آنتونی دیویس شیوه های چهارشنبه انتظار برای بازی لیکرز-کلیپرز دوباره باز کن

دریاچه BUENA VISTA, Fla. >> در یک شنبه بعد از ظهر تمرین وجود نداشت و بیشتر خوش آمدید دید برای لیکرز از آنتونی دیویس ،

یک روز قبل از این ستاره رو به جلو پوشیده بود عینک آفتابی تیره در سالن از کورونادو چشمه رفت و آمد مکرر که در آن لیکرز برگزار شد بسیاری از شیوه های خود را. پس از اینکه جلو چشم توسط مایکل کارتر ویلیامز در روز شنبه داد و بیداد, دیویس گفت که او تا به حال شده احساس حساسیت به نور که او را نگه داشته و از اکشن در لیکرز ” آخرین تمرین.

ابتدا تقسیم معروف خود unibrow تنها بزرگ نشانه ای از آسیب دیدگی برای دیویس به عنوان او صحبت می کرد به خبرنگاران گفت روز شنبه.

“امروز این راه بهتر است.” “اما آنها به من گفت که آن را تنها گذشت زمان زخم التیام یابد.”

دیویس عینک عینک محافظ در طول چهار عمل که به نام او “بسیار متفاوت” و این احتمال وجود دارد او می تواند آنها را می پوشند شنبه هنگامی که لیکرز دوباره باز فصل خود را در برابر کلیپرز. اما یک bespectacled دیویس بهتر از هیچ دیویس در همه — که لیکرز نگران بودند ممکن است مورد.

با یکی از این لیگ بهترین گلزنان rebounders و شات بلاکرها در حال حاضر به دنبال در مسیر بازی لیکرز پیدا کردن خود را در میان چند تیم که در واقع بسیاری از قطعات کلیدی. در حالی که کلیپرز خواهد بود بدون حداقل Montrezl Harrell و لو ویلیامز در روز پنج شنبه شب لیکرز انتظار می رود که نزدیک به یک به طور منظم چرخش — منهای Rajon روندو است که در دراز مدت با یک شکستگی انگشت شست.

حتی اگر کلیپرز نمی تواند در قدرت کامل آنها در حال انتظار به Kawhi Leonard و پل جورج و آنها را مورد ضرب و شتم ام لیکرز دو بار در سه نشست.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک چوب اندازه گیری برای جایی که ما در” لیکرز مربی Frank Vogel گفت. “بدیهی است که ما هنوز راه طولانی برای رفتن تا زمانی که ما در حال حذفی آماده و این — شما نمی تیز خود را به عنوان به خوبی در برابر تیم هایی که کمتر از حریف به شما به عنوان یک تیم بزرگ.”

دیویس گفت: وجود دارد هیچ نشانه ای از یک بیشتر آسیب جدی به سر مانند تصادم. او ممکن است لزوما نیاز به پوشیدن عینک محافظ در پنج شنبه, اما او می خواست به آنها را خشک اجرا در مورد او می کند. وگل گفت: یک شبه ارزیابی حیاتی خواهد بود به تعیین که دیویس می تواند بازی کند. این تیم نمی رود به نگه داشتن اجباری shootaround روز پنج شنبه صبح.

پس از بازی فقط سه چهارم بسکتبال از طریق سه scrimmages دیویس گفت: او مشتاق به بازگشت به بازی.

“آن احساس خوب را به عقب بر گردیم در طبقه” او گفت:. “به خصوص از آنجا که من بازی های زیادی را در این فصل اما قادر به عقب بر گردیم روی زمین و دوباره به رقابت بپردازند به ویژه هنگامی که آن را به شمارش در حال حاضر.”

لیکرز طرح pregame تظاهرات

با عدالت اجتماعی و نژاد سهام مسائل که یکی از NBA حباب بزرگترین نقاط صحبت کردن آن را به طور گسترده ای انتظار می رود که بازیکنان را نشان می دهد در طول سرود ملی به عنوان NBA است مجموعه ای برای راه اندازی مجدد آن فصل است.

با جاز-پلیکان و لیکرز-کلیپرز در اولین شب لیکرز گفت: آنها در حال آگاه باشید که آنها کمک خواهد کرد که مجموعه ای از تن برای چه علل آنها صحبت کردم تا برای دریافت خواهد شد در یک نمایش اعتراضی در تلویزیون. NBA انجام داده است و بخشی از آن به عنوان یک لیگ با درج دادگاه با “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” این معلوم نیست که آیا بازیکنان را از زانو زدن در سبک khezri, اما آنها انتظار می رود برای انجام کاری با هم.

“ما تا به حال جلسات در طول چند هفته گذشته و در مورد آن می توان انجام کاری را به عنوان یک متحد گروه” دنی سبز گفت. “نه فقط به عنوان یک تیم و یا لیکرز سازمان و نه فقط کلیپرز اما همه در طول لیگ, همه, تمام تیم هایی که در اینجا باید مورد بحث قرار گیرد و امیدوارم این اجرا راه ما می خواهیم آن را به عنوان آنجا که آنچه در وحدت است.”

ده از لیکرز در حال انتظار برای پوشیدن عدالت اجتماعی پیام بر روی پشت خود را در نیوجرسی. چند تن از آنها از جمله سبز در چهارشنبه افتتاح کنفرانس های مطبوعاتی خواستار عدالت برای کشته کنتاکی EMT Breonna تیلور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>