آمازون می پرسد کارگران در خانه به بازگشت و یا به دنبال ترک

توسط مت روز بلومبرگ

Amazon.com درخواست انبار کارکنان که مانده اند به دور از کار در طول بیماری همه گیر به بازگشت برای برنامه ریزی شیفت ابتدا ممکن است 1 یا درخواست مرخصی.

حرکت مجموعه تا یک انتقادی انتخاب برای کارکنان در یک شرکت است که تبدیل به یک تاسیسات برای آمریکایی ها قفل شده است و برای مهار شیوع COVID-19. پس از coronavirus شروع پخش از طریق ایالات متحده آمازون ارائه شده پرداخت نشده زمان بدون مجازات برای کارگران ناراحت کننده با آمدن همراه با $2-یک-ساعت خطر پرداخت برای کسانی که گزارش به وظیفه. این ارائه می دهد از طریق اجرای مارس.

در یک پست وبلاگ منتشر شده جمعه آمازون گفت: این امر گسترش از طریق افزایش مارس 16 اما هیچ اشاره ای نامحدود پرداخت نشده زمان خاموش. آمازون گفت که “ارائه انعطاف پذیری با مرخصی از جمله گسترش سیاست به پوشش COVID-19 شرایطی مانند در معرض خطر افراد و یا تعطیلی مدارس.”

آمازون سخنگوی نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد تغییرات به ترک سیاست.

بزرگترین خرده فروش آنلاین شده است و تلاش برای مقابله با افزایش سفارشات که وارد همانطور شیوع کروناویروس شروع به ضربه زدن صفوف خود را. برخی از کارگران گفته اند که آمازون انجام نمی دهد به اندازه کافی به آنها را امن نگه دارید گریه می کند که منجر به تعطیل و تظاهرات به ندرت دیده می شود در آمازون نیروی کار است. آمازون پا تا تمیز کردن آن امکانات و کارگران مجبور به نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر است.

اما بسیاری از کارکنان در انبارها در سراسر ایالات متحده در خانه مانده یا از ترس از ابتلا و یا گسترش بیماری و یا برای مراقبت از کودکان قادر به حضور در مدرسه. برخی امیدوار به ادامه ماندن تا زمانی که این بیماری همه گیر محو می شود و کسب و کار بازگشایی شده است.

این شرکت گفت: انتقادات از ایمنی آن اقدامات بی اساس هستند و این که اکثریت کارگران همچنان به نشان می دهد تا برای کار. آن را نیز نگه داشته و عملیات خود عملکرد در بخش جدید استخدام و کارکنان موقت بسیاری از کنده از تورم صفوف بیکاران به عنوان غیر ضروری کسب و کار بسته درهای خود را و آتش کارگران است. آمازون گفت: در اوایل این ماه آن را به حال استخدام اضافی 100,000 کارکنان و به دنبال پر کردن 75,000 موقعیت های اضافی در تدارکات آن شبکه.

این شرکت همچنین در روز جمعه گفت این امر خود به گسترش اضافی اضافه کاری جبران خسارت از طریق اواسط ماه مه. هزینه را افزایش می دهد اولین نورد در مارس را نزدیک به 700 میلیون دلار آمازون گفت.

Business Insider گزارش داد اوایل این هفته که آمازون گفتن برخی از کارکنان آن پرداخت نشده زمان سیاست خواهد گذشت در پایان ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>