فرشتگان را انتخاب کنید لویی پارچ رید افراد مشهور با 1-دور پیش نویس انتخاب

معمولا یک شرط بندی امن است که هر بازیکن انتخاب شده در لیگ اصلی بیس بال پیش نویس حتی در دور اول انتخاب نمی خواهد خود را در لیگ برتر اولین تا فصل بعد در اولین.

نه به طوری که در سال 2020 است.

فرشتگان را انتخاب لویی پارچ رید افراد مشهور با خود در دور اول انتخاب چهار شنبه. او اولین پارچ فرشتگان را انتخاب کرده اند با خود بالا پیش نویس انتخاب پس Sean Newcomb در سال 2014. آخرین باری که پیش نویس یک پارچ بالاتر از 10 به طور کلی بود 1993 زمانی که آنها را انتخاب left-hander برایان اندرسون با شماره 3 انتخاب کنید.

گزارش ارزیابی در افراد مشهور – و عدم اطمینان در اطراف MLB فهرستی از اندازه در این فصل – پیش بینی او می تواند رسیدن هر چه زودتر به جای بعد.

“من فکر می کنم من آماده هستم اما نه اون به من” افراد مشهور گفت: در یک کنفرانس تلفنی از لوئیزویل. “که تا به سازمان است. من قصد دارم به دنبال دستورالعمل های خود را. امیدوارم من می توانید تماس است که به زودی. من قصد دارم به انجام همه چیز را به بهترین توانایی من است.”

آن را یک سال خوب برای یک حرکت سریع جزئی اتحادیه. Coronavirus محو جزئی برنامه لیگ, اما کمیسر راب مانفرد گفت: MLB Network روز چهارشنبه “ما در حال رفتن به بازی بیس بال در سال 2020 به 100 درصد است.”

پس از شروع فصل تیم ممکن است نیاز به بازیکنان بیشتر از 40-man فهرست اجازه می دهد تا. که دعوت این احتمال قوی است که تیم ها اجازه خواهد داشت “ذخیره فهرست” غیر فهرستی از بازیکنان که می تواند در پیوستن به لیگ باشگاه بعد از آن در این فصل است. می تواند افراد مشهور بود نامزد?

“ما او را به عنوان کسی که می تواند واقعا نزدیک و تاثیر در جهت کوتاه گفت:” مت سوانسون فرشتگان ” مدیر تازه سراغ. “یکی از چیزهایی که من آموخته ام: این بازیکن در حال رفتن به شما اجازه می دانم زمانی که آن است.”

افراد مشهور, که تبدیل به 21 ماه جولای ساخته شده و چهار شروع می شود در تاریخ و فصل است. او 3-0 با 1.23 به دست آورده-اجرای متوسط زمانی که NCAA به تعویق افتاد, بازی با توجه به این رمان coronavirus. افراد مشهور زده از 48 مورد در 22 نوبت هر چند او است نه یک قدرت پارچ در قالب Newcomb و بسیاری دیگر از دور اول انتخاب. او fastball نشسته در پایین به اواسط 90-mph محدوده و استعداد خود را به محل در نظر گرفته شده است پیشرفته.

“او curveball یک جدا کننده برای او” سوانسون گفت.”او زمین راه او با استفاده از رزین های آنها ساخت بر خود. او مانند یک احساس طبیعی برای تبادل moxie – مجموع قطعات بزرگتر از کل. چقدر نوسان و دست او در fastballs بالا و پایین در داخل و خارج آن را فقط زیادی که شما می توانید آن را ببینید.”

سوانسون شخصا scouted افراد مشهور’ نهایی دانشگاهی بازی در ویک فارست در تاریخ 6 مارس. آب و هوا بد بود سوانسون گفت: – “40 درجه یکی از آن شب ها که در آن پرچم ایستاده بودند تا” – و او awed by افراد مشهور’ رقابت است.

“وجود دارد یک توالی که در آن او در یک درایو خط comebacker ماند در این بازی زده از کنار به خارج از آن” سوانسون گفت.

سال گذشته افراد مشهور, تن به تن, ایالات متحده, تیم ملی زیر سال دوم فصل در لوئیزویل. در گذشته کامل, کالج, فصل, افراد مشهور مجموعه کاردینال’ single-فصل رکورد strikeout با 167 و برنامه ضبط برای برنده با 13. سوانسون گفت: فرشتگان scouted افراد مشهور اغلب در 2019 و به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی بالا در چتم, Illinois.

فرشتگان شده اند اختصاص داده شده $6.4 میلیون به صرف روز خود را پنج میدارد در سال جاری پیش نویس است. اختصاص جایزه ارزش برای شماره 10 انتخاب شده است $4,739,900.

افراد مشهور پیش نویس شده است یک بار قبل از زمانی که بریوز انتخاب او در 32 دور از 2017 پیش نویس از دبیرستان. پدرش کریس جزئی بود-لیگ پارچ در کاردینالز’ سازمان از 1994-99.

جوان افراد مشهور خود را به نام پدر “تاثیر بزرگ” در زندگی حرفه ای او. او مجاز به پرتاب موبایل و کامپیوتر تا سال اول دبیرستان, اما آن را به سرعت تبدیل شد امضای خود را زمین.

“این همیشه که شکل” رید افراد مشهور گفت. “من همیشه احساس خوبی برای آن است.”

اتفاقی, افراد مشهور, بخشی از همان لویی استخدام در کلاس به عنوان outfielder جو Adell که در حال حاضر بالا چشم انداز در فرشتگان ” سازمان است. در حالی که در حال توسعه outfielders به یک مسئله شده است برای فرشتگان به تازگی در حال توسعه شروع تبادل است. که می تواند اجازه می دهد افراد مشهور را به ایستادگی کردن در یک نسبتا نازک جزئی سیستم لیگ.

Keanan بره ارشد MLB پیش نویس نویسنده برای بیس بال دفترچه گفت: “این دستور برای هر دو (خود) fastball و موبایل و کامپیوتر پیشرفته هستند و فقط نیاز به کمی کار اضافی در changeup خود را برای کمک به کلی استارت مشخصات. با فرض انتقال از دانشگاه به جوانب مثبت هموار می رود او می تواند حرکت منطقی به سرعت در فرشتگان’ سیستم است که به شدت می تواند با استفاده از شروع تبادل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im