یک رای برای مجلس رای برای علم

ایالات متحده به سرعت در حال نزدیک شدن به یک میلیون و تایید موارد ویروس و اکنون با گذشت 50,000 مرگ و میر (در جهان). در این صورت از این دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار تست مواد مخدر, به tweeting, آزادسازی متحده با معترضان دفاع زودرس بلند کردن اجسام از پناهگاه سفارشات به ما گفتن این ویروس ممکن است ناپدید می شوند این زمستان آینده حتی اگر کارشناسان پزشکی هشدار داده اند که ما باید آماده برای یک COVID-19 زمستان افزایش است. و نشان می دهد که مردم می توانند تزریق مواد ضد عفونی کننده و استفاده از اشعه ماوراء بنفش داخلی برای مبارزه با ویروس. (افشا و خنثی به عنوان خطرناک توسط هر دو علم پزشکی و مواد ضد عفونی کننده شرکت.)

اگر این به اندازه کافی به شما رای سابق معاون رئیس جمهور بایدن در ماه نوامبر که وعده داده است به علم ما را به طرف دیگر از این بیماری همه گیر فکر می کنم در مورد تغییر آب و هوا. به عنوان اشاره در ستون درس Coronavirus, COVID-19 مانند ابولا یک ویروس است که شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, چرا که ما در آب و هوای گرم تحت فشار قرار دادند تا حیوانات به تماس نزدیک با انسان است. به گفته دانشمندان آب و هوا به عنوان سیاره ما همچنان به گرم, ما می توانیم انتظار رمان بیشتر بیماری ها به شروع به حمله به ما.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) تخمین می زند که تغییر آب و هوا است و ادامه خواهد داد به علت بیش از 250000 تن در سال به عنوان نتیجه شرایط آب و هوایی شدید و بیماری و انتقال (مانند ابولا و COVID-19) آب آلوده مربوط به بیماری و سوء تغذیه.

جو بایدن را قرار داده و ما را در موقعیت رهبری از پاریس آب و هوا رایحه که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ما ، او خواهد اطمینان حاصل شود که دولت فدرال آیا همه چیز ممکن است به کاهش گازهای گلخانه ای (GHG) تولید گازهای گلخانه ای.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است آب و هوا منکر است که آموزش های زیست محیطی سازمان به انجام همه چیز ممکن است به افزایش گازهای گلخانه ای (GHG) تولید گازهای گلخانه ای. سوخت های فسیلی در قلب آب و هوا را انتخاب کنید. اگر ما نمی گذار از یک اقتصاد سوخت فسیلی به انرژی های تجدید پذیر یکی از ما به ناچار اسلاید بیشتر نسبت به تغییر آب و هوا نقطه اوج که از آن وجود دارد نه آینده را.

در طول این زمان از این ویروس در زمانی که توجه تبدیل شده است به دور از آژانس فدرال قانون ساخت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی سر و صدا انجام همه چیز ممکن است به بیشتر نفت و گاز و توسعه و در نتیجه ایجاد گازهای گلخانه ای و گرمایش جهانی. داخلی گروه در حال کار برای گسترش سوخت های فسیلی توسعه در اراضی عمومی از جمله قطب شمال پناهگاه حیات وحش ملی (ANWR). اداره مدیریت انرژی اقیانوس ارائه شده 78 میلیون هکتار به صورت اجاره برای اطلاعات بیشتر نفت فلات قاره توسعه در خلیج مکزیک است. آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) است که تغییر حکومت-روند ساخت در حمایت از سوخت فسیلی میباشد. کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه (OMB) در حال بررسی قوانین برای اطمینان حاصل شود که مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست “راز علم” حکومت است که می تواند انکار کردن علم در قانون ساخت در محل باقی می ماند. مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت با توجه به بسته کمک مالی ایالات متحده به نفت و گاز, شرکت های, به عنوان یک نتیجه از رها کردن قیمت سوخت ناشی از ویروس.

به عنوان دور برگشت به عنوان 1986 سناتور بایدن معرفی یک لایحه تغییر آب و هوا (جهانی حفاظت از آب و هوا عمل می کنند) که به نام سازمان حفاظت محیط زیست سیاست ملی تغییر آب و هوا. او حمایت کرده است بالاتر بهره وری سوخت استاندارد برای وسایل نقلیه موتوری, کلاه گازهای گلخانه ای و مقررات در سوخت زغال سنگ نیروگاه تولید گازهای گلخانه ای.

صرف نظر از این که آیا شما در حال مترقی متوسط یا محافظه کار اگر شما باور در علم انتخاب بین بایدن و تهمت به آشکار است. یک مرد بایدن می بیند تغییر آب و هوا به عنوان یک تهدید وجودی و امر بسیج بوروکراسی فدرال برای محافظت از ما را از عفونت ها مانند COVID-19. دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن است chomping در بیت به باز کردن یک ویروس مسری اقتصاد و حتی دیدن تغییر آب و هوا بسیار کمتر تهدید آن به بشریت است.

آمده ماه نوامبر ما به معنای واقعی کلمه خواهد بود رای گیری در زندگی و مرگ سیاست. انتخاب با ماست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im