سانتا باربارا Mortician کمک می کند تا نیویورک دفن مرده آن

پس از بازگشت از دو هفته در شهر نیویورک کمک به آن سردخانه خدمات دن فلین تصمیم به رفتن برای پیاده روی با همسر خود نزدیکی Santa Claus Lane در کارپینتریا. نوشته اصلی فلین قرار بود خانه برای 10 روز استراحت اما او شده است می خواهم به نام بازگشت به N. Y. C. — که در آن روزانه مرگ و میر ناشی از COVID-19 شده اند بالاترین از هر شهرستان در ایالات متحده — برای یکی دیگر از سه هفته. آنچه که او را دیدم در راه رفتن خود را نگران او: مردم رفتن در مورد کسب و کار به عنوان معمول حلق آویز کردن در گروه و غفلت اجتماعی-فاصله پروتکل.

“من می خواستم به ایستادن بر روی یک سنگ و فریاد زدن” چه هستند شما همه فکر می?’ این مربوط است که مردم هنوز هم نیست این به طور جدی به اندازه کافی” گفت: فلین.
فلین است mortician در به سادگی به یاد هولوکاست خدمات در سانتا باربارا. اما او همچنین یک عضو دولت فدرال انبوه مرگ و میر تیم که او را توصیف به عنوان شبیه به “گارد ملی اما برای سردخانه خدمات” مانند بدن شناسایی, ردیابی و دفن آماده سازی در طول زمان بحران.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


این قطعا نیست فلین اولین بار در پاسخ به یک بحران است. پس از دبیرستان فلین پیوست گارد ساحلی که در آن او به مدت هشت سال جستجو و نجات. در پاسخ به 9/11, فلین یک داوطلب رهبر تیم و مربی با صلیب سرخ آمریکا را فاجعه تیم عمل. پس از آن یک همکار به او گفت در مورد جستجو و نجات متمرکز FEMA تیم از متخصصان حرفه های مختلف که فلین پیوست و به عنوان مواد خطرناک متخصص. چند سال بعد فلین پیوست فدرال انبوه مرگ و میر تیم (که وی با تاکید بر او صحبت نمی کند و از طرف). در طول سال ها او در پاسخ به 13 و طوفان و گفت: اخیرا در پورتوریکو پس از آن ویران شد 2017 طوفان ماریا.

در اواسط ماه مارس این سال فلین صرف چند هفته در یک کشتی کروز قرنطینه تسهیلات کمک کردن با “کلی نیروی انسانی نیاز نیست سردخانه پاسخ,” او گفت:. چند هفته پیش او “نام” و فرستاده شده به شهر نیویورک جایی که او صرف دو هفته در یک مرکز در بروکلین انجام “مرحوم مدیریت” عکاسی و شناسایی اجساد و آنها را مورد اعداد.

پس از چند روز بازگشت به خانه در کارپینتریا Flynn در حال حاضر در نیویورک کمک به انتخاب کنید تا جسد را از خانه های اطراف شهر.

معمولا با توجه به فلین, New York شهرستان دارای چهار morgues. اما با ظرفیت کشیده نازک دولت فدرال تعیین کرده است تا یک پنجم تسهیلات در بروکلین به روند بدن پس از آنها در آورده از بیمارستان. این تسهیلات که در آن فلین کار کرده است. نیویورک نیز اضافه شده حداقل 45 “موبایل morgues” به گسترش آن تیره و تار ظرفیت. بسیاری از کسانی که بدن را به مرکز بروکلین کسانی هستند که بلامعارض بی خانمان و یا در غیر این صورت “فراموش شده” با توجه به فلین. “ما مطمئن شوید که هر فرد بدون توجه به جایی که آنها می آیند در زندگی داده می شود بررسی و شناسایی در پایان زندگی خود گفت:” فلین.

روشن, نیست, همه, و یا حتی بیشتر از بدن فلین مشغول به کار بود با قربانیان بودند از COVID-19. اما در نیویورک که در آن روزانه مرگ و میر ناشی از این ویروس باید به طور متوسط 648 روز پس از آغاز آوریل محلی سردخانه خدمات هستند با اینحال کشیده غیرممکن نازک است.

عکس: لورن مک گیمعمولا با توجه به فلین, N. Y. C. چهار morgues. اما با ظرفیت کشیده نازک دولت فدرال تعیین کرده است تا یک پنجم تسهیلات در بروکلین و همچنین اضافه شدن حداقل 45 “موبایل morgues” به گسترش آن تیره و تار ظرفیت.

