اندرو مک ماهون را تیتر شهرستان ملی گرو از آناهایم Drive-In OC series

با مقیاس بزرگتر کنسرت ها و رویدادهای هنوز در انتظار به دلیل ادامه گسترش رمان coronavirus مروج و سالن در حال گرفتن خلاق با ارائه سرگرمی های زنده به توده ها.

Nederlander کنسرت اعلام کرده است تمام سنین رانندگی در OC series در پارکینگ شهر ملی گرو از آناهایم که از ویژگی های, فیلم, کنسرت, و بیشتر از همه ارائه شده به مهمانان در وسایل نقلیه شخصی خود در این تابستان.

این سری به طور رسمی راه اندازی در ماه جولای 3-4 با فیلم زیر ماه ارائه شده توسط مهتاب حوادث اورنج کانتی. وجود خواهد داشت دو نمایش در هر روز. اوایل غربالگری (7:20 بعد از ظهر جولای 3 و 6 p. m. 4 جولای) خواهد شد از ویژگی های 2001 انیمیشن دریم فیلم “شرک” و بعد از آن نشان (10:30 p. m. جولای 3 و 9:45 p. m. 4 جولای) خواهد بود و غربالگری از سال 1996 Will Smith, علمی تخیلی/فیلم اکشن “روز استقلال.” بلیط شروع به 40 دلار در هر خودرو به علاوه $9.50 هر فرد و فروش در ساعت 10 صبح روز شنبه 17 ژوئن از طریق AXS.com.

اورنج کانتی خواننده و ترانه سرا اندرو مک ماهون انجام خواهد شد زندگی ژوئیه 10-11. این نشان می دهد خواهد بود در جشن سالگرد 15 از گروه خود جک مانکن های “همه چیز در حمل و نقل.” مک ماهون را بازی رکورد از آغاز تا پایان به همراه دیگر آهنگ ها از اندرو مک ماهون در بیابان و پاپ-پانک گروه کاری شرکت های بزرگ. بلیط ها $200-350$در هر خودرو و فروش در ساعت 10 صبح روز جمعه, ژوئن 19 در AXS.com.

رانندگی در OC ارائه خواهد شد بیشتر تماس با ما تجربه ممکن است از جمله ورود, فروش بلیط امتیازات و دستشویی.

همه بلیط خریداری شود در پیشبرد و وجود خواهد داشت بدون در محل دفتر جعبه. در مورد 236 وسایل نقلیه مجاز خواهد بود در هر نشان می دهد و تعداد مسافران در هر خودرو نمی تواند بیش از تعداد از کمربند ایمنی و صندلی های داخل خودرو. تمام وسایل نقلیه خواهد بود فاصله 10 فوت از هم جدا و مبهوت به ارائه فاصله مناسب چشم خطوط و مهمانان ممکن است با استفاده از خالی مجاور نقطه به تنظیم صندلی تاشو و پتو.

32-پا گسترده ای مرحله خواهد بود 7 فوت کردن زمین و شامل 50 پا صفحه نمایش های ویدئویی برای مشاهده مطلوب. Nederlander کنسرت با همکاری Mixhalo را به کمان ویولن و تار-کیفیت صوتی در زمان واقعی بر روی شرکت کنندگان خود گوشی. از طریق Mixhalo نرم افزار کاربران می توانید صوتی خود را با انتخاب از چند مخلوط و گوش دادن با هدفون از یک ماشین یا استریو بلوتوث را فعال کنید سخنرانان.

دستشویی باز خواهد شد در داخل شهر ملی گرو از آناهایم محل برگزاری و مهمانان می توانند مجازی را وارد کنید صف خط از طریق WaitWhile و مطلع می شود زمانی که آن را به نوبه خود.

رویداد کارکنان تمام خواهد شد مورد نیاز برای پوشیدن مناسب PPE (ماسک و دستکش) و هر چند ماسک لازم نیست برای مهمانان آنها را تشویق به پوشیدن آنها به خصوص در هنگام استفاده از دستشویی. راننده وسیله نقلیه باید از پوشیدن چهره و پوشش برای ورود به محل برگزاری دروازه.

برای امتیازات در حوادث Aramark, شهرستان, ملی گرو از آناهایم را صاحب امتیاز است و با استفاده از TapIn2.شرکت برای تمام مواد غذایی و آشامیدنی نیاز دارد. غذا کیت و میان وعده جعبه خواهد بود در دسترس برای قبل از سفارش با خرید بلیط و موارد دیگر را می توان از طریق TapIn2 سایت و تحویل مستقیم به وسیله نقلیه خود را.

برای اطلاعات بیشتر به رویدادهای آینده و اجتماعی فاصله دستورالعمل رفتن به DriveInOC.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de