آلبرتا صفحه اصلی کاهش فروش در ماه مارس قیمت نشان می دهد ثبات

فروش مارس در سیستم MLS در آلبرتا کاهش یافته و نه درصد در سال بیش از سال, می گوید: Ann-Marie Lurie اقتصاددان ارشد برای آلبرتا انجمن املاک و بنگاه املاک و مستغلات کلگری.

“این بی سابقه است با یک مقدار قابل توجهی از عدم قطعیت است. تاثیر بر بازار مسکن خواهد شد به احتمال زیاد باقی بماند بعد از چندین محله می گوید:” لوری. “این اقدامات در جای خود قرار داده و توسط دولت و موسسات وام برای کمک به حمایت از مالکان از طریق این زمان جلوگیری خواهد شد بیشتر اثرات قابل توجهی در بازار مسکن است.”

کلگری و ادمونتون دیدم فروش کاهش 10 درصد و سه درصد به ترتیب از مارس 2019 در حالی که در دیگر مناطق نیز با تجربه سطوح مختلف کاهش است.

قیمت, اما, برگزار می شود عمدتا پایدار در سراسر استان.

در اینجا Lurie مشاهدات از مناطق خارج از کلگری و ادمونتون.

Central Alberta

“تنها منطقه در استان به ثبت نسبتا پایدار فروش در ماه مارس ، اما در ماه مارس گذشته بود که یکی از ضعیف ترین سطح ثبت شده در بیش از 15 سال و فروش این مارس باقی می ماند نزدیک به 17 درصد پایین تر از میانگین پنج ساله.

“لیست جدید کاهش یافته است 13 درصد کاهش سطوح موجودی و پایین آوردن oversupply است که همچنان در این بازار است. در ضمن قیمت ها همچنان به بهبود به عنوان بسیاری از بهبود در فروش رخ داده در محدوده قیمت بالاتر در بازار است.”

فورت مکمورری

“فروش مارس کاهش یافته و به پایین ترین سطح ثبت شده پس از سال 2016 کاهش نزدیک به 30 درصد هل دادن آن 21 درصد زیر میانگین پنج ساله است. این منطقه همچنان ادامه دارد و به مبارزه پس از رکود در بازگشت انرژی در سال 2015 و در وقایع اخیر به احتمال زیاد باعث مشکلات بیشتر.

“بر خلاف دیگر مناطق جدید لیست و موجودی انبار در منطقه افزایش یافته است. با وجود این تغییرات افزایش قیمت نسبت به سال گذشته است. اما این احتمال وجود دارد با توجه به برخی از تغییرات در توزیع به فروش بهبود یافته برای خانه, قیمت از $500,000 به $650,000.”

گراند پریری

“پس از یک شروع قوی برای سال فعالیت در اطراف تبدیل شده به سرعت در ماه مارس با کاهش فروش با 19 درصد در مقایسه با سال گذشته و کاهش نزدیک به 18 درصد پایین تر از میانگین پنج ساله. لیست جدید همچنان به افزایش, باعث موجودی به افزایش 1,692 واحد تا 19 درصد بیش از سال گذشته است.

“با وجود رشد عرضه نسبت به فروش, افزایش قیمت بیش از سال قبل است. این مربوط است به بالاتر از فروش اتفاق می افتد در محدوده قیمت بالاتر در مقایسه با سال قبل است.”

Lethbridge

“پس از یک شروع قوی به سال, مارس فروش فعالیت کند به عنوان تاثیر COVID-19 وزن در بازار است. در همان زمان عرضه هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به لیست جدید رشد 15 درصد نگه داشتن آن را در خط با دراز مدت روند.

“کندتر فروش همراه با سود در لیست جدید ناشی از موجودی به افزایش است. در حالی که قیمت ها نشان داده اند برخی از نشانه هایی از روند را در طول چند ماه گذشته به طور کلی قیمت در منطقه نسبتا پایدار باقی مانده در مقایسه با سال گذشته است.”

پزشکی کلاه

“فروش کند قبل از هر گونه تاثیر از COVID-19. تحولات اخیر نداشت اوضاع در منطقه که در آن سال بیش از سال فروش کاسته توسط بیش از 20 درصد برای ماه دوم در یک ردیف. فروش مارس ترتيب 33 درصد پایین تر از میانگین ثبت شده در طول پنج سال گذشته به نمایندگی از کمترین مارس در بیش از 20 سال است.

“با وجود این قیمت همچنان به روند بالا باقی می ماند و بالاتر از سطح سال گذشته. این می تواند مربوط به سهم بیشتری از خانه های فروخته شده در محدوده قیمت بالاتر هل دادن تا هر دو متوسط و متوسط قیمت.”

آلبرتا در غرب

“شرایط اقتصادی در منطقه به طور قابل توجهی متفاوت است. به عنوان مسکن آمار وارد شده برای کل منطقه ارقام ممکن است به دقت منعکس کننده شرایط در بازار محلی است.

“سال بیش از سال فروش در منطقه کاسته برای پنجمین ماه متوالی با مارس فروش در حال سقوط به پایین ترین سطح ثبت شده از سال 2009. در حالی که لیست جدید نیز کاسته در ماه مارس آن را به اندازه کافی برای جبران این عقب نشینی در فروش و موجودی انبار افزایش یافت. قیمت در منطقه نیز کاسته وجود افت قابل ملاحظه ای در فروش رخ داده در محدوده قیمت بالاتر.”

Lloydminster

“فروش کندتر در مارس اضافه شده به روند رو به پایین در حال حاضر بازی کردن در این بازار است. بر خلاف دو ماه از سال جدید لیست نیز کاسته جلوگیری از بیشتر افزایش قابل توجهی در سطوح موجودی. با وجود این روند قیمت ها همچنان به افزایش احتمال زیاد مربوط به یک سهم بالاتر از فروش اتفاق می افتد در محدوده قیمت بالاتر.”

South Central Alberta

“برای سومین ماه متوالی فروش در منطقه کاسته سال بیش از سال است. در حالی که لیست جدید کاهش یافته و برای دومین ماه متوالی میزان ذخایر باقی می ماند قابل مقایسه با سال قبل است. در ضمن قیمت ها کاسته در ماه مارس در مقایسه با سال گذشته به عنوان وجود دارد افزایش در فروش برای خانه های با قیمت کمتر از $200,000.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>