پس از ضرب و شتم coronavirus, حافظه-اختلال در سالمندان بیمار از انزوا

قبل از همه گیر یک عمده فروش نقطه پاسادنا را جاسمین تراس بود باز آن طرح طبقه. غذا به حافظه اختلال ساکنان این تسهیلات زندگی کمک می تواند راه رفتن در اطراف و ارتباط برقرار کردن با دوستان خود را در طول یک روز کامل در برنامه ریزی های اجتماعی و فعالیت های فیزیکی هماهنگ توسط کارکنان.

که از دست داده بود زمانی که جدید کروناویروس گسترش مانند آتش سوزی از طریق تسهیلات وادار کردن کارکنان برای منزوی کردن ساکنان به جای معاشرت آنها. در حال حاضر که بدترین گذشته دستیار مدیر لری سرسپرده گفت و اونها رو به یک بحران جدید: دستياران رو به وخامت سلامت روان.

تحریک می کند و آهسته پیشرفت زوال عقل سرسپرده گفت: در مصاحبه روز شنبه, انعکاس نظرات کارشناسان. اما همان محیط زیست است که پس از ترویج آن بسیار تحریک ممکن است کمک به گسترده coronavirus عفونت در تمام تسهیلات فرود آن در موقعیت unenviable از داشتن دوم بیشتر COVID-19 موارد در میان پاسادنا را مراقبت از سالمند کسب و کار.

آن را به یک صنعت شده است که سوخته در پاسادنا. در حالی که countywide حدود دو از 10 coronavirus بیماران می توان به یک خانه سالمندان و یا مرکز کمک زندگی می کنند که تعداد هفت نفر از 10 در پاسادنا.

به دنبال مرگ و میر اعداد تبدیل شدن به بیشتر نگران کننده است. در حالی که نیمی از لس آنجلس مرگ و میر در ارتباط با یک مرکز که تعداد جهش به 90% در پاسادنا.

با وجود 30 تازگی تایید موارد در میان جاسمین تراس ساکنان این هفته به تنهایی — آوردن تعداد کل مسکونی موارد به 62 در کنار دو دوجین موارد در میان کارکنان و نه مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد — سرسپرده معتقد است بدترین در حال حاضر در پشت آنها.

اکثریت ساکنان در حال حاضر بهبود و تقریبا همه جدید خود را شامل موارد بدون علامت بیماران سرسپرده گفت. آنها تنها کشف آنها در حال حاضر به دلیل هر کس در تسهیلات اخذ شده به طور سیستماتیک آزمایش از طریق ادارات بهداشت محلی او گفت: چیزی که در دسترس نیست هفته پیش.

“ما در یک واقعا خوب, شیار, در حال حاضر,” سرسپرده گفت.

تسهیلات خود را تغییر کل مدل کسب و کار گفت: برای نگه داشتن ساکنان دور از یک دیگر tucking بسیاری از آنها را در اتاق خود و مدیریت انگشت شماری که حاضر به ماندن قرار داده و پس از چند توانائی به یاد داشته باشید آنها را در میان یک بیماری همه گیر.

آن را با یک انتقال کارکنان راحت است با این حال سرسپرده گفت.

در حال حاضر به عنوان منطقه شل برخی از coronavirus الهام گرفته از محدودیت های او را به سمت چپ تعجب: چه چیزی در مورد ما ؟

“زندگی در اینجا تغییر کرده است در Jasmin تراس و آن را هرگز همان خواهد بود,” او گفت:. “اما در حال حاضر ما می خواهیم به برخی از آنها کیفیت زندگی دوباره — تا آنجا که ما می تواند — از آنجا که بهترین راه برای کاهش این بیماری (زوال عقل) جامعه است. این بشر تماس بگیرید. این تنها چیزی است که سنگ جامد است.”

آن را به ارزش تلاش گفت: Jennifer Ailshire استادیار علم پیری شناسی و جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

“در کنار خدمات پزشکی به طور کلی توافق است که فعالیت های بدنی روزانه و شناختی تحریک فعالیت های اجتماعی مهم ترین چیزی که نه فقط برای گسترش زندگی در میان این افرادی که از زوال عقل, اما همچنین نگه داشتن فیزیکی خود را به خوبی بودن و در یک سطح به اندازه کافی بالا است که آنها را از آنچه ما را در نظر بگیرید با کیفیت خوب از زندگی” Ailshire گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه.

نوکر گفت: جاسمین تراس ابداع یک طرح است که آن را در حال حاضر به دولت و ادارات بهداشت محلی از جمله پاسادنا و لس آنجلس برای پیشنهاد راه ساکنان خود را ممکن است قادر به گرفتن یک ظاهر خود را قبل از coronavirus زندگی اجتماعی قبل از سلامت روان خود را رو به وخامت و حتی بیشتر.

و در صورت امکان سرسپرده می خواهد به آمده تا با یک راه امن برای خانواده ها به دیدار عزیزان خود را بیش از حد.

چالش Ailshire توضیح داده شده است متعادل ایمنی ساکنان و خانواده خود را با نیاز به بیشتر تحریک.

“که تعامل روزانه در این مرکز است که احتمالا مهم تر از خانواده بازديد فقط از لحاظ حافظه مراقبت از جزء” Ailshire گفت: پیشنهاد وجود دارد می تواند یک راه امن به اجازه اعضای خانواده ارتباط برقرار کردن با عزیزان خود در فرد است. البته در هر زمان غیر خودی به ارمغان آورد به یک مرکز حمل آنها احتمال عفونت بیشتر.

