A. J. پولاک پایدار “وحشی سوار’ با نوزاد نارس و سپس Covid-19

لس آنجلس — به عنوان A. J. پولاک و همسرش, کیت, آمادگی برای تولد اولین فرزند خود را, آنها بدون شک شنیده چه غلتکی سوار coaster والدین می تواند پر از غیر منتظره نرخهای پایین و غواصی شادی و ترس عمیق تر از شما می توانید تصور کنید.

آنها تا به حال هیچ ایده.

این Pollocks استقبال دختر خود Maddi مای, به جهان در 19 مارس تنها پس از 24 هفته از بارداری است. Maddi وزن فقط یک پوند و شش اونس در هنگام تولد و صرف هر روز از زندگی او تا کنون در یک نئو-natal واحد مراقبت های ویژه.

پدر و مادر او بودند با Maddi روز پس از روز — “خانه-بیمارستان صفحه اصلی-بیمارستان” A. J. تشریح محدودیت های جهان خود را برای هفته — تا A. J. آمد پایین با علائم Covid-19. او آزمایش مثبت در ماه ژوئن دچار علائم خفیف برای حدود 10 روز یک ماه پیش.

“این یک سوار وحشی. خیلی با حال بود دیوانه” پولاک در روز جمعه گفت. “من در آریزونا. من تهویه مطبوع را شکست و من نمی توانید به خواب در تمام شب که مثل دو ساعت خواب. من تا به حال سردرد و بدن درد. من فقط فکر کردم این بود که من خواب است.”

هنگامی که این علائم ادامه پولاک مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus. آن را به عقب آمد مثبت است. برای دو هفته پولاک نبود قادر به مشاهده Maddi. همسر او بود هرگز بد اما او بیش از حد بود به قرنطینه برای 10 روز.

“آنها تا به حال به قرنطینه Maddi در بیمارستان” پولاک گفت. “که بود و ترسناک. تمام نوزادان که در اتاق قرنطینه تمام شد. Hazmat مناسب در آنها. آن را بسیار وحشی.

“و من فوق العاده مراقب باشید. من فکر می کنم من آن را از بیمارستان به دلیل برای 120 روز ما تا به حال صحبت کردیم به هر کسی — به معنای واقعی کلمه صفحه اصلی-بیمارستان صفحه اصلی-بیمارستان است.”

دیگر از بدن درد و سردرد پولاک گفت که او تا به حال دو مطلب علائم شده اند که در ارتباط با Covid-19 — از دست دادن طعم و بوی.

“شما باید چیزی در مقابل صورت خود را و شما می دانید دقیقا چه آن را مانند بوی و آن را واقعا قوی است و شما نمی توانید بوی آن را,” او گفت:. “بستنی خوب است که کسی فرستاده من فقط اتلاف وقت بود چون من نمی تواند طعم و مزه آن است. من نوع بدبختی اما راستش من خوش شانس بودم من نیست که هر چیزی که واقعا در مورد. فقط احتمالا دو روز احساس بزرگ است.”

پولاک بود قادر به بازگشت به تمرینات به سرعت. او تاخیر در گزارش به اردوگاه تابستانی باعث شد نیاز است که او پاک شود قبل از اینکه او می تواند به تیم ملحق شوند.

او در مورد احتمال انصراف از فصل به طور کامل با همسر خود. مانند کنلی یانسن که نیز تا به حال یک جلسه با Covid-19 او نسبتا آسان تصمیم گیری است.

“من فکر کردم آن بود رفتن به یک مقدار زیادی سخت تر” پولاک گفت. “کیت یک ورزشکار (او با بازی چوگان سرپهن در نوتردام که در آن A. J. بازی بیس بال). من فکر می کنم زمانی که من آن را آورده به او گفت: “آیا شما واقعا نگاه بچه ها برنده سری جهانی از ما نیمکت؟’ گفتم آه من نمی توانم. اما من می خواهم به انجام آنچه که بهترین برای شما و بهترین چیزی که برای Maddi.’

“من فکر می کنم گرفتن coronavirus برای من قرار دادن همه چیز به چشم انداز. به عنوان مراقب باشید که من ایمن ماندن و ماندن در خانه من انجام این کار بسیار است و من آن را کردم. … بدیهی است که هر کس خود را به تصمیم گیری آنها. این واقعا عجیب و غریب زمان. من فکر می کنم هر دو طرف — اگر من انتخاب ندارد و یا اگر من را انتخاب کرد بله وجود دارد خواهد بود و در برابر آن. اما آن کمک می کند تا زمانی که تمام خانواده خود را در هیئت مدیره و آنها می خواهند شما را به بازی.”

