اتخاذ یک فروشگاه

از خیابان دولت به Storke برج Los Olivos به لیندن خیابان به طور مستقل متعلق به مغازه ها و رستوران ها کمک به رشد منطقه. همانطور که همه ما چهره اقتصادی اختلال ساخته شده توسط COVID-19 ما در مستقل می خواهیم به شما ارائه یک راه جدید برای شما برای حمایت از کسب و کارهای محلی و کمک به ما برای ادامه خدمت به خوانندگان ما.

“اتخاذ یک فروشگاه” ابتکار طراحی شده برای ترویج محلی متعلق به کسب و کار و در همان زمان پشتیبانی محلی نگاری. کمک به رستوران مورد علاقه خود را از فروشگاه های غیر انتفاعی و یا کسب و کار تبلیغات در مستقل — در نرخ تخفیف — به طوری که آنها می توانند همچنان به قوت خود باقی نگه داشتن کارگران خود را به کار خدمت به مشتریان خود و اجازه دهید جامعه می دانم که آنها هنوز باز حتی اگر در کاهش سطوح.

چگونه کار می کند

1. خرید یکی از “اتخاذ یک فروشگاه” بسته های زیر کلیک کنید.

2. این مستقل با شما تماس برای جزئیات بیشتر در مورد کسب و کار(es) شما می خواهم برای اهدای فضای تبلیغاتی برای.

3. این مستقل خواهد شد و تماس با ما کسب و کار از طرف شما برای ایجاد آگهی برای انتشار در انتخاب موضوع در آوریل یا مه سال 2020 است.

قیمت گذاری

بسته بندی: 250 دلار

• ارزش: $378
• دریافت (1) مربع کوچک رنگ آگهی به خیریه مورد علاقه خود را کسب و کار کوچک و یا سازمان است. [کوچک مربع آگهی 3.667″ گسترده x 4.042″ عمیق]

بسته B: $500

• ارزش: $684
• دریافت (1) چهارم صفحه رنگ آگهی به خیریه مورد علاقه خود را کسب و کار کوچک و یا سازمان

بسته C: 800 دلار

• ارزش: $1,305-$1,368
• دریافت (2) سه ماهه-رنگ صفحه تبلیغات یا (1) نیم صفحه رنگ آگهی به خیریه مورد علاقه خود را کسب و کار کوچک و یا سازمان(ع)

بسته D: $1,200

• ارزش: $2,180-$2,610
• دریافت (1) کامل-رنگ صفحه آگهی و یا (2) نیم صفحه رنگ تبلیغات برای کمک به مورد علاقه خود را کسب و کار کوچک و یا سازمان(ع)

گام های بعدی

اینجا را کلیک کنید برای خرید یک “اتخاذ یک فروشگاه” بسته به صورت محلی متعلق به کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>