Andrew Friedman اذعان داجرز داشته اند مثبت coronavirus آزمون

با یک هفته قبل از اولین رسمی تمرین از MLB را دوباره آغاز جلسه آموزش داجرز جمهور بیس بال عملیات Andrew Friedman اذعان کرد این تیم تا به حال اعضای سازمان تست مثبت برای coronavirus.

فریدمن نمی خواهد هر جزئیات از کسانی که تست مثبت — زمانی که آنها رخ داده است و یا اینکه آیا آنها درگیر یک بازیکن عضو هیات یا دفتر کارمند. که می تواند به فرد برای تصمیم گیری است. مثبت آزمون گفت: نیست در نتیجه “علائم شده اند که مشکل ساز است.”

“بدیهی است که این ظریف موضوع و چیزی شده است که در مقابل ذهن همه ما برای چهار ماه گذشته” فریدمن گفت. “تا آنجا که به بچه ها که با تاخیر برای بهار آموزش. من مطمئن نیستم. آن را قطعا ممکن است.

“اما من نمی دانم برای مطمئن شوید که در آن جبهه حق در حال حاضر. و همانطور که ما یاد بگیرند که چگونه به برقراری ارتباط در این ما بدیهی است که انجام این کار. اما ما نوع از یادگیری به عنوان ما در حال رفتن در حال حاضر.”

در 108 صفحه عملیات دستی به توافق MLB و اتحادیه بازیکنان در این هفته شامل یک نیاز است که هر تیم ایجاد “COVID-19 طرح اقدام” برای هر تست مثبت موارد است. نیز وجود داشته باشد COVID-19 مجروح لیست با هیچ حداقل یا حداکثر بماند. یک بازیکن نمی تواند فعال از لیست تا او را آزمایش کرده است منفی دو بار حداقل 24 ساعت از هم جدا است هیچ علائم به مدت 72 ساعت و پاک شده توسط تیم پزشکان.

در دو هفته گذشته فرشتگان Philadelphia Phillies, Toronto Blue Jays و رشته کوه های راکی کلرادو همه اذعان مثبت موارد آزمون میان کارکنان و یا بازیکنان — حداقل 40 مجموع با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز گزارش. شیوع باعث MLB به سفارش باشگاه به آموزش مجتمع در فلوریدا و آریزونا و انجام آموزش پیش فصل در ماه جولای در خانه خود ورزشگاه.

داجرز بازیکنان شده اند با استفاده از ورزشگاه طفره زن (یک تعداد محدود در یک زمان) برای تمرینات در طول هفته گذشته است. هنگامی که بازیکنان باید آزمایش منفی از طریق “مصرف تست” در طول هفته آینده می توانید پیوستن به آنها تمرینات در ورزشگاه با رسمی اولین تمرین برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 3.

با 60 بازیکن گزارش به 30 تیم در سراسر کشور فریدمن گفت: این احتمال وجود دارد بیشتر خواهد شد تست مثبت.

“من فکر می کنم هیچ سوالی وجود دارد ما قصد داریم به تعداد مناسبی تست مثبت در بهار آموزش و در فصل” او گفت:. “به نظر من این خیلی بیشتر در مورد چگونه سریع ما برای پاسخ به گزینه های درمان این quarantining بخشی از آن مطمئن شوید که آن را نمی کند در میان این گروه به حدی است که ما می توانیم از آن داشته باشد.

“ما واقعا خوب بهداشتی و پروتکل های ایمنی در محل. من فکر می کنم آن چیزی است که در مجموع به عنوان یک گروه همه با هم کار من فکر می کنم این چیزی است که ما می توانید مدیریت. اما من فکر می کنم هر کسی که می تواند وانمود مانند آنها می توانید بنشینید و امروز در اینجا و به شما بگویم که دقیقا چه چیزهایی میخوام بازی کردن — من فقط نمی اشتراک است. من اصلا موافق با آن است. وجود دارد بسیاری از ما نمی دانیم. بسیاری از ما در مکالمات داخلی شده اند در مورد اقامت بر روی انگشتان ما و ماندن زیرک و تلاش برای برقراری ارتباط راه ما را از طریق همه چیز به عنوان خوانده شده و واکنش نشان می دهند به چیزهایی که پاپ تا. که طرح ما و همانطور که ما همچنان به یادگیری بیشتر ما را دریافت کنید دقیق با کارهایی که انجام میدهیم.”

فریدمن گفت که او تا به حال گفتگو با فردی بازیکنان در مورد امکان انصراف و نه بازی در این فصل با توجه به خطر سلامت اما هیچ کس نشان داده است آنها را از این تصمیم. نزدیک کنلی یانسن (جراحی قلب) و مسکن اسکات الکساندر (دیابت) سقوط در معرض خطر دسته بندی برای Covid-19. Outfielder A. J. پولاک به حال یک دختر متولد سه ماه پیش از موعد در ماه مه.

مدیر دیو رابرتز بود برای درمان هوچکین لنفوم در سال 2010. در اوایل بیماری همه گیر او با بررسی با دکتر خود و داجرز’ کادر پزشکی برای دیدن اگر که او را در افزایش خطر ابتلا به کوروناویروس.

“کلمه ای که من کردم این است که من به عنوان یک سابق بازمانده سرطان است در معرض خطر بالاتر از هر کس دیگری” رابرتز گفت. “بدیهی است که دانستن تاریخچه من من هنوز هم بسیار از آن آگاه است. اما من احساس بسیار با اعتماد به نفس در رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de