ترس رفتن به بیمارستان در طی همه گیر? تاخیر در مراقبت های بهداشتی شما می تواند مرگبار پزشکان هشدار می دهند

قبل از همه گیر خالی اتاق انتظار در بیمارستان ممکن است به عنوان یک چیز خوب است. صدمات کمتر. کمتر رنج می برند. کمتر به حملات قلبی است. سکته مغزی کمتر. کمتر زخم گلوله. کمتر از بیماران سالم این منطق ممکن است بروید.

اما برای دکتر جیسون فیشر مدیر پزشکی در پراویدنس صلیب مقدس’ گروه طب اورژانس در ماموریت تپه و کارکنان خود را, این روزها خالی صندلی ها نشانه ای از چیز دیگری است: ترس.

فیشر هفته گذشته به پایان رسید جذب یک جدی تلفات: بیش از پنج روز کشش هشت نفر جان خود را در بخش اورژانس. این تعداد سرسام آور وقتی را در نظر میگیرد که نمونه قبل از coronavirus هفته ممکن است حداکثر دو مرگ.

به عنوان کشور پیشی گرفته 100,000 علامت در مرگ و میر در این هفته بود و در عین حال یکی دیگر یادآوری است که در COVID عصر مردم هنوز هم به تأخیر انداختن و رفتن به بیمارستان و به ER برای شرایط که قابل درمان هستند.

“آنها به تأخیر انداختن مراقبت از حملات قلبی, سکته مغزی, آپاندیسیت, مشکلات, است که می تواند به راحتی درمان می شود اگر ما این فرصت را به مداخله زود هنگام گفت:” فیشر که ایستاده بود در خارج از صلیب مقدس ER هفته گذشته ساخت یک درخواست برای “افرادی که نیاز ما به در آمده است.”

اگر وجود تاخیر در مراقبت, او گفت: وجود دارد می تواند عوارض. “و نهایی عارضه مرگ است,” او اضافه شده است.

آن را فقط فیشر ER. بیمارستان در سراسر L. A., امپراتوری درون مرزی و اورنج کانتی تجربه کرده اند این مشکل دیده می شود پس زمانی که اقامت-صفحه اصلی سفارشات صادر شده در ماه مارس است. در برخی موارد ER حجم پایین بود حدود نیمی از مقامات گفت. به عنوان ماه ژوئن به عنوان اقامت-صفحه اصلی سفارشات شروع به سهولت پزشکان و پرستاران در, نارنجی, L. A. و ریورساید شهرستان در حال شروع به دیدن upticks در بازدیدکننده داشته است اما آنها گزارش می دهند که این حجم هنوز راه قبل از COVID سطوح.

در اواخر ماه آوریل روند در حال تبدیل شدن روشن است. نزدیک به یک سوم از بزرگسالان آمریکایی گفت که آنها تا به حال یا با تاخیر و یا اجتناب از مراقبت های پزشکی به دلیل نگرانی در مورد پیمانکاری COVID-19, بر اساس یک نظرسنجی از صبح مشورت و کالج آمریکایی پزشکان اورژانس.

که در همان نظرسنجی اشاره کرد که نزدیک به سه چهارم از پاسخ دهندگان نمی خواهید به overstress سیستم مراقبت های بهداشتی که در آن زمان پر بود از هشدار در مورد محدود ظرفیت تخت در بیمارستان. و بیشتر نگران آنها نمی خواهد بود قادر به گرفتن توسط پزشک درمان شود اگر آنها نیاز به مراقبت. درآمد بزرگسالان در میان کسانی که بیشتر نگران دسترسی داشته باشید.

که تاخیر غم انگیز هزینه های پزشکان می گویند.

مورد در نقطه: بیمار داشتن یک حمله قلبی در خانه — برخورد با علائم اولیه مانند تنگی نفس. با محدود پنجره به دخالت در سرعت آبشاری حوادث پزشکان فقط باید زمان زیادی برای مقابله با یک عضله قلب است که در حال مرگ است. مایع پشت در ریه ها و سپس می تواند نارسایی احتقانی قلب. سطح اکسیژن شاقول. عضله قلب متوقف می شود پمپ.

“آن را می شود بسیار وخیم زمان ما قادر به مداخله” فیشر گفت.

مشیت صلیب مقدس پزشکی مرکز اورژانس چک در منطقه در بیمارستان روز شنبه 28 مارس در سال 2020 است. ER در بیمارستان دیدم 8 مرگ و میر بیش از پنج روز گذشته است که بسیار غیر معمول است. این مرگ و میر نمی شد با توجه به Covid-19 بلکه با توجه به بیماران بدحال انتظار بیش از حد طولانی برای رفتن به بیمارستان به دلیل آنها می ترسند از این بیماری همه گیر. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

فیشر می گوید: مردم در حال نادیده گرفتن علائم مانند درد قفسه سینه یا تنگی نفس است که ممکن است آنرا به یک حمله قلبی و یا نشانه ای از COVID-19. آنها همچنین اقدام بی حسی و یا لکنت زبان است که می تواند نشانه ای از سکته مغزی.

