Airbnb افزایش COVID-19 پروتکل های ایمنی می بیند افزایش سفر رزرو

به عنوان اقتصاد شروع می شود آن گرم شدن از coronavirus مستندات, دریاچه خرس بزرگ است که در میان بالا روند مقصد برای Airbnb.

مهمان نوازی شرکت افزایش یافته خود را تمیز کردن پروتکل های میزبان خواص در میان COVID-19 بحران بهداشتی. همچنین گزارش یک چشم انداز مثبت در سفر رزرو پس از آن اقامت در خانه حکم قرار دادن صنعت گردشگری بر روی یخ.

Airbnb داوطلب خدمت سربازی به کمک سابق ایالات متحده جراح عمومی دکتر Vivek Murthy و دیگر کارشناسان در مهمان نوازی و پزشکی بهداشت برای کمک به توسعه یک گام به گام تمیز کردن handbook برای سفر خود را میزبان. کتاب در دسترس است برای میزبان در ایالات متحده و به زودی در دسترس خواهد بود برای میزبان در سراسر جهان است.

(فایل عکس حسن نیت ارائه میدهد از Airbnb)

“این 38 صفحه و بسیار گسترده” گفت: جان Choi, سیاست, مدیر برای Airbnb کالیفرنیای جنوبی منطقه.

چوی گفت: این دستورالعمل باید دستورالعمل های خاص در مطابق با سطوح سخت از جمله دستگیره درب کانتر و دیگر بالا-سطوح تماس مانند لوازم خانگی و الکترونیک.

“میزبان مورد نیاز خواهد بود برای رفتن از طریق کتاب و مسابقه آخر به مطمئن شوید که آنها را در درک همه از عناصر” او گفت:.

کسانی که تمایلی به پیروی از دستورالعمل های قرار داده خواهد شد در 72 ساعته “جای خالی” دوره که در آن تمیز کردن تنها فعالیت های است که می تواند در خود میزبان خواص.

“میزبان که پایبند به کتاب را دریافت خواهد کرد تعیین اموال خود را در لیست نشان می دهد که آنها مطیع این پروتکل” چوی گفت. “پیدا کنیم که این ایجاد یک قوی تر سابقه پاکیزگی و این فوق العاده مهم است به مهمان.”

Airbnb رزرو در افزایش

با وجود اقامت در خانه سفارشات و شیب دار dropoff در سفر هوایی Airbnb رزرو در حال افزایش است.

از مارس 17 ژوئن 6, بیشتر, شب, شد, رزرو برای سفر به Airbnb لیست در آمریکا از طول مدت زمان مشابه سال گذشته این شرکت گفت: و در آخر هفته گذشته Airbnb ارسال شده در طول دو سال گذشته رشد در ارزش ناخالص آن سفر رزرو برای اولین بار پس از فوریه.

آن را شامل نمی شود لغو و یا تغییرات ،

“مصرف کنندگان در اولویت پاکیزگی و خصوصی فضاهای” چوی گفت. “فوق العاده ای وجود دارد مقید کردن تقاضا برای سفر اما مردم در حال سفر بیشتر به صورت محلی به مکان هایی که آنها می توانید به یک مخزن گاز است.”

سفر کوتاه تر

در یک نظرسنجی به سفارش Airbnb نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان ایالات متحده گفت: آنها ترجیح می دهند به ماندن در یک روز رانندگی برای اولین سفر خود پس از مستند محدودیت های بلند. پس از همه گیر آغاز شد, درصد از رزرو ساخته شده در Airbnb در 200 مایل رشد کرده از یک سوم در ماه فوریه به بیش از نیمی از مه.

Airbnb را بالا 10 روند مقصد در ایالات متحده عبارتند از:

  • دریاچه خرس بزرگ کالیفرنیا.
  • Miramar Beach, فلوریدا.
  • پاناما سیتی بیچ فلوریدا.
  • کوه های اسموکی
  • Hilton Head Island, S. C.
  • فلوریدا, فلوریدا.
  • گل تلفونی ساحل, S. C.
  • برانسون
  • پالم اسپرینگز کویر, کالیفرنیا.
  • Port Aransas تگزاس

دیگر جنوب کالیفرنیا نقاط از جمله Joshua Tree National Park و Idlewild باقی می ماند محبوب در میان مسافران به این بیماری همه گیر در ادامه چوی گفت.

Airbnb همچنین اعلام کرد یک سری از همکاری با جوامع محلی از سراسر جهان به ترویج سفر و رشد اقتصادی است. یکی از همکاری با پارک های ملی پایه و اساس طراحی شده است برای اتصال Airbnb مهمانان به کمتر شناخته شده پارک در نزدیکی مقصد خود را.

سفرهای جاده ای ممکن است در حال افزایش است اما مسافرت هوایی گرفته شده از یک ضربه سنگین میان شیوع ویروس.

آمار و ارقام از شرکت های هواپیمایی برای امریکا نشان می دهد داخلی مسافرت هوایی در ایالات متحده پایین بود بیش از 80% از شنبه, ژوئن 9. که به مراتب بهتر از اوایل ماه آوریل بود که آن را با نزدیک به 100٪.

در آخرین تلاش با یک شرکت هواپیمایی برای رسیدگی به نگرانی های بهداشتی در مورد پرواز United Airlines گفت: مسافران در حال حاضر باید جواب یک سری از سوالات بهداشت به عنوان آنها را بررسی کنید در برای پرواز.

مسافران خواسته می شود برای تایید که آنها تشخیص داده شده است با Covid-19 در گذشته 21 روز و نداشته مرتبط با علائم بیش از دو هفته گذشته مانند دمای بیش از 100.4 درجه یک سرفه و لرز و درد عضلانی و یا درد گلو.

“ما تنها در ایالات متحده هواپیمایی با یک و تمام وقت بر روی سایت مدیر پزشکی که ارائه راهنمایی در سراسر coronavirus شیوع” ایران می گوید در وب سایت خود را.

ایران مانند دیگر شرکت های هواپیمایی اتحاد برقرار میزبان پروتکل برای محافظت در برابر گسترش COVID-19 از جمله عطسه سپاه پاسداران در چمدان و چک در شمارنده ضد عفونی بالا لمسی مناطق state-of-the-art فیلتر هوا به گردش هوا و حذف تا 99.97 درصد ذرات هوابرد در داخل هواپیماهای مسافربری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im