نوشیدنی های الکلی برای گرفتن رستگاری برای برخی, ساحل, کسب و کار در طول coronavirus

توسط امی Orr,

مشارکت نویسنده

بلند ساحل به رستوران ها و بارها توقیف برای فرد ناهار خوری و نوشیدن در طول کروناویروس “امن تر در صفحه” سفارشات باید یک چیز را به نفع خود: آنها می توانند در حال حاضر فروش آبجو و شراب و کوکتل برای رفتن.

وزارت کالیفرنیا از نوشیدنی الکلی کنترل است به حالت تعلیق در بسیاری از محدودیت به دلیل اقامت در خانه سفارشات اجرا در سراسر کشور از جمله رستوران ها اجازه می دهد به فروش مشروبات الکلی با مواد غذایی سفارشات.

“از آن شده است یک نجات دهنده زندگی” گفت: Dana تنر یکی از صاحبان Restauration در خیابان چهارم. “لحظه ای که من به عنوان خوانده شده قوانین جدید من گفت: ‘سان گری!’ من می دانستم که مشتریان ما خواهد لذت بردن از جرعه جرعه سان گری و به خاطر سپردن وعده های غذایی خود را در پاسیو ما.”

تنر درست بود: مردم شده اند عجله به منظور Restauration فصلی ساخته شده-از-ابتدا نوشیدنی. رستوران در حال حاضر ارائه می دهد دو سانگریای: انواع هندوانه زغال اخته و پرتقال توت سرخ اسپانیایی. هر 32-اونس ظرف در خدمت چهار و به فروش می رساند برای $17. در پنج شنبه, Restauration اهدا $4 از هر سان گری فروش به کالیفرنیا رستوران Association بنیاد یک سازمان است که با این نسخهها کار برای حمایت از صنعت خدمات غذا.

دانا تنر از Restauration با سان گری است که مشتریان می توانند سفارش کردن به منو بروید در ساحل طولانی در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

جی Krymis صاحب پدر و Mezcalero در برادوی نیز گفت که او خوشحال بود با الفبای سیاست.

“به طور کلی الکل باعث می شود مردم خوشحال” Krymis گفت. “این تغییر اجازه می دهد تا ما را به کمی سرگرم کننده به خانه های مردم.”

پدر در حال حاضر ارائه می دهد مجموعه ای از نوشیدنی کیت برای چهار و همچنین قبل از مخلوط دو, خدمت, گزینه های: 16 اونس کیت میکسر فروش برای $20 و طیف وسیعی از “تامی مارگاریتا” به “Oaxacan باغ” (ترکیبی از نعناع گشنیز و ریحان قرمز, فلفل هالوپینو, آناناس و آب آهک). میکسر می توان با یا بدون روح که فروش به طور جداگانه برای $20. تخصص libations با نامهایی مانند “Vaya Con Dios” (سنگ و پیچ mezcal, cynar gran کلاسیک و خط و خال bitters) و “سیلی و غلغلک دادن” (milagro, تکیلا, پاپایا, انجیر, مربا زنجبیل و وانیل و لوبیا و لیمو ترش) هزینه از $9 $12.

اوبونتو کافه در Nieto که باز اواسط ماه فوریه و استقبال در خانه شام یک ماه قبل از اینکه این شهر را “امن تر در خانه” سفارش فروش دست ساز نوشیدنی در دور بطری. خود را در 16 اونس “سفر Bloody Mary” که سه روز به سادگی ویژگی های ودکا تزریق خاطر با هالاپینیو و سبز چمنی و به فروش می رساند برای $12. زنجبیل, لیموناد با yuzu ودکا تزریق خاطر آبجو زنجبیل و آب لیمو نیز 12 دلار.

برای رفتن به کیت نیز بلیط لولا مکزیکی, آشپزی با مکان در هر دو چهارم خیابان و اطلس خیابان. چهار بسته لولا مارگاریتا در دسترس است برای $15; تند مارگاریتا هندوانه که در خدمت شش هزینه $20. صاحب لوئیس ناوارو گفت: نوشیدنی های ساخته شده با مواد تازه و “خوب و قوی است.”

ناوارو جدیدترین سازمانی پرتغالی خم یک کارخانه یا محل تقطیر در تفرجگاه. آن را ارائه می دهد پنج مختلف به رفتن کوکتل گزینه های: “یاس لطفا” “Paniolo بطری” “مهره N بطری ودکا,” “PB Pimms جام” و “رزا Collins مخلوط.”

“ما دست گردد از قبل ساخته شده میکسر” ناوارو گفت: “آوردن نوستالژی از به اشتراک گذاری تخصص کوکتل با دوستان خود را به مینی بار برای لذت بردن از در خانه.”

هر کیت شامل آب میوه تازه و بازده چهار تا شش نوشیدنی. رزا کالینز به فروش می رساند برای $15; چهار دیگر انتخاب هزینه $25. هر کسی که صرف 30 دلار دریافت رایگان خانه ساخته شده و ضد عفونی کننده دست.

ساحل طولانی شیر خانه بر دوم خیابان, در ضمن, ارائه می دهد یک غیر سنتی وسوسه: boozy milkshakes. جدید شیر خانه ارائه می دهد انواع مشروبات الکلی, milkshakes برای $12 اجازه می دهد مشتریان برای لذت بردن از دوران کودکی علاقه مندی ها با یک فرد بالغ و تاب است.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>