در بسیاری از موارد تاخیر سوخت ساده ترس پزشکان می گویند. اما عوامل دیگری هم در بازی آنها نشان می دهد.

دکتر جفری لئونگ سرپايي مدیر پزشکی در دانشگاه ریورساید سلامت سیستم پیشنهادی دو الگو می تواند اتفاق می افتد در همان زمان.

در یک طرف کسانی هستند که می خواهند به دور ماندن از بیمارستان و در نهایت درد و رنج از چیزی است که می تواند مانع شده اند. از سوی دیگر او گفت: چون مردم به ماندن در خانه بیشتر آنها در حال گرفتن به عنوان بسیاری از تصادفات کمتر وجود دارد خشونت و موقعیت هایی که می تواند زمین یک فرد در ER.

همچنین تغییر در الگوهای فرهنگی مشترک اطراف مزمن بیماری است. برای مثال به طور معمول در قبل از COVID-19 عصر — روزهای دوشنبه آورده سنبله در ER بازدیدکننده داشته است به استرس مربوط به آغاز هفته کار رمپ تا فرود مردم در بیمارستان با حملات قلبی و سکته مغزی Leong گفت. اما با اختلالات مانند یک بیماری همه گیر از جمله الگوهای غیر ارادی مختل و حتی ممکن است در نتیجه کمتر مورد نیاز سفر به استروژن.

لئونگ گفت: پزشکان هنوز در مورد خالیتر ER اتاق هر چند او دیده می شود حدود 10% افزایش بازدیدکننده داشته است در چند هفته گذشته.

“حدس من این است که مردم در حال بازگشت به دنبال بهداشت و درمان به عنوان به سرعت به عنوان آنها در حال بازگشت به فروشگاه خود را به آرایشگاه و یا سالن مو” او گفت:, و اضافه کرد هنوز هم وجود دارد برخی از عصبانیت وجود دارد.

هنوز هم در موارد دیگر این واقعیت تلخ است که مردم به معنای واقعی کلمه در حال مرگ بر روی نیمکت خود را فیشر گفت.

اغلب وجود دارد یک سه ساعته پنجره, او گفت:, که در آن کارگران پزشکی می تواند یک زندگی را نجات دهد و یا کسی را به تابع. و بار وجود دارد که آن مداخله می کند و شامل قرار دادن بیمار در بخش مراقبت ويژه تخت که در حق بیمه در COVID-عصر — با کارشناسان بهداشت امیدوار است که چنین تخت می تواند برای افزایش COVID بیماران.

مقامات بیمارستان می گویند آن را کمک نمی کند که برای یک زمان انتخابی روشهای پزشکی شد و در سراسر منطقه به عنوان شهرستان دو برابر کردن در آن اقامت-صفحه اصلی سفارشات اجازه می دهد تنها “ضروری” خدمات. آن دو whammy برای خط پایین — درد مالی که همه آنها احساس می شود.

در مشیت است که درد را می توان توزیع شده در سراسر یک سیستم از چندین مراکز درمانی پس از آن به شدت ضربه به عنوان با دیگر بیمارستان های کسب و کار. اما بیمارستان های هنری مانند مایو Newhall بیمارستان در سانتا کلاریتا که در آن کاهش می یابد بازدیدکننده داشته است در آن بخش اورژانس و کمتر عمل جراحی منجر به کاهش پرسنل در طول بیماری همه گیر. چنین کاهش ساخته شده اند در شمار مراکز پزشکی.

خارج ER در صلیب مقدس یک واحد تریاژ هدایت آینده نگر بیماران به بیمارستان جدا علامتدار و بدون علامت مردم به بخش های مختلف. پزشکی کارگران ایستاده در آماده با تریاژ چادر بر یک پایان — که در آن COVID-19 بيمار در حال بررسی و دریافت یک منطقه دیگر پایان که در آن بیماران با شرایط دیگر به نمایش در میآیند و هدایت برای درمان بیشتر. یک هوا بزرگ-سیستم فیلترینگ سیگنال های که شما احتمالا در جای مناسب.

با بیش از دو ماه از یک بیماری همه گیر در زیر کمربند خود را در بیمارستان ERs تبدیل شده اند در اثر نسبتا امن — با هوشیار عفونت-کنترل پروتکل در محل پزشکان می گویند.

فیشر می خواهد آن را به ماندن در آن راه. حتی به عنوان او اظهار تاسف از عدم بازدیدکننده داشته است او همچنین فکر کردن به آینده را برای بیشتر بازدیدکننده داشته است به عنوان افراد با اعتماد به نفس بیشتر در مورد ترک خانه های خود و گرفتن به یک بیمارستان در این هفته آمده است. وی یادآور شد مردم به پوشیدن ماسک و عمل فاصله فیزیکی که ممکن است در بیمارستان است.

“این چیزی است که هم به آنچه در جریان است برای نجات زندگی,” او گفت:.

در عین حال او هنوز هم پردازش هفته گذشته سرسام آور تلفن چیزی است که او هنوز به دیدن او در 15 سال انجام آنچه او می کند: هشت ER مرگ و میر در پنج روز — که یک “افشاگری” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im