خارج از منزل ناهار خوری مرحله خواهد شد بر روی صفحه نمایش در مرکز شهر سان پدرو

خارج از منزل ناهار خوری نشده وارد در سن پدرو کاملا رتبهدهی نشده است.

اما در 2:30 p. m. روز شنبه, مه 29, تمرین برگزار خواهد شد در مرکز شهر و خیابان به لحاظ اجتماعی فاصله تماشاگران یک ایده از آنچه مسئولان شهرستان امیدواریم به زودی اسکله شهر را تجربه ناهار خوری.

برخی از 100 جداول و چتر را همراه ششم بین مسا و مرکز خیابان به ساخت برخی از هیجان برای چه آمده است. وجود دارد هیچ برنامه ای برای خدمات مواد غذایی جمعه, فقط صحنه-گذارنده است.

اما معامله واقعی می تواند همه اشکار بسیار به زودی. لس آنجلس کاربردی برای واریانس از دولت این هفته به باز کردن در فرد ناهارخوری سالن مو و آرایشگر ها ، در صورت تصویب آن اتفاق می افتد می تواند به عنوان اوایل این هفته با توجه به سرپرست جانیس هان ،

در همین حال شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti است انتظار می رود به تصویب مورد نیاز خیابان تعطیلات برای شروع در خارج از گزینه های ناهار خوری.

به عنوان رستوران بازگشایی برای داخل سالن ناهار خوری, اما, مناطق ناهار خوری خواهد بود محدود به تنها جزئی اشغال برای اطمینان اجتماعی فاصله ساخت آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای صاحبان خود به ارمغان می آورد در کسب و کار به اندازه کافی به پایان می رسد دیدار.

اضافه کردن فضای ناهارخوری, خیابان دیده می شود به عنوان یک راه برای کمک به گسترش تعداد شام خدمت کرده در حالی که هنوز حفظ اجتماعی فاصله در امن هوای محیط است.

کای Hsiao صاحب Ko-Ryu رامش رستوران در 362 W. ششم سنت گفت: پنج شنبه, مارس 28 که او به تازگی از سینه های بزرگ خود را در منطقه ناهار خوری به جای یک ظرفیت حدود 30 نفر است. اما او گفت: خیابان فضا برای خدمات اضافی می تواند کمک کند.

رستوران فقط باز در اواخر سال گذشته تنها به ملاقات با این بیماری همه گیر shutdown که تنزل خود را به تازگی افتتاح شد کسب و کار را تنها.

خیابان در نظر گرفته شده برای بسته شدن خاص در طول روز و شب و ساعت شامل ششم از مسا به مرکز و خیابان ها و همچنین بخش های پنجم و هفتم خیابان با توجه به این شورا ،

کسانی که جزئیات, اما هنوز برای کار بیرون با توجه به ایمنی عابر پیاده و گزینه های پارکینگ.

شورای اداری ایده این است برای ایجاد فضای جذابیت بزرگ بازار مرکزی و یا سالن غذا با “تابستان در خیابان” محیط — و به سان پدرو تبدیل شدن به اولین منطقه در شهر لس آنجلس به راه اندازی جنبش محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de