آناهایم مرد قبلا یک ساحل طولانی دستیار پزشک می شود 18 ماه به صورت غیر قانونی توزیع مواد مخدر

لس آنجلس — سابق ساحل طولانی دستیار پزشک محکوم شد چهارشنبه به 18 ماه زندان و یک سال در خانه حبس برای انحراف خطرناک با مواد مخدر به بازار سیاه است.

گابریل هرناندز 59 نیز به دستور آمریکا در منطقه قاضی کریستین اسنایدر به پرداخت $13,000 خوب با توجه به باراک اوباما.

هرناندز که مشغول به کار در یک ساحل طولانی درد مدیریت کلینیک شناخته شده به عنوان گرداب سلامتی و زیبایی شناسی التماس گناه سال گذشته به فدرال مسئول توزیع اکسی کدون بدون پزشکی قانونی هدف.

در آناهایم مرد دستگیر شد و در ماه فوریه 2019 به عنوان بخشی از یک تحقیق موسوم ریاکارانه سوگند yearlong ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر-led کاوشگر با هدف قرار دادن پزشکان و دستیاران پزشک پرستار پزشکان و کلینیک اپراتورهای مشکوک به طور غیر قانونی ارائه مواد تحت کنترل به اصطلاح بیماران و بازار سیاه مشتریان در نقض سوگند خود به انجام هیچ آسیبی.

بیش از یک دوره دو ساله به پایان رسید که در نوامبر 2018, Hernandez تجویز نزدیک به 6000 کنترل مواد — بیش از نیمی از آن بودند برای حداکثر قدرت اکسی کدون که بدان معنی است که او مسئول 446,000 قرص اکسی کدون بودن توزیع.

هرناندز اغلب نوشت نسخه برای کوکتل مواد مخدر شناخته شده در خیابان به عنوان تثلیث مقدس — مواد مخدر, آرام بخش و/یا شل کننده عضلانی — که به دنبال معتادان به مواد مخدر و به خصوص خطرناک است زیرا از خطر مهلک مصرف بیش از حد.

در سال 2017, با توجه به سوابق نگهداری شده توسط ایالت کالیفرنیا هرناندز نوشت: نسخه ای برای این سه دارو به 41 سال از درگذشت مردی که یک هفته بعد از این ترکیب اثرات الکل و دو تا از تجویز داروهای جنایی شکایت در دادگاه فدرال لس آنجلس متحده است.

سن دیگو داروساز تماس محققان در اواخر سال 2018 مورد مشکوک و مشابه نسخه هرناندز نوشت: به سه نفر که به نظر می رسد زندگی در همان خانه بیش از یک صد مایل دور از گرداب درمانگاه.

یک متخصص پزشکی که بررسی داده ها بر روی هرناندز تاریخ نسخه و نوار از دو بازدیدکننده داشته است دفتر توسط منبع اجرای قانون به این نتیجه رسیدند که هرناندز اقدامات “بسیار نزدیک به آن است که از یک فروشنده مواد مخدر غیر قانونی از آن یک پزشک و بیمار بازديد یک شام” مدارک دادگاه نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>