آمریکایی ها در حال یادگیری برای زندگی در یک ریسک جهانی

حتی به عنوان بحث های عمومی در مورد COVID-19 خطر می شود به طور فزاینده قطبی بسیاری از آمریکایی ها به آرامی و بی سر و صدا موازنه تهدید در برابر عفونت ارزش فعالیت های روزانه و یادگیری برای زندگی در یک ریسک جهان است.

در یک دست دارد و روزانه سرفصل ابراز هشدار در مورد خطرات ناشی از بازگشایی با استناد به افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان در اوایل باز متحده مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا. این مفهوم اغلب به نظر می رسد نه تنها که ما باید با دقت در نظر گرفتن چگونگی و زمانی که به بازگشایی اما بازگشت به حالت عادی است که ارزش هر گونه افزایش در COVID-19 خطر است. از سوی دیگر برخی از گروه های چنین به عنوان ضد ماسک فعالان که موفق شد به طور موقت گرفتن ماسک الزامات لغو در اورنج کانتی — به نظر می رسد مخالف هر گونه محدودیت و یا تغییرات خود را قبل از COVID-19 سبک زندگی.

اما آنچه آمریکایی ها در حال حاضر نیاز نیست قطبش. آنچه مورد نیاز است دروغ بین دو افراط و شامل پذیرش هر دو در یک سطح بالاتر از خطر و معقول مراحل را برای کاهش این خطر. پیدا کردن این میانه زمین می تواند به ارائه یک مسیر رو به جلو اجازه می دهد این کشور برای از سرگیری برخی از ارزش فعالیت ها — از جمله کار و مدرسه و رویدادهای اجتماعی و سفر — در حالی که قرار دادن تا با برخی از نارضایتی مانند ماسک و متوسط چک.

هر کس می خطرات در زندگی است. برای مثال بسیاری از افراد جان خود را به خطر و زندگی دوستان و غریبه ها — به صورت روزانه توسط رانندگی, گرفتن که خطر محاسبه شده به دلیل مهم دیگر ارزش ها در خطر است.

اما COVID-19 متفاوت است در یک راه مهم: این ارائه یک سطح از خطر است که بسیاری از افراد تجربه کرده اند به صورت روزانه. در 2018, 37,991 آمریکایی کشته در تصادفات. فقط در نیمه اول سال 2020 بیش از سه بار به عنوان بسیاری از آمریکایی درگذشت COVID-19. در آوریل COVID-19 مرگ و میر بیش از حد متوسط ماهانه تصادف مرگ حتی در میان کسانی که به عنوان جوان به عنوان 35-44.

که ترسناک است.

که گفت:, گرفتن محاسبه خطرات هنوز هم می تواند ارزش آن را برای بسیاری به خصوص زمانی که جایگزین شامل به طور نامحدود به محدود کردن طیف گسترده ای از فعالیت طبیعی. COVID-19 تغییرات محاسبه, اما آن را نمی کند, تغییر اساسی منطق است. در یک طرف معین COVID-19 است که به وضوح یک تهدید عمده. از طرف دیگر جداسازی برای جلوگیری از گسترش آن می تواند آسیب های قابل توجهی به امنیت اقتصادی, اجتماعی, اینترنت و سلامت روانی و جسمانی. هر دو طرف از معین باید جدی گرفته شود.

آمریکایی ها زندگی می کردند با سطوح بالاتر از خطر در گذشته است. در سال های اخیر, جوان و میانسال آمریکایی ها – به خصوص کسانی که در وسط کلاس — مواجه اند بسیار کم خطر مرگ ناشی از هر علت و آمریکایی ها تمایل به مرگ مزمن و یا طولانی مدت بیماری است.

اما در اوایل دهه مردم از همه سنین رو بالاتر خطر مرگ و میر و بیماری های عفونی بسیار بیشتر از یک تهدید. حتی اخیرا قبل از همه گیر شروع شد و مردم در بسیاری از نقاط جهان که با سطح بسیار بالاتر از خطر ابتلا به بیماری های عفونی از به طور معمول دیده می شود در ایالات متحده آمریکا

البته بخشی از یادگیری برای زندگی با خطر کاهش. فقط به عنوان مردم کاهش تصادف خطر با کمربند ایمنی کیسه هوا و محدودیت سرعت آنها نیز می تواند به کاهش COVID-19 خطر با پوشیدن ماسک برگزاری رویدادهای خارج از منزل و جسمی فاصله به حدی عملی است.

سیاستگذاران کمک می کند با سرمایه گذاری در تست ظرفیت و تشویق همگان علامتی یا نه تست کنید به طور منظم. هنگامی که مزایای خاص کاهش اقدامات هستند به خصوص بزرگ برای جامعه آنها نیز می تواند اجرا شود فقط به عنوان قوانین راهنمایی و رانندگی و یا بیمه مسئولیت مورد نیاز برای رانندگان در حال اجرا.

و آن را به عنوان معلوم — حتی به عنوان بلندترین صدای در بحث های عمومی باقی می ماند قطبی — بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر شروع به انتقال نسبت به از سرگیری زندگی روزانه در یک ریسک جهان است.

نظرسنجی ها نشان می دهد که آمریکایی ها به تدریج در حال تبدیل شدن راحت تر از سرگیری فعالیت های عادی مانند رفتن به رستوران ها و یا مراکز خرید و پرواز در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن ماسک ،

نیویورک تایمز بررسی اپیدیولوژی نشان می دهد که حتی اعضای این گروه در حال وزن خطرات و مزایای فعالیت های آنها ارزش — از کوتاهی مو برای آشنایی و انتخاب برخی از محاسبه ریسک. و بسیاری از سیاستگذاران گوش شده است: حتی برخی از کشورهای بودند که به قفل کردن در حال حاضر متعادل COVID-19 خطر در برابر دیگر اولویت های مهم در حالی که دیگران که بودند و برای اولین بار به بازگشایی در حال معکوس برخی از بحث برانگیز بیشتر مراحل بازگشایی میله های زندان.

CDC منتشر کرده راهنمایی در مورد راه هایی برای کاهش خطر ابتلا به هنگام بیرون رفتن برای هر دو ضروری و غیر ضروری فعالیت ها و آکادمی اطفال آمریکا منتشر کرده است بیانیه ای در دفاع از بازگشایی مدارس برای فرد در یادگیری است.

این تغییر به تمرکز بر کاهش آسیب سیگنال پذیرش این واقعیت است که حتی اگر یک واکسن است که در “پیچ و تاب سرعت” — مردم در حال رفتن به زندگی با COVID-19 pandemic برای بسیاری از سال. تحت بدبین سناریو می تواند سال ها طول بکشد.

تنها راه برای اینکه این عملی است که به یاد بگیرند برای زندگی — با اقدامات احتیاطی مناسب در یک ریسک جهان است.

Shanthi Nataraj است مدیر کار و نیروی کار برنامه توسعه و اقتصاددان ارشد در غیر انتفاعی و غیر حزبی رند و یک استاد در Pardee برامدگی لبه طبقات سنگ تحصیلات تکمیلی. سیتا Nataraj Slavov استاد Schar دانشکده سیاست و حکومت در دانشگاه جرج میسون و پژوهشگر در آمریکا سازمانی موسسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>