AJHL گراد دیلن هالووی را آماده و مشتاق برای NHL پیش نویس … هر زمان که آن را

دیلن هالووی افتخار پدر و مادر به طور موقت عوض کردن.

پسر خود در نظر گرفته است یک چیز به انتخاب در دور اول از سال 2020 NHL پیش نویس است.

و اگر رسانههای درخواست زنده-خوراک این برگ نهر بر اساس دسته آماده خواهد شد.

“ما هنوز در حال مرتب کردن بر اساس بدانند اما ما احتمالا فقط حرکت تلویزیون به اتاق نشیمن” گفت: Dylan بسیار تبلیغ مرکز که skated این زمستان گذشته با NCAA دانشگاه ویسکانسین Badgers. “من مادر (Torrie) هنگامی که او آن را شنیده بود حاضر او پرسید: آنچه که من می خواستم به انجام. ما تلویزیون اتاق بسیار کوچک است اما من فکر می کنم فقط در حال حرکت تلویزیون به اتاق نشیمن می تواند خیلی خوب است.”

در حال حاضر صفحه تخت باقی می ماند در آن معمول نقطه.

زمانی که قبل ممکن است لازم … کسی چه می داند ؟

سرنوشت — بیشتر به طور خاص تاریخ — از سال 2020 NHL پیش نویس شده است به یک موضوع داغ در طول هفته گذشته یا بیشتر با rumblings که سالانه چشم انداز انتخاب-em را می توان نقل مکان کرد به اوایل ماه ژوئن است. (جشن در اصل میله میله برای 26-27 ژوئن در مونترال, اما آنها نمی قادر خواهد بود به جمع بل در مرکز با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.)

با طرفداران گرسنه برای هر نوع زنده محتوای رسانههای ظاهرا فشار برای دیر-نه-از-بعد.

کلمه ای است که به طور کلی بسیاری از مدیران در برابر این ایده رقیب که آن را حس می کند کمی برای تعیین شانس قرعه کشی و به منظور پیش نویس زمانی که آنها هنوز هم امیدوار به از سرگیری متوقف شود.

هالووی که ستاره دار برای, Alberta تاریخ هاکی لیگ Okotoks, Oilers قبل از ارتکاب به ویسکانسین نیست از دست دادن خواب بیش از این بحث است.

او به سادگی نمی توانید صبر کنید به پیش نویس.

هر زمان که.

با این حال.

“رشد آن را فقط احساس می کند خیلی دور — پیش نویس و تمام است که گفت:” هالووی که نوبت 19 در ماه سپتامبر. “اما در حال حاضر که آن را در واقع آینده آن است که یک احساس خاص. این یک رویا بوده است از آنجایی که من بچه بودم, بنابراین این چیزی است که من بوده ام به دنبال به جلو به یک زمان طولانی است.”

او در دوران کودکی از خواب نامیده می شود به مرحله برای دست دادن و در آغوش گرفتن و خود را به جلو و نیوجرسی بیش از سر خود را برای اولین بار.

به جای او به احتمال زیاد انتظار در اتاق نشیمن خود را برای تلفن همراه به وزوز.

به ما آموخته شده از سال 2020 پیش نویس NFL همه قالب مجازی نباید کاهش هیجان ،

هالووی بود و در میان میلیون ها نفر از طرفداران فوتبال که برای تنظیم یک رکورد شکنانه پخش از باز گرد. دوم-به طور کلی انتخاب ویژه piqued است علاقه خود را.

“تماشای این خیلی باحال بود,” هالووی گفت. “به خصوص برای من که از یک ده بزرگ مدرسه, من به یاد داشته باشید من به تماشای (Ohio State Buckeyes پایان دفاعی بکن, بازی خیلی خیلی باحال بود به دیدن او دریافت پیش نویس و رفتن را از طریق تمام مراحل. آن هم از نوع ساخته شده من حتی بیشتر هیجان زده برای NHL پیش نویس آینده.

“بدیهی است که واکنش های خود را خیلی سرد است. آنها کار کرده ام تمام زندگی خود را به پیش نویس و در آن لحظه. آن را فقط به من فکر می کنم در مورد چگونه به ویژه از آن خواهد شد برای دریافت پیش نویس.”

یک بار NHL نام-تماس شروع می شود هالووی نمی توان انتظار طولانی است.

او نمی پر کردن شبکه به عنوان یک دانشجوی سال اول در ویسکانسین در مجموع هشت برگه و نه پاس گل در 35 بازی این زمستان گذشته اما قطعا سابقه به عنوان توهین آمیز کاتالیست.

در طول دومین کمپین با روغن صنعتی, هالووی متصلب تا 49 اهداف و 101 امتیاز در 64 چرخش یک تعداد که شامل هر دو به طور منظم فصل و حذفی گردش. او نام AJHL را MVP و همچنین کاربر کانادا هاکی لیگ بازیکن سال برای 2018-19.

دو سال قبل از آن برخی از شخص به نام کیل ماکار برنده هر دو جایزه.

“بدیهی است که من می خواهم به دنبال رد پای او کمی, اما او واقعا خاص player” هالووی گفت.

بهمن کلرادو ساخته شده ماکار — کلگری-مطرح defenceman در حال حاضر کالدر جایزه frontrunner — چهارم-به طور کلی انتخاب در سال 2017, NHL, پیش نویس است.

هالووی نیست و انتظار می رود که کاملا بالا اما اکثر پیش بینی های او را بین در مورد Nos. 10-20.

اثبات علاقه گسترده 6-پا 203-lb. left-hander در حال حاضر انجام می شود از قبل پیش نویس مصاحبه با تقریبا در هر سازمان است. حدود نیمی از درخواست FaceTime chit-چت.

“آن بوده است بسیار شلوغ” هالووی گفت. “این نوع از کمی تهدید آمیز در آغاز, اما آنها فقط می خواهید برای دریافت یک ارزیابی را در شخصیت خود را و پیدا کردن که شما به عنوان یک فرد پس از چیز بزرگ است فقط به خودتان می شود. که یک چیز من شده است فقط نگرانی در مورد در آن مصاحبه.”

و هنگامی که تاریخ تنظیم شده است و سپس او را نگران مرتب کردن اتاق نشیمن خود را برای خرج کردن من حاضر است.

“من فقط هیجان زده برای پیش نویس آمده است” گفت: هالووی که پدر بروس بازی یک جفت از بازی ها به صورت ونکوور کناکز در اواسط 80s. “راستش اگر این اتفاق دیر یا زود برای من واقعا مهم نیست. من فقط به دنبال به جلو به آن.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>