مارس MLS فروش شماره می رود به سقوط

با توجه به بزرگ نزول در فروش در سراسر کانادا آغاز هفته دوم مارس آن را تنها حس مشترک به بیشتر انتظار کاهش تا پایان مارس می گوید: رابرت Hogue ارشد اقتصاددان در بانک سلطنتی کانادا.

“The Canadian Real Estate Association غیر منتظره ای به یک پیش نمایش دزدکی حرکت کردن از نتایج برای هفته اول آوریل است. این نشان داد خانه resales و لیست فایل های جدید در حال اجرا در حدود نیمی از سطح نرمال می گوید:” Hogue. “زمان واقعی نتایج گزارش شده توسط Calgary Real Estate هیئت مدیره نشان می دهد resales سقوط 63 درصد در سال بیش از سال و لیست جدید با 62 درصد در دو هفته اول ماه آوریل است. این می تواند یک نشانه از چه چیزی در فروشگاه برای بازارهای دیگر در سراسر کانادا است.”

در برخی از نقطه فعالیت را انتخاب کنید تا می گوید: Hogue اضافه کردن این ماده از زمانی که.

“ما انتظار داریم قوی تر فعالیت برای از سرگیری یک بار اجتماعی فاصله سفارشات آرام هستند هر چند بزرگ وجود دارد عدم قطعیت به عنوان زمانی که این اتفاق خواهد افتاد. پایه ما فرض است که گاهی اوقات در ماه ژوئن,” او می گوید. “فوق العاده کم نرخ بهره کمک خواهد کرد که باعث تسریع بهبودی. قدرت این, بهبود, با این حال, خواهد مهمتر بستگی به آسیب رنج می برد توسط بازار کار.”

Hogue نمی کند انتظار یک کاهش عمده در کشور به قیمت.

“با وجود این پچ خشن رو انتظار می رود ارزش ملک به طور کلی نگه دارید تا. ما اعتقاد داریم که موقعیت اولیه از قدرت — زمان تنگ تقاضا-شرایط عرضه در اغلب بازارهای عمده — ارائه خواهد شد برخی از کوسن در برابر اصلاح,” او می گوید. “ما پایه سناریو دارای اخیر شتاب قیمت خانه در تورنتو, ونکوور, اتاوا و مونترال کاهش تدریجی خاموش در دوره پیش رو است. چشم انداز قیمت نیست به عنوان خوشبو در چمن زار, اما, که در آن نرمتر شرایط بازار و سقوط قیمت نفت خام در حال آماده کردن خود برای بیشتر قیمت ها پایین تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>