امریکا شرق شناگر بخشی از گروه تحت پیگرد NCAA بیش از نادرست از تجاوزات جنسی

یک شناگر در یک unnamed امریکا شرق کنفرانس مدرسه است که در میان هفت زنان تحت پیگرد NCAA بیش از شکست به محافظت از آنها را از تجاوزات جنسی.

این طرح دعوی در دادگاه واصل مارس 29 در ایالات متحده دادگاه منطقه برای غرب منطقه میشیگان متهم NCAA در نقض قرارداد و سه فقره از سهل انگاری. زنان محرمانه آنها تجاوز جنسی توسط ورزشکاران مرد در ایالت میشیگان نبراسکا و یک مدرسه از امریکا و شرق است.

دانشگاه ورمونت عضو امریکا در شرق اما نه مدرسه و نه مدعی هستند شناسایی شده در طرح دعوی در دادگاه.

ESPN اولین گزارش از طرح دعوی در دادگاه در برابر NCAA است. مدارس نیست و متهمان در این زمان.

اتهام

شناگر یک بورس تحصیلی ورزشکار از امریکا شرق مدعی او با تجاوز مردان بازیکن بسکتبال در سپتامبر. 7, 2019 و فاش تجاوز جنسی یک ماه بعد به پردیس قربانی مدافع.

این سازگار می گوید: شناگر برگزار شد بسیاری از جلسات با مسئولان مدرسه و او نیز به صحبت کرد مدیر ورزشی “در نتیجهی” از یک بازی هاکی روی Nov. 15.

از نه امریکا شرق موسسات تنها ورمونت, مین, و, نیوهمشایر, پیشنهاد تیم اول دانشگاه یا دانشکده زنان شنا, هاکی و بسکتبال مردان.

شکایت لیست شناگر به عنوان “شاکی جین سازمان حفاظت محیط زیست 3” یا “JD3” و یک “شهروند ایالت ورمونت است.” اما میشیگان بر اساس وکیل کارن Truszkowski یکی از وکلای مدافع برای شاکیان گفت: Burlington مطبوعات آزاد در مارس 1 که ورمونت تعیین شد نظارت در تشکیل پرونده و “جین سازمان حفاظت محیط زیست 3” شهروند نیویورک.

Truszkowski همچنین گفت: زن نیویورک آماده است تا به جلو آمده و به هر دو خود را نشان می دهد و یا او را از مدرسه بیاورم.

WCAX-تلویزیون گزارش روز سه شنبه شب در طرح دعوی در دادگاه در یک بررسی تفصیلی با استناد به “جین سازمان حفاظت محیط زیست 3” به عنوان یک ورمونت شهروند. شکایت ارسال شده در پایین این داستان شده است پس از آن اصلی پرونده در مارس 29.

در اوایل این ماه یک امریکا شرق گفت: این کنفرانس نیست اظهار نظر در مسائل حقوقی.

UVM پاسخ

صبح روز چهارشنبه UVM ورزشی کارگردان Jeff Schulman گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به مطبوعات آزاد که آنها را “آگاه میشیگان دعوی مربوط به NCAA که اشاره ناشناس امریکا در شرق مدرسه.”

“من می توانم به شما بگویم که هیچ امریکا در شرق مدرسه خواهد بود قادر به اظهار نظر در مورد جزئیات پرونده” Schulman نوشت: “هر دو از احترام به کسانی که درگیر و به دلیل آن را شامل خصوصی اطلاعات دانش آموزان.”

Schulman همچنین گفت UVM و ورزشی بخش را به موضوع خشونت جنسی را بسیار جدی.

“ما باید سیاست های روشن در جایی که منع سوء رفتار جنسی در هر شکل” Schulman نوشت. “سیاست ها و انتظارات ما ابلاغ شده بسیار به طور مستقیم به دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان از طریق انواع آموزش ها و برنامه های آموزشی.

“در تمام موارد هنگامی که ما تبدیل به آگاه از اتهام سوء رفتار جنسی آن است که بلافاصله با اشاره به این دانشگاه عنوان IX که فرض مسئولیت کامل برای این موضوع و عمل به طور کامل مستقل از ورزشی بخش” Schulman ادامه داد. “که در آن نقطه ما تنها نقش است که به ارائه پشتیبانی شخصی برای هر دانش آموز-ورزشکار که ممکن است آن را درخواست و در صورت پیدا کردن از مسئولیت به درخواست ما دانشجویان ورزشکار کد رفتاری به عنوان مناسب است.”

در دادگاه تشکیل پرونده JD3 گفت: او گفت: توسط دو و میدانی کارکنان که “غیر رسمی عنوان IX وضوح روند نمی تواند نتیجه” در اتهام مجرم “بودن معلق دلیل نمی شود آن را به دیگر بازیکنان و این امر تاثیر منفی بر جامعه که با حضور, بازی انتظار برای دیدن (او) بازی کند.”

JD3 گفت: در این سازگار است که او “نمی خواهم به آغاز رسمی عنوان IX بررسی روند چرا که او می ترسید تلافی از بازیکن اگر او معلق شده است.” JD3 گفت که او نمی تواند یک پاسخ کافی در تفاوت بین رسمی و غیر رسمی عنوان IX فرآیندهای طی گفتگو با مسئولان مدرسه.

شکایت نیز متحده JD3 “رنج شدید روحی و جسمی پریشانی از جمله اما نه محدود به, عاطفی و فیزیکی پریشانی از جمله افسردگی و اضطراب و افکار خودکشی.”

در این شکایت همچنین مدعی است که امریکا در شرق مدرسه “اتحاد پرورش یک فرهنگ است که در آن قربانیان زن هستند و دلسرد از گزارش تجاوزات جنسی, آزار و اذیت جنسی, وسیله, و دیگر اشکال تبعیض جنسیتی زمانی که از این اعمال هستند مرتکب شده نر دانشجو-ورزشکاران است.”

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de