آندرس سالگادو را برای هدف بزرگتر نقش با Stampeders در سال 2020

آندرس سلگدو نمی توانید یک تن از زمان در این زمینه در سال گذشته برای Calgary Stampeders. او امید به تغییر است که اگر و هنگامی که وجود دارد یک 2020 فصل است.

میشه هر چند سلگدو تقریبا پوستر-برای برخی از آنچه کمیسر سفت Ambrosie به دنبال به انجام زمانی که او راه اندازی لامپ کم مصرف 2.0 ابتکار آخرین فصل.

پس از او آمد تا به کلگری از شهر مکزیک در بهار گذشته شده است وجود دارد هرگز یک دوم که در آن آن را آشکار چقدر سالگادو بود گنجینۀ این فرصت را به بازی فوتبال در لامپ کم مصرف.

او سخت کار می کرد و در هر تمرین با وجود اینکه تنها چند روز از حذف بازی در مکزیک LFA قهرمانی قبل از بازی اردوگاه آموزشی.

پس از 2019 فصل به پایان رسید او حتی تصمیم به ماندن در کلگری تمام زمستان به قطار با هم تیمی های به جای رفتن به خانه.

سالگادو بیش از ثابت چقدر این لامپ کم مصرف به معنی فرصت به او. در حال حاضر او با تمرکز بر کسب درآمد ،

“من می خواهم به سعی کنید به بازی بیشتر گیرنده و گیرنده فرصت (در سال 2020) اما موقعیت خودم به عنوان یک نویسنده در ویژه تیم” سالگادو گفت: در صبح روز چهارشنبه رسانه های کنفرانس تماس بگیرید. “من به صحبت (ویژه تیم هماهنگ علامت Kilam) در مورد آن و من باید برای پیدا کردن یک خانه در تیم های ویژه.

“این ساده ترین راه برای گام در این زمینه به بخشی از تیم های ویژه gameplan و این چیزی است که من مشغول به کار در کل خارج از فصل است.”

در حالی که COVID-19 همه گیر قطع برخی از آماده سازی خود را در زمان سالگادو به طور منظم آموزش دیده با Stampeders هم تیمی های Hergy Mayala, Colton Hunchak و مایک Klukas در طول زمستان است.

نه همه از لامپ کم مصرف “بازیکنان جهانی” انجام دادیم. طبعا بسیاری از بازگشت به خانه های خود.

با لامپ کم مصرف 2.0 ابتکار در حال گسترش در سال 2020 و بازیکنان بیشتری از بازارهای بین المللی در دسترس ساخته شده به تیم, رقابت برای نقاط است که به احتمال زیاد دشوار است.

ماندن در کلگری و آموزش باید به Salgado یک headstart در برابر هر چه رقابت در اردوگاه.

“رقابت جهانی برای نقاط در حال رفتن به افزایش و من می خواهم که. من این چالش را دوست دارم. من می خواهم به رقابت در برابر بازیکنان” سالگادو گفت. “این فقط برای رفتن به یک افزایش بزرگ در اتمام و شما باید بهتر باشد به خصوص در تیم های ویژه. که تمرکز اصلی من. من می دانم که من می توانید گیرنده صحبت کردم به Stampeders مربیان) و به آنها گفت: من می تواند بازی من فقط به حال به طور مداوم و یادگیری چیزهای من.”

با آمبروز اعتراف که لامپ کم مصرف در مواجهه مالی قابل توجهی چالش های زمانی که او صحبت می کرد به مجلس عوام ایستاده کمیته امور مالی در اوایل ممکن است, سوال در مورد لامپ کم مصرف 2.0 باید مطرح است. این سوالات معمولا جوش پایین به اینکه آیا لیگ برتر واقعا باید با تمرکز بر بازارهای بین المللی به جای تلاش برای بهبود وضعیت در داخل کشور.

سالگادو از نزدیک دیده است که چگونه به سرعت علاقه لامپ کم مصرف رشد کرده است در میان هم تیمی های سابق خود در مکزیک ،

“آنها فقط می خواهند به روز می شود هر روز” سالگادو گفت. “آنها آنقدر مشتاق بود که در اینجا به آنها فرصت برای اثبات خود و درآمد خود را به ضرب گلوله در لامپ کم مصرف.”

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de