یک فاز جدید و جدید showhomes باز در اوانستون

یک مرحله جدید اضافه شده است به StreetSide تحولات’ اوانستون پارک townhome مجموعه در شمال غرب کلگری.

“اوانستون پارک شامل چند فاز مجزا است که در مقابل بر روی یک دایره شهرداری اندوخته طبیعی واقع در جامعه محبوب از اوانستون می گوید:” منطقه مدیر سابرینا ریچاردسون. “چه چیزی باعث این پروژه خاص است محوطه سازی شده است که گنجانیده شده در هر مرحله نمایش جوهر از چهار مناظر زیبا از جنوب آلبرتا. استفاده از این چشم انداز پویا شخصیت ایجاد یک هویت فردی برای هر فاز و قوی ایجاد درخواست تجدید نظر محدود کردن.”


اوانستون پارک StreetSide تحولات مدرن را در انگلستان saltbox سبک خانه های 2 و 3 خوابه Townhomes مجموعه در شمال غربی کلگری تاسیس جامعه اوانستون.

عرضه عکس / Streetside تحولات

جدید فاز اوانستون پارک 2 متشکل از سه طبقه دو و سه خوابه خانه های با درایو تحت گاراژ ریچاردسون می گوید.

“خانه های 14-پا 16-و 18-پا گسترده ای با شش کاربردی floorplans که از آن به را انتخاب کنید,” او می گوید. “داخل مشخصات خواهد بود بالاتر از سطح ورود با برخی از ارزش بسته بندی گزینه های اجازه می دهد مشتریان برای مدیریت قیمت خانه خود را.”

خانه در اوانستون پارک شروع در $270,000, در حالی که در خانه در اوانستون پارک 2 شروع از $320,000 s.

“ویژگی های مورد علاقه من از خانه خوب فکر کردن floorplans که ارائه راحت فضاهای زندگی با مقدار زیادی از ذخیره سازی می گوید:” ریچاردسون. “آنها از ویژگی های بزرگ به اندازه آشپزخانه با مقدار زیادی از فضای کابینت, کاشی backsplash کوارتز کانتر و لوازم فولاد ضد زنگ.

“بزرگ اتاق به اندازه کافی بزرگ هستند مناسب در اندازه کامل مبلمان و پنجره های بزرگ است که اجازه می دهد برای مقدار زیادی از نور طبیعی است.

“استاد اتاق خواب روشن و بزرگ با بزرگ پیاده روی در جعبه و ensuites که شامل به روز رسانی راه رفتن دوش و کافی فضای مبارزه است.”

شمال غربی جامعه اوانستون شده است یکی از کلگری محبوب ترین و به خوبی تثبیت قدیمی محله, امکانات نزدیک هستند.


اوانستون پارک StreetSide تحولات مدرن را در انگلستان saltbox سبک خانه های 2 و 3 خوابه Townhomes مجموعه در شمال غربی کلگری تاسیس جامعه اوانستون.

عرضه عکس / Streetside تحولات

“اوانستون است که در آن شما احساس به عنوان اگر شما وارد کرده اید در یک جای تمام خود را. مدرن پاسگاه مملو از تمام امکانات امروز خانواده خواسته اوانستون است و بر خلاف هر محله شما بوده ام به قبل می گوید:” ریچاردسون. “بسیاری از فضاهای سبز شهری مسیر سیستم و یک محله gazebo قرعه کشی ساکنان به خارج از منزل. کتابخانه های عمومی و زمین های بازی و سه مدرسه ارائه دهد آنهایی که کمی شاد و پربار کودکی. و در هسته آن یک مرکز شهر است که تمام فروشگاه ها و مغازه های پوشش اصول اولیه و نیز فراتر از آن.”

اذعان جدید عادی StreetSide معرفی کرده است که صلح از ذهن برنامه که شامل یک قیمت, تخفیف, پوشش پرداخت وام مسکن و هزینه محل سکونت و همچنین حفاظت از خرید در صورت از دست دادن شغل (شرایط اعمال می شود). تماس با ریچاردسون برای جزئیات کامل.

حقایق سریع

  • سازنده: StreetSide تحولات
  • جامعه: اوانستون
  • توسعه دهنده: Qualico جوامع کلگری
  • قیمت: از $270,000 s
  • آدرس:110 Evanscrest مانور N. W
  • ساعت: در حال حاضر تنها با وقت قبلی
  • تماس با ما: تلفن 403-917-1611. وب سایت: www.Evanstonpark.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>