باز تاج و تخت در انتظار در سال 2020 ورمونت تازه قهرمانی

هزاران نفر از Vermonters با حضور در تظاهرات و تجمعات بیش از ماه گذشته به ایستادگی در همبستگی با آمریکایی های سیاه و سفید, اما نه همه آزاد بودند از اختلال. به برخی از این نیست به عنوان یک شگفتی آمده.

مردم در سراسر کشور پیوست ملی در اعتراض به کشته شدن سیاه و سفید آمریکایی مانند جورج فلوید و Breonna تیلور در دست پلیس است. رویدادهای کشیده فراتر از Burlington به عنوان یکی از بیشتر به سمت چپ متمایل هاب. اما تماس به صورت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در ورمونت با یک جمعیت از 94 درصد نشده است و آشکارا دریافت شده توسط همه.

“من باور دارم که Vermonters فکر می کنم از خود را به عنوان بسیار روشن طرفداران برابری نژادی” گفت: Stephen Wrinn نویسنده کتاب “حقوق مدنی در Whitest دولت: ورمونت برداشت از حقوق مدنی 1945-1968.” این کتاب توضیح می دهد که “چرا دستياران واکنش به جنبش مطابقت نداشت به خود برداشت نژادی روشنگری است.”

او با اشاره به اینکه ورمونت برای اولین بار به منع برده داری و فرستاده خیل زیادی به مبارزه در جنگ داخلی.

“با وجود که نگرش” Wrinn گفت: “من فکر می کنم درک از خارج از ایالت ورمونت است که شما می دانید آنها بحث بحث. اما آنها راه رفتن راه رفتن؟”

ورمونت تاریخ نه از نژاد پرستی

دولت تا به حال شکسته رابطه با مسابقه را از طریق سال.

“Vermonters شد بسیار به نفع ملی جنبش حقوق مدنی بود که آن را تلاش برای desegregate جنوب در شمال تصویر” Wrinn گفت: یک شور و شوق است که نمی همیشه حفظ در ورمونت که آن را به دولت تغییر قوانین خاص خود را دارد و شیوه های.

Wrinn با اشاره به ناآرامی های نژادی که آمد به خط مقدم ورمونت تاریخ از جمله:

 • این Irasburg امر 1968 حادثه که در آن از کار اخراج شدند عکس در خانه دیوید لی جانسون, سیاه باپتیست وزیر.
 • رژیم صهیونیستی. Phil Hoff که خدمت در ورمونت در طول دهه 1960 شروع ورمونت — نیویورک جوانان پروژه یک برنامه آوردن نوجوانان سیاه از شهر نیویورک به برنامه های تابستانی در دولت است. برنامه دریافت فشار به عقب “که در آن بسیاری از سفید پوستان دیدم Hoff به عنوان واردات داخلی شهرستان مشکلات به یک روستایی دولت است.”
 • مورد اخیر از Kiah موریس, سیاه سابق مجلس در دولت چه کسی رو آزار آنلاین برای مسابقه.

بیشتر: Kiah موریس: Vermont حوادث که منجر به استعفای نماینده مجلس

تلاش های اخیر برای رسیدگی به نژاد پرستی دیده می شود پشتیبانی در سراسر کشور. اما آنها همچنین دریافت برخی از محلی عقب راندن ماه گذشته. مثالها عبارتند از:

 • مونپلیه بزرگ “Black Lives Matter” نقاشی دیواری گرفتن مخدوش مدت کوتاهی پس از اتمام آن است.
 • یک فرد استدلال با شرکت کنندگان در یک Craftsbury ضد نژادپرستی تظاهرات به تصویر کشیده شده در توییتر تصویری.
 • یک فرد فریاد vulgarities و نژادی تهمت در “گروهی از زنان از جمله برخی از نوجوانان… بودند که اعتراض مسالمت آمیز” با توجه به انتشار اخبار از برتلبرو پلیس.

اختلاف بیش Black Lives Matter جنبش در Craftsbury رالی

یک ویدیو ارسال شده در توییتر نشان داد که درگیری بین یک فرد و اعتراض شرکت کنندگان در یک زندگی موضوع اعتراض در Craftsbury.

