آلبرتا گلف مجاز به باز کردن این آخر هفته

بهره گرد و غبار کردن باشگاه های گلف خود را.

به عنوان بخشی از یک صحنه اقتصادی مجلس, استراتژی برتر Jason Kenney پنج شنبه اعلام کرد که دوره های آموزشی در سراسر استان خواهد بود و مجاز به باز با محدودیت ایمنی — “به محض این که این آخر هفته.”

این divot-حفر شده بود به تاخیر افتاد COVID-19 بیماری همه گیر. Clubhouses و طرفدار مغازه ها را در حال حاضر باقی می ماند بسته شده است.

“آن را حدود 15 ثانیه (پس از اعلام) است که ما تا به حال این اولین تماس تلفنی درخواست کتاب توپ را روی گوه زمان گفت:” مت Kirlin مدیر گلف در Lynx ریج. “مردم فقط خیلی هیجان زده برای دریافت کنید که برای اولین بار توپ را روی گوه در زمین است. و آن را واقعا سرد برای دیدن — به عنوان گلف-صنعت اپراتورهای ما بسیار سخت کار می کرد برای گرفتن این تصمیم و این باعث می شود آن همه ارزش آن وقتی که شما شنیدن هیجان آلبرتا گلف بازان.”

به زودی شما خواهید بود با شنیدن فریاد از جلو!’

آلبرتا گلف صنعت شده است هل دادن تا ثابت کند که آن را ممکن است برای راه اندازی درایو و تخلیه putts در حالی که هنوز مسطح منحنی ارسال 30 صفحه سند به مقامات دولتی به جزئیات احتیاطی آنها مایل به پیاده سازی.

در روز پنج شنبه آنها با دریافت چراغ سبز برای ادامه.

بسیاری از دوره اپراتورها که به عنوان کنی نورد مجددا راه اندازی برنامه. (اگر چه برخی از سردرگمی وجود دارد به عنوان یک دولت آزاد اعلام کرد که شنبه باز خواهد بود بعد Alberta افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw, بعد از تایید در توییتر وجود دارد که می تواند عمل روی لینک کلیک کنید به محض شنبه.)

“آره من hooting و hollering. من هیجان زده بود شاید کمی احساسی حتی” گفت: Barry Ehlert که مسئول نظارت بر پنج منطقه طرح از جمله بسیار پیش بینی مایکلسون ملی — به عنوان مدیر عامل شریک برای آسیاب بادی گلف ،

“این چیزی است که ما شده ایم سخت مبارزه برای. ما شده اند cooped به مدت شش هفته یا چیزی شبیه به آن و برای حداقل پنج نفر از کسانی که هفته من احساس من تا به حال مقدار زیادی از زمان و تلاش و انرژی صرف شده در تبیین آنچه که ما معتقدم که ما می تواند در صنعت ما به منظور ایجاد یک محیط امن و سالم برای مردم در طول COVID-19. بنابراین این قطعا بسیار هیجان انگیز است.”

گلف را نگاه کمی متفاوت در طول بیماری همه گیر.

به عنوان بخشی از پارک-بازی بازی های مدل شما را تشویق به قبل از پرداخت هزینه سبز بنابراین شما می توانید سر راست برای اولین بار توپ را روی گوه. وجود خواهد داشت هیچ بالا-سپاس یا بعد از دور دست دادن با تاکید بر همیشه حفظ دو متر از فضای شخصی.

پناهگاه چنگک جمع کردن توپ واشر و بالقوه دیگر نقاط لمسی حذف خواهد شد و چرخ دستی گلف خواهد شد تک سوار مگر اینکه هر دو بازیکن در حال از همان خانواده است.

آن اجباری خواهد بود به ترک پین با انواع مختلفی از روش های جدید به طوری که یک توپ می تواند با خیال راحت برگرفته از سوراخ.

در هر دو سیاهگوش ریج و همسایه دره Ridge, برای مثال, آنها مسائل بخشی از یک رشته در جام حذفی به اطمینان حاصل شود شما خوش شانس Titleist به سختی قطره زیر سطح زمین هنگامی که شما سینک زدن توپ خود را.

“ما یک همکار در سنگاپور که فرستاده ما یک تصویر از چه نرم و صاف و با خیال راحت کار می کند که گفت:” جفری رابرتسون مدیر گلف در دره ریج. “ما شده اند جمع آوری اطلاعات برای مدتی از دوره های آموزشی در سراسر جهان شده اند که باز و انجام آن با خیال راحت. ما فقط انتظار بوده است این خبر را بنابراین ما می تواند همه این اطلاعات است.”

اضافه شده Jason Stanier مدیر اجرایی و حرفه ای در کالیفرنیا: “ما اعتماد به نفس ما می تواند به ایجاد یک محیط امن و تجربه لذت بخش برای اعضای ما برای مهمانان, برای که ما می توانیم حفظ اجتماعی فاصله. ما قصد داریم به گسترش توپ را روی گوه بار کمی از آنچه ما به طور معمول انجام دهد. ما قصد داریم به مردم اجازه می دهد برای بررسی در تا 10 دقیقه قبل از زمان خود و در اولین سه راهی تا زمانی که آن را به نوبه خود شما را. بنابراین ما باید برخی از پروتکل های جدید در محل ما فقط هیجان زده در حال حاضر قادر به استفاده از آنها و اجرای آنها.”

البته نیز وجود خواهد داشت یک تعهد در اعضای دیو تیپ — که آیا آنها در حال بازی در یک باشگاه خصوصی یا عمومی مرکز — به پیروی از قوانین و مقررات به یک … er … توپ را روی گوه.

“کلی شور و هیجان آنقدر زیاد است که فکر نمی کنم کسی حاضر است به خطر از دست دادن این امتیاز بزرگ در این زمان” Kirlin گفت. “ما بسیار خوش شانس است که ما در اوقات فراغت ورزش اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. وجود دارد چند چیز شما می توانید در خارج از منزل با دوستان و یا خانواده در این لحظه است که اجازه می دهد تا شما را به لحاظ اجتماعی دور, بنابراین پیام من به اعضای من بود ” ما در حال کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانید به پیاده سازی هر آنچه که ما نیاز به, اما بدون پشتیبانی کامل از شما, ما در حال رفتن به از دست دادن این امتیاز و سپس آن را به دو بار به عنوان سخت به آن را دریافت کند.’ “

عکس های تراشه: 2020 DC بانک گلنک دعوتی لغو شده است با توجه به زمان بحران بهداشتی. به عنوان یکی از کانادا بالا آماتور گلف حوادث و با برنامه برای اولین بار یک زن را بدست آورد در این سال مسابقات برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن 18-20 در گلنک جنگل ،

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>