فرشتگان’ مایک ماهی قزل آلا می گوید: “من بازی’ با وجود coronavirus نگرانی

آناهایم — سه هفته و صفر شیوع بیماری پس از مایک ماهی قزل آلا نشان داد تا برای فرشتگان اردوگاه با برخی از بی میلی در مورد بازی این فصل او به نظر می رسد به طور قابل توجهی آرامش که آن را امن برای بازی.

“از آن خوب بوده است تا کنون” ماهی قزل آلا گفت: فقط دو روز قبل از روز جمعه باز کن. “بدیهی است که از زمان آخرین ما صحبت من در مورد بازی. بدیهی است که من دارم بازی می کنم. آن را بزرگ بوده است تا کنون.”

ماهی قزل آلا که با توجه به ارائه این زن و شوهر اولین فرزند در آغاز ماه اوت تا به حال رزرو در مورد بازی میان coronavirus زمانی که صحبت به رسانه ها در جولای 3, اولین روز از اردوگاه.

از آن پس با توجه به اعداد ارائه شده توسط Major League Baseball مثبت coronavirus آزمون در اطراف این ورزش شده اند حداقل است. روز جمعه MLB اعلام کرد فقط شش 10,548 نمونه های گرفته شده از بازیکنان و اعضای کادر آمده بود تا مثبت. که شامل آزمون های متعدد برای هر یک از حدود 1,800 بازیکنان در عمده-لیگ اردوگاه.

“من فکر می کنم بزرگترین نگرانی تمام وقت بود و اگر وجود دارد شیوع” ماهی قزل آلا گفت. “وجود ندارد یکی است. اگر وجود دارد ما را به ارزیابی وضعیت و آنچه حق برای خانواده است. اما همه چیز عالی بوده تا کنون. من قفل شده است در بیس بال.”

ماهی قزل آلا بود که در صف برای چهارشنبه آخر نمایشگاه در برابر Padres گفت که او با اعتماد به نفس در حال حاضر در بیس بال توانایی برای دریافت از طریق این فصل با پروتکل در حال حاضر در محل, اما او گفت: بازیکنان باید باقی می ماند متعهد به پیروی از قوانین در مورد ایمنی.

“به من گفت: بچه ها پس از یک روز تمام طول می کشد یک پسر در این ظروف سرباز یا مسافر تا” ماهی قزل آلا گفت. “من صحبت کردن به یک زن و شوهر از داجرز بچه های دیروز – بدیهی است که شش فوت از هم جدا و آن را میخوام تواند واقعا دشوار است. شما باید واقعا باید احترام و پاسخگو باشد به خصوص در اواخر فصل. اگر شما این ویروس را به یک محل باشگاه وانجمن هنگامی که شما در حال مبارزه برای برگشتی من حتی نمی توانید تصور کنید آنچه در آن خواهد بود.

“امیدوارم هیچ outbreak. بودن در خانه و کنترل فضای متفاوت از سفر به هوستون در حال حاضر آن را بسیار بد است.”

در حالی که ماهی قزل آلا است نگه داشتن چشم در coronavirus اعداد و همچنین آماده شدن برای فصل او همچنین در فینال شمارش معکوس تا زمانی که او می شود یک پدر.

“درک من با داشتن یک کودک آن را حقیقی” ماهی قزل آلا گفت. وقتی که من برای اولین بار شروع به دوستیابی جس ما صحبت در مورد داشتن بچه ها و در حال حاضر از آن اتفاق می افتد. ما بسیار خوش شانس و خوش شانس. من فقط نمی توانید صبر کنید به یک پدر. من مطمئن هستم که من پدر و مادر من بسیاری از سوالات. من حتی نمی تواند توصیف احساسات از آن در حال حاضر. دیدن جس’ حلقه هر شب. صحبت کردن (نوزاد) هر شب. این یک احساس متفاوت. من حتی نمی تواند آن را توضیح دهید. آن را بزرگ بوده است.”

و آیا کودک پاسخ دهند ؟

“او لگد زدن و رفتن دیوانه” ماهی قزل آلا گفت. “من نمی توانم صبر کنید برای دیدار با او.”

ماهی قزل آلا گفت که او مطمئن نیست و در عین حال از برنامه ریزی برای ترک این تیم و بازگشت در اطراف تولد نوزاد تا آنجا که به سلامت و پروتکل های ایمنی.

فرشتگان میزبان آستروس آخر هفته ماه ژوئیه 31-Aug. 2 با یک روز خاموش Aug. 3 و پس از آن سه بازی از سری بازی های در سیاتل.

“من حدس می زنم که هنگامی که کودک می آید ما آن را کشف کردن” او گفت:. “آنها می توان به تست در هر روز است. من نمی دانم الزامات آیا من باید به قرنطینه یا نه ؟ این سوال خوبی است. من ممکن است بخواهید بیلی (Eppler) است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>