آلبرتا گلف بازان دادخواست برای دوره های باز در طول COVID-19

Divot-سنج در سراسر استان در حال امیدوار است که, آلبرتا است, مقامات بهداشتی را در نظر بگیرید مولیگان در تصمیم گیری است که زمین گلف باید بسته باقی می ماند در طول COVID-19 بحران است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه بیش از 6,500 مردم را امضا کرده بود یک درخواست آنلاین است که می فرماید: “تعداد بسیار کمی وجود دارد فعالیت های ما می توانید در طول این همه گیر گلف اتفاق می افتد به یکی که امن و قابل کنترل است.”

“با آب و هوا فقط در اطراف گوشه هر کس می خواهد پرسیدن چه ضروری و چه غیر ضروری” درخواست می خواند. “فعالیت های که در آن مردم در تماس است و بدیهی است که خطرناک است. گلف با این حال در حال حاضر طول می کشد اجتماعی فاصله به حساب آورد. مردم از هم جدا شده توسط 10-15 دقیقه. در واقع جریان از افراد است که بیشتر در تنظیم یک زمین گلف (از) مردم خود تنظیم حرکات خود را در یک فروشگاه مواد غذایی است.”

دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی از سلامت حکومت گلف نمی شود مجاز به باز کردن یک بار برف ذوب می شود اگر چه چمن-مراقبت از کارکنان قادر خواهد بود برای حفظ fairways و سبزی.

کلگری-منطقه طرح برنامه ریزی برای پیاده سازی پارک-بازی بازی های پروتکل و برای حذف پناهگاه-چنگک جمع کردن توپ-واشر کارت امتیازی مداد و دیگر پتانسیل های لمسی نقاط برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

دیگر احتیاط ممکن است شامل فاصله از توپ را روی گوه زمان فواصل محدود به یک سوار در سبد خرید و حتی بالا بردن جام به طوری که putts به سادگی clank فلز به جای انداختن به سوراخ.

بر اساس درخواست آنلاین هزاران نفر موافق این ورزش می تواند یک جایگزین امن برای نشستن بر روی نیمکت.

“گلف یکی از فعالیت های است که مردم در واقع می تواند به لحاظ اجتماعی فاصله و یا حداقل بازی تنها با آنهایی که شما با زندگی” نوشت: یک دادخواست حامی. “بسیار محروم شده است ما که این یک فعالیت می دهد گلف بازان خیلی عاقلی به عقب!”

افزود: یکی دیگر: “در این زمان تلاش ما همچنین نیاز به برخی از حس مشترک. اجتماعی فاصله است که به راحتی موفق در گلف. ما نیاز به برخی از حواس پرتی از ما انزوا.”

این طومار بود و حتی امضا شده توسط یک غیر گلف باز نوشت که: “من قطعا موافقم که وضعیت ما در حال حاضر با زندگی ناسالم است. ورزش و هوای تازه بدون توجه به راه آن است که با تجربه و سالم است. ما بسیار کمی آب و هوا که در آن برای لذت بردن از انتخاب ما فعالیت های تابستان. من نمی گلف را انتخاب کنید به دنبال در تصویر بزرگ است که سلامت عقل برای همه و احتمالا یک ضربه شروع به برخی از جریان نقدی برای برخی از.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>