فرشتگان جدید مشت زن آنتونی رندن هنوز هم در برخورد با مورب موضوع

آناهایم — آنتونی رندن باقی مانده را با یک مایل موضوع اگر چه او هنوز به عنوان ذکر شده روز به روز جو Maddon آماده نیست و به فرض خود را به ستاره سوم baseman آماده خواهد شد برای جمعه بعدی را باز کن.

“من می خواهم به این باور او جاوا آماده می شود (برای باز کردن روزه) اما اگر نه ما و دوباره می شیم که این طرح B آماده” فرشتگان مدیر گفت: بعد از ظهر شنبه.

رندن احساس تنگی در او مايل طول چهار intrasquad بازی. تمام روزمره بازیکنان شده بود پنج شنبه و رندن بازی نمی کند جمعه هنگامی که فرشتگان برای اولین بار اعلام کرد که او تا به حال یک موضوع است.

اواخر بعد از ظهر شنبه Maddon گفت: او هنوز هم تا به حال بدست به روز رسانی در رندن پیشرفت از مربیان.

“از دهان او در واقع احساس می کند خیلی خوب است” Maddon گفت. “اما شما نمی دانید که با چیزی شبیه به این. وقتی که من شنیدن این چیزها روز به روز شما فقط باید صبور باشید. و آن است. من حتی نمی خواهم برای ایجاد حدس چون من واقعا نمی دانم.”

اگر رندن قادر به بازی فرشتگان به احتمال زیاد حرکت Tommy La Stella برای سوم و David Fletcher بازی دوم.

رندن برای شروع سال اول هفت سال $245 میلیون قرارداد او امضا شده در ماه دسامبر.

اخبار بهتر بود در برایان گودوین که بیرون آمد از بازی روز جمعه پس از رسوب یک توپ پای راست خود را. Maddon گفت گودوین خوب است.

فرشتگان نیز ترخیص کالا از گمرک برای خولیو تهران شروع به کار کردن Maddon گفت.

تهران تا به حال شده است وجود ندارد و از دو هفته از اردوگاه. فرشتگان انجام نمی دهد دلیلی برای ورود به اواخر خود را, اما تهران گفت: ESPN Deportes بیش از یک هفته پیش بود که او در حال انتظار برای نتایج حاصل از coronavirus آزمون.

“او بسیار مشتاق” Maddon گفت: تهران. “او به نظر می رسد آماده برای رفتن. اما او به همراه (تبادل مربی میکی Callaway) و نقشه چیزی. هنگامی که شما چیزی نگاشت تا من به شما اجازه شما بچه ها می دانید.”

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>