این ویدئو باز می شود با یک شات از یک وانت با دو نفر نشسته در تخت. یکی از برگزار مؤتلفه پرچم دیگر یک “don’t Tread on Me” پرچم. کسی شنیده می شود بارها و بارها درخواست راننده کامیون که اگر او را باور نمی کند سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. مرد در نهایت فریاد زد که او نمی کند.

“این است که آنچه شما می خواهید؟” در پایان این ویدئو او گفت که او نمی باید یک مشکل با زندگی مهم است. “من یک مشکل با چه بیشتر از آن می ایستد.”

پابلو Coddou یکی از سازمان دهندگان این تظاهرات گفت که او انتظار می رود شاید 30 شرکت کنندگان به نشان می دهد تا به این تجمع اما برآورد واقعی مردم در انتخابات به احتمال زیاد بیش از 200. او تعجب نیست این حادثه رخ داده است اما آیا لزوما انتظار آن ،

او پس از آمدن به اذعان کرد که این بخشی از واقعیت است. Coddou فکر نمی کنم او تجمع آورده مشکلات به شهر اما فقط در معرض آنچه که در حال حاضر وجود دارد.

مونپلیه ‘Black Lives Matter’ نقاشی دیواری مخدوش

صدها نفر با تجمع در مونپلیه در ماه گذشته برای ایجاد یک نقاشی دیواری تکرار در سراسر کشور به عنوان بزرگ زرد نامه اعلام کرد “Black Lives Matter” در مقابل خانه ملت.

بیشتر: سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در ورمونت تخریب با گل نفت

آیا این آخرین دست نخورده ،

نقاشی دیواری کردم “آغشته با خاک و نفت” که همان آخر هفته, به گفته پلیس. نقاشی های دیواری شامل پیامهایی مانند “قرار داده و آن را به عقب تماس بگیرید مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“متاسفانه من آرزو می کنم من واقعا شوکه شده که کسی تخریب این” شهر مدیر ویلیام فریزر گفت.

در حالی که آن را نمی ممکن است اکثریت فعلی نژادپرستی وجود دارد در ورمونت, او گفت:. فریزر احساس ترین در مونپلیه پشتیبانی پیام مانند آن بیان شده در مقابل خانه ملت.

“اما همه چیز نیست.

چه عادلانه بازی وقتی که می آید به اعتراض و رایگان سخنرانی ؟

“متمم اول قانون اساسی محافظت سخنرانی که بسیاری از ما را در پیدا کردن فوق العاده توهین آمیز” ژن Policinski گفت. “وجود دارد هیچ چیز در 45 کلمات است که می گوید ما باید مودب حتی حس و قطعا چیزی است که ما مانع از خام بودن و بی ادب و توهین آمیز است.”

Policinski است رئیس اجرایی از آزادی فروم موسسه یک سازمان اختصاص داده شده به حمایت و آموزش و پرورش اطراف متمم اول قانون اساسی. همه گفتار منصفانه است که بازی از جمله آن می توان به عنوان یک تهدید واقعی.

Policinski ارائه یک مثال: وارد شدن به بحث با کسی و گفت: شما امید یک شهاب سنگ پرواز از آسمان می کشد و آنها به احتمال زیاد متناسب با این استاندارد است. برگزاری یک چاقو در طول بحث و تهدید به کشتن کسی که با آن می توان به عنوان یک تهدید واقعی.

“پادزهر به گفتار شما نمی مانند این است که سعی کنید به سرکوب بلندگو شما را دوست ندارم” او گفت:. “اما به صحبت کردن با صدای بلند با نقطه نظر شما.”

موسسه تعریف چند دسته دیگر که به طور کلی محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی. این خدمات عبارتند از:

 • دروغ.
 • باج خواهی.
 • “تحریک به اقدام قریب الوقوع یاغی.”
 • پورنوگرافی کودکان.
 • افترا.
 • وقاحت.
 • مبارزه با کلمات.
 • “درخواست برای ارتکاب جرایم است.”

بیشتر: وینوسکی مرد متهم به جرم و جنایت نفرت در حمله لفظی مورد مربوط به کودک

بیشتر: Black Lives Matter: Burlington جمعیت تظاهرات جورج فلوید, راهپیمایی به پلیس پارکینگ

بیشتر: Black Lives Matter پرچم در میلتون پاره سرقت

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de