ACLU شکایت بیش از ترمینال جزیره شرایط زندان

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به طرح دعوی به نمایندگی از زندانیان در پایانه جزیره زندان فدرال در سان پدرو, متهم به اداره زندانها از “بی تفاوتی عمدی” برای انتشار غیر خشونت آمیز مجرمان بر اساس توصیه های از کنگره ایالات متحده و دفتر دادستان کل است.

این گروه همچنین متهم آژانس فدرال نقض 8 متمم در برابر “بی رحمانه و غیر معمول مجازات” گفت: از طریق یک سری از “نامعقول تاخیر اشتباهات و شکست به دنبال مقامات راهنما” شیوع کروناویروس در پیری تسهیلات بدتر شد که آیتالله سیستانی گفت: در آزادی مطبوعات صادر یکشنبه, مارس 17.

در هفته گذشته 8 زندانی در پایانه جزیره درگذشت از عوارض مرتبط با رمان coronavirus. نزدیک به 70 درصد از حدود 1,000 زندانیان وجود دارد که تست مثبت باشد. به دلیل تنگ و شرایط زندگی coronavirus قادر به گسترش در سراسر تسهیلات, ACLU گفت.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال کلاس اقدام وضعیت تلاش برای وادار کردن مقامات زندان به آزادی مجرم که آسیب پذیر پزشکی شرایط بازداشت خانگی تا زمانی که این بیماری همه گیر است و بیش از, به غیر از کسانی که مطرح پرواز خطر و یا خطر به دیگران است.آزادی های مدنی گروه همچنین در زمینه مشابه طرح دعوی در دادگاه به دنبال همان در زندان فدرال در لامپوک که در آن بیش از 900 زندانی را آزمایش مثبت اما هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

“مقامات زندان’ بی تفاوتی عمدی است در معرض خطر زندگی هزاران نفر از مردم زندانی در پایانه جزیره و بردسير از جمله کسانی که در معرض خطر شرایط سلامت” گفت: Naeun لبه اصلی پرنده Marella. “کنگره به زندان های گسترده اقتدار به انتشار کم خطر مجرم به خانه حبس به طوری که آن می تواند به کاهش ازدحام و صرفه جویی در زندگی می کند. اما مقامات موفق به استفاده از آن باشند. ما را به نگه داشتن آنها را پاسخگو در دادگاه.”

یک نماینده برای زندان نمی تواند بلافاصله نظر یکشنبه. هفته گذشته پس از یک تور از تسهیلات با تشکر. Nanette Barrragan D-کرسن سیتی در هفته گذشته که زندانیان “جلسه معیارهای اصلی سلول ها به طور مداوم در حال بررسی برای ارجاع و قرار دادن.”

Barragan همراه با تشکر. تد ازای D-خلیج جنوبی با ارسال نامه ای به مایکل کروجل اداره زندانها مدیر درخواست که او را مرحله به جای بیشتر زندانیان در خانه حبس و یا دلسوز انتشار. https://www.dailybreeze.com/2020/05/04/6th-inmate-with-coronavirus-dies-at-terminal-island-prison-in-san-pedro/

جیمز لینو, 65 بود که 8 زندانی در پایانه جزیره به مرگ شد خدمت به 34 ماه حبس به اتهام توطئه برای توزیع و دارای 50 گرم یا بیشتر از متامفتامین. 7 زندانی به مرگ شد 70 ساله اسکات داگلاس برش Sr. از دره اپل سابق preparer مالیاتی بود که خدمت به 26 ماه حبس برای کمک و کمک در تهیه کاذب, اظهارنامه مالیاتی, مقامات گفت. او وارد ترمینال جزیره در ماه ژانویه است.

در میان زمان زندانی به نام در این کلاس اقدام دعاوی بود لنس Wilson, 35, که دارای فشار خون بالا و آسم. در مه 6, او آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و رنج می برد از بدن و لرز و تعریق شبانه و میگرن. Wilson تاکنون اجازه دسترسی به یک خانه حبس نرم افزار با توجه به ACLU.

“در حالی که بقیه از کالیفرنیا در زمان فوق العاده ای اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus اداره زندانها موفق به اقدامات پیشگیرانه به عنوان اساسی به عنوان جداسازی زندانیان بیمار اجازه می دهد اجتماعی فاصله و یا ارائه به اندازه کافی صابون” گفت: پیتر Bibring کارکنان ارشد وکیل در ACLU از جنوب کالیفرنیا. “خود را به بی تفاوتی عمدی به خطر ابتلا به بیماری نقض قانون اساسی قرار می دهد و هر دو کسانی که در زندان و اطراف آن جامعه در خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de