آناهایم زن 36 کشته در تلاش برای کمک به حادثه قربانی در داونی

داونی — خوب سامری کشته شد در حالی که در تلاش برای کمک به راننده یک معلول خودرو در southbound سانتا آنا (5) آزادراه در داونی, مقامات گفت.

این حادثه رخ داده است و فقط در شمال لیکوود بلوار خروج حدود 11:20 p. m. روز شنبه, با توجه به گشت بزرگراه کالیفرنیا افسر M. DuLong.

میتسوبیشی لنسر غیر فعال شد در ترافیک خطوط پس از آن راننده گفت ماموران او زده مرکز ميانه در لیکوود بلوار زیرا او قطع خاکستری شورلت DuLong گفت.

راننده هوندا پایلوت شناسایی به عنوان برونو رودریگز, 47, از آناهایم متوقف SUV خود را در مقابل میتسوبیشی و راه می رفت با خود مسافر نانسی Segoviano, 36, همچنین از آناهایم به معلول خودرو به راننده و مسافران DuLong گفت.

رودریگز با استفاده از چراغ قوه بر روی تلفن همراه خود را برای هشدار دادن به نزدیک شدن به ترافیک و Segoviano شروع به راه رفتن به هوندا زمانی که 18 ساله راننده 2015 فورد موستانگ منحرف برای جلوگیری از میتسوبیشی زده رودریگز دست راست و همچنان رو به جلو قابل توجه Segoviano و سپس سقوط به هوندا. داخل هوندا بودند و سه فرزند در سنین 10 و 12 و 14, DuLong گفت.

Segoviano رودریگز و سه فرزند گرفته شد به یک بیمارستان که در آن Segoviano درگذشت. رودریگز دچار آسیب عمده به دست او است اما درمان است. سه فرزند تحت درمان قرار گرفتند برای شکایت از درد و منتشر DuLong گفت.

راننده موستانگ, تراویس لو از پلکنتیا دچار کاهش به او چپ دست است اما درمان است. یک مسافر در موستانگ گرفته شده بود به یک بیمارستان برای قطع بیش از او چشم چپ و درد به سر او. دو مسافر دیگر شکایت از درد است اما درمان است.

راننده میتسوبیشی مجروح شد.

بازداشت شدند و گزارش و الکل بود و نه یک عامل در سقوط DuLong گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>