مجموع قیمت خانه برگزار ثابت سال بیش از سال در کلگری

اخبار در مورد کلگری بازار املاک و مستغلات رفته از بد به بهتر از طریق این دوره از سه ماهه دوم سال 2020 از يک سال بیش از سال افت در فروش در ماه آوریل به طور تقریبا کامل سال بیش از سال بازیابی در ژوئن.

حتی بهتر است که مجموع قیمت خانه در کلگری باقی مانده است نسبتا مسطح در سال بیش از سال, کاهش 0.2 درصد به $465,273 با توجه به آخرین Royal LePage خانه بررسی قیمت.

بر اساس صفحه اصلی نوع مقایسه قیمت های متنوع در سال بیش از سال.

متوسط قیمت یک استاندارد دو طبقه خانه افزایش 1.1 درصد به $509,918.

قیمت متوسط یک خانه ییلاقی باقی مانده است نسبتا مسطح کاهش 0.1 درصد به $488,838 و با توجه به موجودی مشاع آپارتمان به قیمت متوسط کاهش 9.7 درصد در سال بیش از سال به $252,308.

خریداران خانه اولین بار سوار این بازار در سه ماهه دوم کاهش کلی موجودی و افزایش رقابت برای خانه قیمت بین 300.000 دلار و $500,000 می گوید Corrine Lyall کارگزار و صاحب سلطنتی LePage معیار در کلگری.

“در حالی که فروش پایین سال تا به امروز فعالیت در ماه ژوئن بود که در مقایسه با سال گذشته است. خریداران را به بازار بازگشت سریع تر از فروشندگان و موجودی دارای سرعت نگه داشته است می گوید:” Lyall. “به غیر از مجتمع مسکونی بازار املاک و مستغلات کلگری همچنان به سمت متعادل در بازار است.”

Royal LePage پیش بینی مجموع قیمت خانه در کلگری را کاهش 1.5 درصد در سه ماهه چهارم سال 2020 به $463,000 از $470,066 در سه ماهه چهارم سال 2019.

در سطح ملی مجموع قیمت خانه افزایش 6.8 درصد در سال بیش از سال به $673,072 در سه ماهه دوم.

به عنوان استان مجاز به طور منظم فعالیت های املاک و مستغلات به رزومه تقاضا رسید در بسیاری از بازارها به خصوص کسانی که نه آمار توسط دو whammy COVID و ضعیف بخش انرژی در حالی که سطح موجودی نبود و همگام با فروش می گوید فیل Soper, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Royal LePage.

“قیمت خانه به ضرب گلوله در سه ماهه دوم به عنوان یک سرکوب از خریداران وارد بازار جذب بسیار پایین بهره و ادراک از توافقات به حال می گوید:” Soper. “در سراسر انتاریو کبک و بریتیش کلمبیا در خصوص تقاضا برای مسکن رشد رشد در عرضه به خصوص در اوایل هفته پس از مستند. افزایش تعداد خریداران بار اول احساس می شد و بشدت به این مصرف کنندگان مسکن خیس عرضه بدون کمک به آن است.”

در یک گزارش جداگانه رابرت Hogue ارشد اقتصاددان با RBC اقتصاد می گوید: فروش فعالیت می تواند ادامه دهد اما بازار مسکن کانادا باید چالش ها را به صورت.

“ما اعتقاد داریم که مختصر و مفید از مقید کردن تقاضا می تواند بازی را برای یک ماه دیگر یا دو اما انتظار می رود نرخ بالای بیکاری را مهار تقاضا پس از آن می گوید:” Hogue. “پایان مهلت پرداخت وام مسکن deferrals و ممکن است تدریجی از برنامه های حمایتی دولت از جمله CERB بعد از این سال می تواند سریع برخی از نظر مالی تیره و تار صاحبان به فروش اموال خود را. هر گونه مواد افزایش عرضه خواهد نرم کردن قیمت پشتیبانی می کند.

“در کانادا در بازار مسکن نیست از جنگل فقط رتبهدهی نشده است با وجود وعده اعداد در ماه مه و ژوئن. قوی جهش در فعالیت تنها باعث کاهش شانس بدترین سناریو مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im