“محلی سردخانه در حال گرفتن تلخه لگد از آنها در حال حاضر گفت:” فلین. “این mom-and-pop سردخانه خدمات کافی تبرید اتاق برای 5-10 بدن و در حال حاضر تقاضا است و نزدیک به 30 روز. آنها فقط لازم نیست که ظرفیت بنابراین دولت در پا.”
در طول زمان خود را در نیویورک فلین نیز کمک این شهرستان با کالبد شکافی و سوار در اطراف شهرستان با اعضای نیروی هوایی ایالات متحده کمک با روند برداشتن اجسام از جمله کسانی بودند که مورد خودکشی و قتل.

در حالی که فلین می گوید که این در واقع فوق العاده ای بار او بر اهمیت اجتناب از هیستری و اطلاعات غلط. “من می خواهم به بسیار روشن است که این مراحل به طور معمول در حال مشاهده فقط در یک نرخ بالاتر. من دیده ام از مردم ادعا می کنند آنها در حال حفر توده گورهای بینام در نیویورک است که به سادگی درست نیست. که اتفاق می افتد نیست” گفت: فلین. “هر کسی که به خاک سپرده شده است شناخته شده است, عکس و با توجه به شماره پرونده. اگر کسی می آید به نیویورک در 10 سال و می پرسد که در آن پدر بزرگ خود را که جان خود را از COVID-19 به خاک سپرده شده است آنها قادر خواهید بود به آن نگاه کردن و پیدا کردن محل دقیق آن. این مهم است که ما جلوگیری از هیستری و بررسی ما حقایق را در یک زمان مثل این.”

این فیلم که به نظر می رسد برای نشان دادن یک هشدار دهنده عینک گنده بی رویه گور می گیرد در جزیره هارت یک-کشش مایل از زمین که در شهر نیویورک مورد استفاده برای دفن چه فلین تماس “گذرا فقرا فراموش شده” که بدن در حال بلامعارض یا ناشناس یا که خانواده نمی توانیم تدفین. تسهیلات استفاده شده و برای بیش از 150 سال است و محل استراحت نهایی بیش از یک میلیون بدن. است که بسیاری از مرگ و تنهایی و بی بضاعت است که یک فاجعه را در خود دارد و قطعا نشانه ای از بسیاری از بی عدالتی. اما آنچه در آن است نه تنش فلین یک محل که در آن نیویورک است آزادسازی اجساد را در گورهای بینام و با هیچ راهی برای پیگیری از محل استراحت نهایی خود.

یکی دیگر از وحشتناک عینک است که تبدیل به یک منبع از ترس و گهگاه هیستری است تصویر بدن ذخیره شده در سردخانه های کامیون. با محلی سردخانه ضعف دولت شده است با استفاده از این کامیون به فروشگاه بدن قبل از آنها گذاشته و به استراحت. “من درک می کنم که این نوع از قرار دادن عینک برای برخی از افراد, اما واقعیت این است که بدن نیاز به نگهداری در سردخانه و این mom-and-pop سردخانه فقط لازم نیست که فضا برای انجام این کار در حال حاضر گفت:” فلین. “ما در میانه یک بیماری همه گیر و این واقعیت است.”

در سانتا باربارا کانتی پزشکی قانونی این اداره گرفته شده مشابه مراحل و دو واحد تبرید بودند به دست آورد این شهرستان برای گسترش خود مرحوم ظرفیت. تحت شرایط عادی این شهرستان گسترده ظرفیت برای decedents 22 است. در برابر انبوه مرگ و میر حوادث آنها می توانند خود را گسترش و افزایش ظرفیت به جای 50. در حال حاضر پس از در نظر گرفتن مراحل مانند کسب واحد تبرید و استقرار خانه های مراسم تشییع جنازه این شهرستان ظرفیت 335.

حتی با فلین هشداردهنده هیستری و اطلاعات غلط او را نیز سریع به اصرار مردم به این بیماری همه گیر به طور جدی تر از آنها بوده است. “رفتن برای اجرا است همه حق است, اما ساحل شلوغ ؟ که فقط نباید اتفاق می افتد و این نشانه آن است که مردم هنوز هم نیست این مصرف به طور جدی به اندازه کافی” او گفت:.

“من که مردم ممکن است گرفتن antsy, اما, این است واقعیت ما می تواند در حالی که برای. مردم فقط باید صبور باشید و سوار این چیز. ما دیده نمی شود هر چیزی شبیه به این از سال 1918 و مردم گفت: ما نیاز به شروع به باز کردن back up now که منحنی شروع به صاف است مانند گفت: “باز کردن چتر نجات را آغاز کرده است به من آهسته تبار, بنابراین من می توانید آن را در حال حاضر. آن را بسیار خطرناک تفکر است.”


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>