فرشتگان آماده شدن برای پیش نویس با سراغ کارکنان ویران شده توسط furloughs

در یک سال نرمال مت سوانسون را فقط به پایان رسید ماه از عبور ملت برای دیدن همه بهترین بازیکنان بیس بال و پس از چند روز ماندم, به در یک اتاق با تمام کارکنان خود را برای رتبه بندی بازیکنان و پس از آن چند روز هش کردن نهایی بحث برای انتخاب 40 از آنها در پیش نویس است.

در این سال بوده است چیزی جز عادی برای سوانسون فرشتگان سراغ مدیر.

به جای او صرف چند ماه گذشته در خانه اش در تگزاس پدیده هنگامی آشکار شد بیش از تصویری و داشتن بی پایان زوم تماس با پیشاهنگی و بالقوه پیش نویس میدارد.

آن را تمام شده است در آماده سازی برای چهار میدارد فرشتگان را در پیش نویس که شروع می شود در روز چهارشنبه و نتیجه گیری در روز پنج شنبه.

پس از آن تیم ها را یکی دیگر از وضعیت غیر عادی در یکی از ساخته های پیچیده تر را برای فرشتگان به دلیل این سازمان تصمیم گیری های مالی.

صدها نفر از بازیکنان که در غیر این صورت می توانست پیش نویس در دسترس خواهد بود برای امضا به عنوان عوامل و سوانسون خواهد شد اساسا خود را برای رسیدگی به این بازار است.

فرشتگان تصمیم گرفته اند به کردند تقریبا کل سراغ بخش با بسیاری از پیشاهنگان رفتن ساعت در ژوئن 1 و بقیه روز سه شنبه.

به عنوان coronavirus همه گیر شده ویران کسب و کار در سراسر جهان فرشتگان ساخته شده اند کاهش به همه گروه ها. فرشتگان را موسسه furloughs و کاهش پرداخت تا 35 درصد برای کارکنان سطح ارشد.

فوری ترین تست چگونه به خوبی آنها را می تواند تحمل این ضرر و زیان خواهد بود که پیش نویس اگر چه نمرات نمی خواهد به سرعت می آیند. آن می تواند سال به یاد بگیرند که چگونه فرشتگان شانس در سال 2020 پیش نویس و امضای غیر پیش نویس بازیکنان.

سوانسون خواهد شد که منجر به فرشتگان پیش نویس فرایند برای چهارمین فصل گفت: فرشتگان را انجام بهترین آنها می توانند تحت شرایطی که در حال حاضر دشوار است.

تازه کار, بیس بال در سراسر کشور اساسا تعطیل در اواسط ماه مارس به دلیل همه گیر ترک پیشاهنگی به تصمیم گیری خود را بر اساس آنچه تا به حال دیده می شود در اولین ماه از فصل و سال های گذشته.

“شما باید به این رویکرد با یک ذهن باز و درک این عادلانه نیست به برخی از بازیکنان که نمی توانید این فرصت را به بازی در مقابل برخی پیشاهنگی” سوانسون گفت.

تغییر روش سراغ این سال نبوده است به طور کامل بد سوانسون گفت.

اول آن مجبور است سراغ بخش نگاه به کلیت اطلاعات در بازیکنان به جای اینکه تحت تأثیر نسبی نمونه کوچک اندازه یک چند در شخص بازی را تماشا در بهار.

“در بسیاری از راه های که می تواند فوق العاده کوتاه اندیش به فراموش کاری است که انجام شده است در هشت یا نه ماه منتهی به آن,” او گفت:.

سوانسون گفت: او را نیز رها شده است برخی از محدودیت های زمانی. در حالی که بسیاری از وقت خود را صرف در بازی وجود دارد به طور معمول مقدار زیادی صرف شده در هوا و یا در جاده ها بیش از حد. در این سال نیست.

“من شلوغ تر از همیشه آن را فقط منتقل شده از سفر به چیزهای دیگر,” او گفت:.

فرشتگان نیز برگزار زوم همایش با حدود 20 بازیکنان که آنها می تواند نظر خود را انتخاب کنید, در شماره 10. آن را آسان تر است باید بیشتر از این سازمان تصمیم گیرندگان از جمله مدیر کل بیلی Eppler شرکت در آن فرا تر از آن خواهد بود به ترتیب برای هر کس به دیدار یک بازیکن اتاق نشیمن.

به طور معمول فرشتگان خواهد بود کار در یک استخر از 400 به 500 بازیکنان در آماده سازی پیش نویس 40 حدود 30 از آنها را تا پایان ثبت. در این سال آنها باید متمرکز بر 150 تا 200 با پیش نویس تغلیظ شده به پنج دور.

فرشتگان را تنها چهار میدارد. آنها تسلیم خود را در دور دوم انتخاب برای امضای عامل رایگان Anthony رندن. آنها خود را برای اولین بار دید در شب چهارشنبه و روز پنج شنبه.

با منطقه پیشاهنگی furloughed بیش از یک هفته پیش سوانسون و نه صلیب-بازی چکرز شده اند دست زدن به تصمیم گیری نهایی در پیش نویس رتبه بندی و واقعی انتخاب. شروع روز یکشنبه تیم های رایگان هستند به صحبت کردن با هر یک از واجد شرایط غیر پیش نویس بازیکنان با یک حد از $20,000 به امضای هر بازیکن.

تمام 30 تیم بدون شک خواهد بود تقلا برای دور کردن به عنوان بسیاری از این بازیکنان در بالا به عنوان امکان پذیر است. قادر به تامین حقوق خود را با پیش نویس آنها و قادر به سادگی بیشتر توپ زدن به تیم های دیگر, از آن خواهد شد تا تیم های خود را به فروش به بازیکنان است.

فرشتگان را دارای مزیت بودن در جنوب کالیفرنیا است که در آن وجود خواهد داشت غلظت زیادی از کسانی که undrafted بازیکنان.

البته نقطه ضعف بزرگ خواهد بود که کمبود نیروی انسانی و یا شاید ارتباطات شخصی به ثبت نام آن دسته از بازیکنان است.

وجود خواهد داشت تنها دو روز از این دوره که در آن غیر از پیش نویس بازیکنان می توانند قبل از فرشتگان را کردند صلیب خود چکرز ترک سوانسون به پایان این روند در خود دارد.

“من آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از مسئولیت پرداختن به بازیکنان one-on-one که من خیلی راحت با” او گفت:. “مقدار زیادی از آن را فقط رفتن برای رسیدن به بازیکنان و انجام آنچه ما می توانیم به رنگ فرشتگان در راه است که آنها می خواهند به فرشتگان و رشد به موفقیت عمده leaguers.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de