یک ویروس-کشتن چراغ به دنبال UCSB محققان

Coronaviruses ساکن خفاش شتر pangolins و انسان ها به طور یکسان و سخت به از بین بردن تند و تیز varmints. حداقل چهار آویزان در اطراف هر سال مردم بیمار — 229E, NL63, OC43 و HKU1 — در علاوه بر این به ویروس SARS-CoV-2 مسئول COVID-19. نور ماوراء بنفش یکی از آنتاگونیست های که با این نسخهها کار در برابر آنها در خارج از بدن — در واقع کلبه سلامت تولید شده یک ویدیو را در سال 2015 به نام “جوانه جنگ” به معرفی “زک” این Virtua ماوراء بنفش دستگاه است. در UC Santa Barbara, مسیحی Zollner پیدا کرده است یک راه کارآمد تر به اعماق ماوراء بنفش LED است که می تواند ضد عفونی coronaviruses.

اشعه ماوراء بنفش نور Zollner در حال کار بر روی است نه یک موجود حلق آویز بالا blacklight پوستر در حال اشتعال با رنگ فلورسنت. آن را در 260-285 محدوده نانومتری که در واقع می تواند آسیب انسان — سوختگی پوست و چشم آسیب ناشی از حتی مختصر قرار گرفتن در معرض. (مرئی طیف نور است 400-700 نانومتر و داوران است که آیا نور خورشید غیرفعال coronavirus.)

یک محقق در UCSB حالت جامد روشنایی و انرژی الکترونیک مرکز Zollner می بیند که یک محصول با استفاده از این نور می تواند مستقر در زمانی که هیچ کس در اطراف است: “یکی از عمده نرم افزار است که در موقعیت های پزشکی,” او گفت: “ضد عفونی وسایل حفاظتی شخصی, سطوح کف در سیستم های تهویه مطبوع و غیره.” مرکز عضو سئول نیمه هادی پیدا کرده است 99.9 درصد کارآمدی در برابر SARS-CoV-2 با چراغ UV ضد عفونی ماشین داخلی.

Zollner است جفت شدن کاربید سیلیکون و آلومینیوم گالیم نیترید به دلیل ساختارهای اتمی مطابقت با دقت بیشتری نسبت به سایر مواد نیمه هادی استفاده می شود معمولا: یاقوت کبود. کار خود را شرح داده شده در ACS فوتونیک در این تکنولوژی امیدوار کننده این است تاخیر افتاد همه گیر خود: UCSB را labs تمرین های اجتماعی فاصله و فاصله از محققان دسترسی داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>