوب در سراسر این قطعات به عنوان او بود که او co-کاپیتان که خدمه به عنوان گفته است که داستان بارها پس از.

او اغلب به شوخی که اواخر شب پرواز باید ساخته توقف اضطراری در وینیپگ برای بیشتر مشروب الکلی.

یا شاید او شوخی نیست.

“آل مورای به من آمد و گفت: “لانی شما کاپیتان بروید آوردن جام از’ ” مک دونالد گفت. “و من به او گفت:” شوخی می کنی ؟ شما با این ایده پس از آن کار خود را به آوردن جام از حمام. او همه هیجان زده و به حق ،

“این حزب از آن زمان رو به جلو است.”

وجود دارد متاسفانه هیچ فیلم از 30000 پا, اما شعله های آتش طرفداران می توانید بطور منظم احساس آن شب خاص جمعه به عنوان Sportsnet کلاه خود را دوباره اجرا از سال 1989 جام استنلی نهایی با یکی دیگر از بازی 6 (7:30 p. m. MT, Sportsnet غرب).

نه به از بین بردن اما لانی & Co. در بخش قهرمانی با پیروزی 4-2 در طول Montreal Canadiens.

در طول زمان همه گیر مکث این استاندارد-def ویدیو پخش بیش از یک بار.

“این خنده دار است زیرا هنگامی که آن بازی من دریافت متون از یک دسته از افراد مختلف — برخی از شما از شنیدن به طور منظم و دیگران است که شما شنیده ام از در یک زمان — و آن را همیشه” هی, من فقط دیدم شما در تلویزیون!’ گفت: “کالین پترسون کلیدی دفاعی رو به جلو در که شعله های آتش تیم ملی. “من می دانم که هنگامی که تلفن شروع می شود نور یکی از کسانی که بازی باید در. من شوخی با کسی ‘آنها به بازی بازی 6 در بسیاری از مواقع در حال حاضر که مردم احتمالا فکر می کنم من یک هدف-گلزن.’ “

در واقع پترسون را باز کرد به ثمر رساند که شب گلکاری خود را برای اولین بار از این سری در اواخر مرحله از افتتاح دوره است.

داگ گیلمور مشبک خواهد بود-برنده در قدرت-بازی بازی با نه دقیقه باقی مانده در سوم. او مهر و موم آن را با خالی-netter با 63 ثانیه بازی. (گیلمور و وطنی دروازه بان مایک ورنون هر دو یک مورد برای Conn Smythe جایزه, اما آل MacInnis بود برنده ارزش به عنوان اولین defenceman به رهبری حذفی امتیاز مسابقه است.)

در بین دو تیم گره خورده زود در وسط بند, مک دونالد sizzled دستکش-شات سمت گذشته پاتریک Roy برای معلوم شد چه گذشته ادم احمق از خود را در سالن از شهرت حرفه ای.

“من فکر می کنم زمانی که لانی گل ما همه نوع فکر کردم” این سرنوشت است. این روشی است که داستان در حال رفتن به نوشته,’ ” پترسون گفت.

تکرار hard-nosed مرکز Joel اتو: “جوجه را هدف همیشه به ارمغان می آورد goosebumps.”

که رفتن پیش رو نشانگر این است که بدون شک بیشتر یاد لحظه ای از بازی 6 ساخته شده حتی شیرین تر است زیرا شماره 9 شده بود و خش در سه بازی قبلی.

برای یک فن شعله های آتش, اگر چه آن را به یکی دیگر سهم که همیشه ایستاده بود.

“به عنوان بزرگ به عنوان هدف این بود که پدر من گفت که او فکر کرد که نقطه عطفی بود در بررسی (لری) رابینسون در دوره دوم” مک دونالد به یاد می آورد. “پیش از آن در آن دوره رابینسون بود من زدم پایین و احتمالا دو شیفت بعد از آن ما تا به حال ریخته جن در, رهبری در به دست آوردن جن وجود دارد و رابینسون و دو نفر از ما برخورد. و این زمان او رفت و پرواز در هوا و به پایان رسید تا به تخته. و هنگامی که شما آن را تماشا در تلویزیون او را می شود به نیمکت و او را به وضوح wincing و صدمه زدن به.

“پدر گفت:” که بود بهتر از به ثمر رساندن این هدف ، و من گفت: “بابا! ای بابا! به نمره هدف در بازی نهایی … ‘

“اما او همیشه می گفت:” نه بود که راه بهتر است.’ “

این تکرار قطعا خنک کردن خاطرات است که سریع و فیزیکی سری میان شعله های آتش و حبس — یک مسابقه برگشت از سال 1986 جام استنلی نهایی.

سپس دوباره نوار را نشان نمی دهد همه چیز. برای 1989 فارغ التحصیلان بسیاری از بهترین داستان ها از دنده و سپس اجازه سست است.

“من به یاد داشته باشید فقط سر و صدا …” گفت: اتو در حال حاضر دستیار مربی برای WHL را Calgary Hitmen. “بودن در فروم قدیمی کوچک قفل-اتاق است که ما و شما در حال گرفتن آماده برای بازی و احتمالا حدود یک ساعت قبل از گرم یو پی اس و حتی شما می توانید فقط با شنیدن سر و صدا در حال حاضر. آنها می خواهم اجازه دهید مردم در, و آن را فقط کاملا با صدای بلند و تپش و هیجان انگیز است.

“و من به یاد داشته باشید که نمی توانند به خواب. من معمولا خیلی خوب جای خواب و در طول روز با چرت من می تواند با بهترین آنها را. اما من به یاد داشته باشید آن را بسیار سخت برای چرت زدن در آن روز. شما آن را کردم خیلی نزدیک به نوک انگشتان خود را.”

ساعت بعد نهایی جایزه خود را به حال اثر انگشت بیش از آن.

“فقط به اندازه جام اینسو انسو جمع کردن …” پترسون به یاد می آورد. “شما می توانید آن را بر روی یخ و برای همه زمان شما یک بچه بودند در حیاط خلوت خود را وانمود مانند شما عمل بالا بردن جام تا پس از بازی توپ هاکی و یا یک بازی بر روی یخ بازی, همه آن چیزهایی که به نوعی دوباره به شما در یک ثانیه. آن را مانند یک زمان کوتاه شما در واقع باید در جام جهانی در دست های خود را, اما آن را احساس مانند یک زمان طولانی است.”

با تشکر از موری و کلاچ کمک به حزب ندارد برای ادامه بدون نقره قرار گرفتند. طرح اصلی این بود که NHL امنیتی انواع خواهد باز کردن جعبه و زمانی که پرواز فرود در کلگری.

“فقط دیدن لبخند بر روی لانی چهره … و سپس او را برداشت آن را و آن را در آغوش گرفت و فریاد زد:” هی نگاه همه!’ “موری گفت. “همه در گرفتن عکس با آن و نوشیدن از آن است. من حدس می زنم که رخ نمی داد اگر آن را هنوز هم در شکم هواپیما.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>