در حال حاضر در Jasmin, تراس, اعضای خانواده می توانید ببینید عزیزان خود را از طریق پنجره های شیشه ای که چندان ایده آل نیست اما آن را بهتر از هیچ چیز سرسپرده گفت. او پیشنهاد کرد اعضای خانواده می تواند پوشیدن کامل تجهیزات حفاظتی به دیدار اما اگر آن را ممکن است به سادگی اجازه دادن به بیماران برای تعامل بیشتر با یکدیگر خواهد یک راه طولانی بروید.

سرسپرده به یاد می آورد دو ساکنان که دوستان شد و می خوردن ناهار با یکدیگر روزمره است. این یک روال چیزی کمک کرد که خود را به وضوح ذهنی.

“چگونه می توانم شما جدا است ؟ چگونه شما به آنها بگویید که شما نمی توانید به نشستن در جدول ؟ یکی از همان شما نشسته ام در پنج سال گذشته با بانوی شما ساخته شده است یک رابطه, با,” سرسپرده گفت.

روزمره کمک به بیماران ماندن او گفت:. اختلالات به کسانی که روال می تواند نامطلوب برای این جمعیت چرا که آنها نمی تواند به یاد داشته باشید که چرا هر چیزی تغییر کرده است.

کلید به دست زدن به این بیماران و مدیریت علائم خود سرسپرده گفته است “اجازه دهید آنها را می شود در جهان است که آنها در — شما لازم نیست به آن را تغییر دهید.”

از طریق چهار دهه از این نوع کار سرسپرده گفت: آن “به شما می آموزد که چگونه می شود در حال حاضر. شما نمی فکر می کنم فردا یا دیروز زیرا آنها نمی فکر می کنم فردا یا دیروز. شما فقط در آن لحظه با آنها.”

که طرز فکر کار نمی کند در coronavirus عصر و آن را به خصوص به چالش کشیدن برای برخی از سرسپرده به تازگی تشخیص داده بدون علامت ساکنان که شد نقل مکان کرد به تسهیلات coronavirus بال در اواخر هفته گذشته.

“وجود حداقل پنج مورد از آنها را که فقط به طور مداوم راه رفتن در اطراف و رفتن به اتاق های مختلف,” او گفت:. “شما نمی توانید آن را کنترل کنید. شما سعی می کنید اما شما نمی توانید.”

در بالا از آن, بهداشت رنج می برند می تواند زمانی که معمول است مختل, او گفت:.

مثلا سرسپرده یکی از ساکنان که او هدایت از طریق دوش و دندان brushings. این همان روال هر روز تا زمانی که نوکر مجبور به ترک برای یک هفته: “اگر شما را متوقف اجتماعی و روال و سپس آنها فقط برگرداندن. آنها داخلی و آنها فقط فراموش نکنید. شما باید برای نگه داشتن آن معمول رفتن.”

در حالی که معلوم نیست آنچه که آنها را قادر به انجام coronavirus مثبت ساکنان سرسپرده گفت: کارکنان مجبور است برای منزوی کردن دیگر ساکنان بیش از حد و مصرف کاملا تلفات در آنها.

با آب و هوای گرم او می خواهد برای ساخت 12-پا گسترده ای اصطبل در این تاسیسات را پشت ایوان بنابراین ساکنان می توانید بیرون بروید و دوباره اما هنوز هم حفظ فاصله فیزیکی. در میان ایده های دیگر این چیزی است که او می تواند ارائه به ادارات بهداشت محلی در اواخر این هفته.

در حالی که معلوم نیست از کجا لس آنجلس می ایستد در موضوع آن در بخش بهداشت و درمان نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر — پاسادنا ممکن است متمایل به آن است.

“در پاسادنا عمومی وزارت بهداشت می داند استرس ایجاد شده توسط انزوا در این زندگی کمک امکانات فقط به انزوا ایجاد استرس در جامعه ما در بزرگ” شهرستان سخنگوی لیزا Derderian نوشت: در متن پیام به این گروه خبری.

شهر می خواهد پاسخگو باشد و در حال همکاری با سازمان های دیگر به “توسعه رسمی راهنمای که می تواند کمک به سهولت جداسازی در این امکانات” بدون اضافه کردن خطر ابتلا به عفونت, او گفت:.

“ما در مورد مراقبت از رفاه این بیماران جسمی و روحی و همیشه در حال کار برای پیدا کردن که تعادل” Derderian گفت.

در حال حاضر سرسپرده گفت: برخی از مقامات بهداشتی کار کرده اند برای پیدا کردن که تعادل — مانند پزشکان که آمده ام در چندین بار در حال حاضر به طور سیستماتیک تست همه جاسمین تراس ساکنان و کارکنان است.

وجود دارد دو ساکنان سرسپرده گفت که باید همراه و آنها تقریبا تفکیک ناپذیر است. او می دانست که آنها را مقاومت در برابر او و پزشکان به عنوان آنها سعی کردند به چوب سواب خود بینی و گلو — استاندارد روش تست منهای شدت noncompliant بیماران.

هنگامی که آن زمان برای تست فراموشکار زن و شوهر حتی اگر پزشکان خواسته بود برای سخت اجتماعی فاصله را تجربه کمتر آسیب زا برای بیماران و اعضای هیات پزشکان اجازه جفت به نگه داشتن دست در حالی که آنها swabbed. این تنها راه برای نگه داشتن آنها را آرام در طول مدت کوتاه روش.

“کسانی که کمی خاکستری مناطق است که ما در حال کار با” سرسپرده گفت. “و خوشبختانه ما تا به حال یک گروه از پزشکان که آن را درک کرد.”

او فقط امیدوار شهرستان و مقامات بهداشتی دولت می تواند اجازه می دهد کمی بیشتر منطقه خاکستری در Jasmin تراس روز-به-روز عملیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im