آلبوم شامل ورمونت نوازندگان منتشر شد به نفع ورمونت Foodbank

یک آلبوم به نفع ورمونت Foodbank بیرون می آید و جمعه شامل آهنگ از ورمونت نوازندگان از جمله پل mb horse training, The Bubs لا پستونی کیسی و تعظیم Thayer.

“موسیقی برای تغذیه روح” در دسترس است برای دانلود دیجیتال از طریق موسیقی آنلاین شرکت Bandcamp. درآمد حاصل از این آلبوم را به ورمونت Foodbank که مکان در Barre, Rutland و برتلبرو و در خدمت تمام 14 شهرستان در ورمونت. تلاش برای تدوین این آلبوم به رهبری جیم Heltz موسس عضو گذرا سمفونی یکی از این گروهها که منجر به “موسیقی خوراک روح است.”

انتشار اخبار فرستاده شده توسط این گروه به برلینگتون مطبوعات آزاد توصیف تاثیر COVID-19 همه گیر شده بود در ورمونت Foodbank. سازمان توزیع اضافی 370,000 پوند از مواد غذایی برای دیدار با نیاز به افزایش ناشی از این بیماری همه گیر و در نتیجه مشکلات اقتصادی. Foodbank بود در مسیر در ماه آوریل به توزیع 1.6 میلیون پوند از مواد غذایی – 78 درصد افزایش بیش از حد نرمال است.

دیگر عمل می کند که آهنگ ها را می توان در “موسیقی برای تغذیه روح” شامل دکمه آبی رنگ دنی ریکی کول اما کوک و سوال برانگیز شرکت کول Davidson, کهربا deLaurentis دینو براوو شرقی کوه زمان فیل اسکاتلند انتظار مهمان دمشق Kafumbe و اسپنسر Lewis.

همچنین در این آلبوم هستند Ivamae & Dan Bishop, Me & My Friend, Ben, Frank Mills, Rik Palieri, Plastique, پستانداران, خفه, عزیزان, Thea رن از متهمان Va-et-که شب می آید, محک Wailers, Wilverine و Yestrogen.

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>