کیفیت هوا در ورمونت, پرجمعیت ترین شهرستان می شود ‘A’ در ملی کارت امتیازی

برخی از تمیزترین هوا در دسترس برای ساکنان شهری در ایالات متحده را می توان در, Chittenden, ورمونت و Rutland, استان ها, با توجه به گزارش منتشر شده در این هفته توسط آمریکا ریه در ارتباط است.

سطح نسبتا پایین ازن و ذرات هوابرد در آن “یک”امتیاز شهرستانهای اندازه گیری بین 2016 و 2019 به احتمال زیاد باعث کاهش خطر ابتلا به آسم و سرطان ریه و سایر بیماری های تنفسی از جمله کسانی که ناشی از کروناویروس جدید, این گزارش می گوید.

Bennington County, تنها, ورمونت, شهرستان نظارت به طور مداوم بیش از سه سال گذشته برای کسانی که ریه مواد محرک را به ثمر رساند “C” (اما یک پاس) برای آن اندکی افزایش در ازن سطح.

آمریکا ریه انجمن را مطالعه متکی بر داده های جمع آوری شده توسط آژانس حفاظت محیط زیست ایالات متحده.

سازمان حفاظت محیط زیست نوشته های منطقه ای هوایی-رتبه بندی کیفیت (“AirNow”) روزانه در وب سایت خود را.

متناوب غواصی در کیفیت هوا به خوبی شناخته شده به Vermonters به خصوص هنگامی که دود چوب می سازد تا در دره های باریک.

همه از آن است که در خانه رشد آلودگی: دود از آتش سوزی کانادا در تابستان گذشته زیرفشار جنوبی در نتیجه غروب های دیدنی و جذاب بیش از دریاچه چاپلین — و بیشتر تحریک چشم ها و ریه ها.

خوشنودی ممکن است Vermonters’ بدترین تنفسی دشمن به گفته دکتر چارلز Irvin عضو American Lung Association را ورمونت هیئت رهبری و استاد دانشگاه ورمونت Larner دانشکده پزشکی.

“برای بسیاری از آمریکایی ها COVID-19 انجام شده است نشان داده شده چقدر مهم سلامت ریه واقعا” Irvin نوشت: در خبر انتشار سه شنبه.

“ما باید بیشتر برای محافظت از ریه ها ما از هر چیزی قرار می دهد که ما توانایی تنفس در معرض خطر می شود آن را یک ویروس دود سیگار یا آلودگی هوا” Irvin گفت.

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>