آلبرتا کابوی اضطراب برای NCAA football فصل برای شروع در زمان

Chuba هوبارد, امین, Ogbongbemiga و Oklahoma State Cowboys هستند champing در بیت به پا زدن شروع 2020 NCAA football فصل است.

این است که … اگر آن تا کنون می رسد در طول این زمان نامشخص است.

“من نمی توانم صبر کنید,” گفت: Ogbongbemiga یک کلگری بچه بازی برای 12 کابوی ها. “این رفتن به خاص است. اگر ما می تواند انجام آنچه که ما قادر به آن را برای رفتن به یک سال خاص. هر زمان که ما نورد ما آماده هستیم به تاریخ است.”

شور و شوق خود را به خوبی تاسیس با توجه هوبارد پر شور نجومی در سال گذشته به این کشور تهدید در حال اجرا بازگشت. پخش از آلبرتایی را Heisman جایزه شایسته کمپین قطعا لنگر Oklahoma State حمله در رقابت برای کنفرانس ملی و قهرمانی.

و Ogbongbemiga خود مجریان چیست امیدوار به بهبود دفاع خود را در اشتباه فصل ارشد به عنوان یکی از بزرگ 12 بهترین linebackers.

اما هیچ کس در تأیید دولت و یا در هر نقطه در سراسر ایالات متحده کالج فوتبال صفوف است و حتی در این زمینه در این نقطه است.

“ما بسیار خوش بینانه است که همه چیز را برای رفتن به لگد کردن و به زودی همه چیز را برای رفتن پاک می شود تا” Ogbongbemiga گفت. “من امیدوارم که این آخرین نیست بیش از حد طولانی است. همه در حال آماده شدن برای فصل برای شروع در زمان.”

هیچ چیز اما اتفاق می افتد به عنوان آن را باید.

خیلی به غم وغصه از Ogbongbemiga و هزاران نفر از دیگر NCAA استعدادهای بهار اردوگاه در حال حاضر آمده و رفته و بدون تیم جمع آوری با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“این نوع از مایه تاسف است زیرا این بار که در آن شما واقعا یاد بگیرند که این طرح از این تیم و که در آن بچه ها مرحله و کسب یک نقش بیشتری در این تیم از آنها سال قبل” Ogbongbemiga گفت. “ما فقط تلاش برای ماندن قفل شده است. ما جلسات در زوم یا Facebook هر روز و به تازه ماندن بر راهکار است.

“ما در حال تلاش برای ماندن در بالای همه چیز را به دلیل آن را آسان به پشت در دوران این دلیل زیادی وجود دارد عدم قطعیت است. هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>