فرشتگان Q&A: زمانی که جو Adell در لیگ برتر ؟

فرشتگان کوزه و خشکشویی گزارش برای تابستان اردوگاه در روز شنبه با یک روز زن و شوهر از physicals و آزمون از جمله برای COVID-19 قبل از آنها در این زمینه به آماده شدن برای 60-بازی فصل. در حالی که ما در حال انتظار برای دیدن فرشتگان در این زمینه ما در زمان برخی از سوالات از خوانندگان.

چقدر زمان بازی شما در انتظار جو Adell برای به دست آوردن ؟ — @CryinHawyard

مدیر کل بیلی Eppler این هفته گفت که او “امیدوار” است که Adell را نشان می دهد و او را آماده برای لیگ زمان بازی مدتی طول این کوتاه فصل است. او باید در مورد سه هفته از تابستان اردوگاه به نشان می دهد اگر او را اتو کردن مسائل است که نشان داد در فصل بهار, آموزش, و اگر او را در فهرستی با باز کردن بعد او را همچنان به در-خفاش ها در برابر فرشتگان کوزه با تجربه لیگ در حالی که کار کردن با تیم ذخیره تیم ملی در لانگ بیچ دولت است.

اگر من حدس می زنم من می خواهم می گویند که او می تواند در لیگ های بزرگ گاهی اوقات در ماه اوت اگر چه این می تواند دیر یا زود بسته به عوامل مختلف مانند صدمات و برایان گودوین عملکرد.

یک چیز دیگر توجه داشته باشید: رفتن با قوانین فعلیاگر Adell را برای حداقل شش روز فرشتگان را دریافت اضافی سال قبل از او را واجد شرایط برای رایگان آژانس. در حال حاضر توافق دسته جمعی منقضی پس از 2021 فصل است و احتمال دارد قوانین متفاوت خواهد بود بنابراین آنچه ما می دانیم در حال حاضر ممکن است قابل اجرا است.

چه Shohei Ohtani را تبادل/هدف قرار دادن برنامه خواهد بود ؟ — @thecarwash_

جو Maddon گفت: آنها هیچ برنامه فوری برای هل دادن او را فراتر از راه او استفاده شده است به عنوان یک راه دو بازیکن در لیگ های بزرگ قبل از. در سال 2018 او تن به تن یک بار در هفته و DH در میان با روز قبل و بعد از او سخت تن به تن. بیش از 60 بازی فصل است که می تواند تا 10 شروع می شود و شاید 150 تا 160 صفحه ظاهر.

آیا فرشتگان تجارت به تبادل و یا این است که نه یک اولویت است ؟ – @o_ghaloshead

فرشتگان چهار نقاط خالی در 60 بازیکن در استخر فقط در مورد آنها باید از این فرصت برای به دست آوردن کسی را. که می شود گفت به نظر می رسد بعید است که هر گونه کیفیت تبادل نظر در دسترس خواهد بود در حال حاضر به دلیل فصل حتی آغاز نشده. تجارت مهلت Aug. 31 در این سال و از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چه نوع از معاملات تیم های در حال ساخت که در آن زمان.

آیا شما و دیگر خبرنگاران اجازه داده در ورزشگاه برای انجام مصاحبه و یا فقط گزارش ؟ — @MarkDesigns3

تعداد محدودی از خبرنگاران اجازه خواهد داشت به ballparks این فصل اما تنها دسترسی به مدیر و مربیان یا بازیکنان خواهد شد توسط teleconferences. لیگ اصلی بیس بال است که محدود کردن افرادی که می توانند دسترسی مستقیم به بازیکنان در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

آیا شانس این 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن منجر به قدردانی از کوتاه فصل به طور منظم? — @Angels_Zags

این بازیکنان می خواستم بیشتر بازی ها و صاحبان خواستم کمتر است که به دلیل موافقت آنها رسیده در ماه مارس به نام برای بازیکنان پرداخت می شود در یک نرم افزار-دارای پایه و اساس. بیشتر بازی ها بیشتر به آنها خواهد پرداخت. در حالت عادی سال, اما من فکر می کنم صاحبان می خواهید به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است — به فروش بیشتر بلیط — و این بازیکن احتمالا ترجیح می دهند چند روز خاموش است. خط پایین این است که من انتظار می رود هر گونه کاهش از عادی 162 بازی هنگامی که این بیماری همه گیر است. که می شود گفت 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن می تواند بسیار سرگرم کننده این سال است.

خواهد هاله به سیمبا جدید قرارداد ؟ تجارت (دیوید) فلچر و (Brandon) مارش برای P و اجازه دهید (لوئیس) Rengifo بازی! — @sportsguy06

فقط با 60 بازی در این فصل به نظر می رسد بسیار بعید است که فرشتگان و Andrelton سیمونز خواهد بود قادر به توافق بر سر یک قرارداد جدید قبل از Simmons بازدید رایگان آژانس. آنها هنوز هم می تواند دوباره او را ثبت نام بیش از زمستان است ، همانطور که برای تجارت خود حالات فرشتگان بودند قطعا باز به تجارت از مازاد خود را برای اضافه کردن تبادل, اما آنها نمی پیدا کردن یک معامله را به میل خود. در حال حاضر آنها ندارد و کاملا مشابه مازاد تا زمانی که آنها می دانند که آنچه آنها در حال رفتن به انجام این کار با سیمونز برای 2021.

چگونه بسیاری از برنده آیا شما فکر می کنم در آن طول می کشد را به نفع خود بخش است ؟ 40? — @MEvans2511

سال گذشته آستروس به حال 60-بازی کشش که در آن آنها رفت 43-17. اوکلند نیز تا به حال یک 41-19 کشش. کسانی که این عملکرد برای دو نفر از این پنج تیم و دیگر تیم ها احتمالا لازم نیست که نوع بیس بال در آنها برای 60 بازی. همچنین آستروس ممکن است قادر به بازی به آن سطح بدون Gerrit کول. به علاوه آن را به سختی به فرض هر تیم را مطلوب 60-بازی کشش خواهد آمد در 60 بازی فصل. با توجه به تمام است که من می گویم این بخش برنده به پایان می رسد تا با حدود 37 پیروزی این فصل است.

توسط Arte رفتن به نگه داشتن و یا آتش Eppler? — مایک

در بهار آموزش Arte مورنو خواسته شد تا در مورد آنچه اتفاق می افتاد برای Eppler به یک فرمت و گفت: پیروزی مهم ترین چیز برای هر کس در سازمان است. خب فرشتگان هنوز 0-0 بنابراین شما می خواهم که به می گویند هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا Eppler خواهد بود در سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>