کیت و Maddi هنوز در آریزونا به عنوان A. J. آماده می شود سال 2020 فصل است. Maddi است تا هشت پوند در حال حاضر. هر چند او در حال خوردن خود برخی او هنوز هم دارای یک لوله تغذیه به عنوان مکمل آن است. پزشکان می خواهید Maddi به بزرگ تر شدن لوله تغذیه قبل از او می تواند ترک بیمارستان.

“این واقعا عجیب و غریب است. آن را واقعا احساس عجیب و غریب,” پولاک گفت: Maddi اوایل ورود. “شما بدیهی است که بسیاری از شادی دیدن دختر خود را. اما او یک پوند و سر خود را در حال حاضر به چه آینده شبیه چه گام های بعدی. بدیهی است که وجود دارد هیچ امداد که او متولد چون شما می دانید همه چالش های پیش رو.

“این یک سوار وحشی. آن بوده است بسیار عاطفی. آن را شگفت انگیز بوده است. آن بوده است ترسناک است. آن را خسته کننده است. فقط یک مقدار زیادی از احساسات اما او در یک مکان واقعا خوب در حال حاضر. هنگامی که او به خانه آمده او را برای رفتن به خانه آمده است.”

متولد تقریبا سه ماه پیش از موعد وجود دارد می تواند رشد و نمو چالش های پیش رو برای Maddi. اما پولاک گفت که او و همسرش در حال تلاش برای تمرکز بر روی مثبت ها رو غیر منتظره حمایت از یک جامعه آنلاین از پدر و مادر که رفته اند را از طریق همان تجربه است.

“آن هنوز ناشناخته است. تا کنون او را بزرگ بوده است,” او گفت:. “او تا به حال یک چشم کوچک ترساندن حدود یک ماه پیش و آنها نگران بودند که آنها را مجبور به انجام نوعی از عمل. آن را به پایان رسید تا بودن چیزی. … او به نظر می رسد مانند یک نوزاد عادی. اگر من به شما بگویم که او در 24 هفته هنگامی که شما را دیدم شما نمی خواهد فکر می کنم هر چیزی از آن را. بنابراین ما بسیار سپاسگزار است. او بسیار زیبا است.

“شما در گوگل شما را پس از یک نوزاد در 24 هفته و این ترسناک است. آن را وحشتناک همه چیز که می آید. اما ما شده است بسیار خوش شانس به این نقطه است. این می تواند شگفت انگیز اگر او فقط نگه می دارد و ادامه دارد و ما می توانیم به اشتراک گذاری داستان خود را با افرادی که در حال رفتن را از طریق آن. در حال حاضر آنها می توانید ببینید که وجود دارد برخی از امید و وجود یک سناریو که در آن می تواند واقعا خوب سناریو به جای این همه منفی تمام این انواع مختلف از چیزهایی است که می تواند به اشتباه است.”

کار کوچک

Right-hander واکر Buehler برنامه ریزی شده بود به زمین دو نوبت در جمعه شب intrasquad بازی تاریخ و زمان آخرین در داجرز بازی خواهد کرد و اولین بازی اکشن برای Buehler در اردوگاه تابستانی.

ضد پدرو Baez, Scott Alexander, جو کلی و تونی Gonsolin هر کم و یا هیچ بازی اکشن قبل از فصل بعدی باز می شود پنج شنبه.

“این قطعا ایده آل نیست” داجرز مدیر دیو رابرتز گفت. “اما من فکر می کنم که با برخی از بچه ها که تن به تن در لیگ های بزرگ برای سال شما باید اعتماد به نفس بیشتری که بله ما نیست, بررسی جعبه که شما می خواهم برای بررسی از رفتن به فصل, اما من فکر می کنم که بسیاری از بازیکنان در این وضعیت آینده از آنچه که ما آمده ایم ،

“من فکر می کنم برای ما شماره یک اگر آنها سالم و با گسترش فهرست ما قطعا می تواند خود را در حجم کار و مدیریت آنها را بر این اساس. اما آره پشت به پشت چند نوبت اگر آنها یک پسر که — آن را قطعا به خوبی بررسی آن جعبه (در حالت عادی پیش فصل). این ایده آل نیست اما من هنوز هم احساس اعتماد به نفس است که آنها آماده برای رفتن.”

همچنین

رابرتز گفت: شکارچی Keibert رویز به این تیم پیوست روز جمعه تمرین. رویز در حال حاضر در مجروح لیست. داجرز داده اند هیچ دلیلی برای عدم وجود خود و یا حرکت خود را به ایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im