یک طبقه به خودش: UVM دانشجویی بین المللی باقی می ماند در پردیس

شاین Braganza اتحاد کل طبقه برای خودش در خوابگاه ساختمان در دانشگاه ورمونت.

هم اتاقی او در منزل خود در ماساچوست رفته تقریبا همه 10,000-plus UVM دانشجویان است. به برلینگتون مدرسه به آنها گفت که در اواسط ماه مارس به دور ماندن پس از رخصتی بهار به جای بازگشت و خطر گسترش COVID-19 ویروس.

Braganza است که در میان حدود 140 دانشجویان بین المللی که به دلیل COVID-19-مربوط به سفر عوارض باقی می ماند در محوطه دانشگاه. او به مقدار زیادی از صلح و آرامش در مجموعه خود را به عنوان او و دانش آموزان در دانشگاه و در خانه ادامه تحصیل آنلاین در چند روز گذشته از امتحانات نهایی.

تنهایی بزرگ برای انجام کار مدرسه گفت: بومی نایروبی, کنیا. این دانشجوی سال دوم تحصیل در رشته ژنتیک مولکولی دارای یک حمام به خودش شکوه احساس برای یک دانشجو. او می تواند پخش موسیقی با صدای بلند به عنوان او می خواهد.

اما آن را جدا.

“آن را تنها به خاطر من به پایان رسید کار من برای روز و بسیار وجود دارد برای انجام” گفت: Braganza که تبدیل به 21 در ماه ژوئن. او پسر, مادر و پدر و برادر هفت ساعت در مناطق دور در کنیا. او با آنها از طریق تلفن در طول روز, اما در شب — زمانی که او کار مدرسه انجام شده است عزیزان خود را بازگشت به خانه به رختخواب رفته اند و پردیس جنگل است-آرام — Braganza احساس ترک.

او در می یابد آرامش در اجتماعی دور تعاملات با ناهار-سالن کارگران و دانشجویان او را می بیند در وعده غذایی اجرا می شود. او طول می کشد آرامش در کار است که شامل تماشای ویدئوها از دانشمندان انجام کار آزمایشگاه قبل از محاسبه داده های حاصل از آن به نوشتن خود را گزارش.

Braganza اهداف شغلی هستند و به موقع. او از انجام تحقیقات پزشکی و در حال اجرا خود را lab.

“من نمی خواهم به درمان بیماران. من می خواهم به انجام بیشتر-کار پیشگامانه مانند تحقیقات واکسن,” او گفت:. “من همیشه به حال یک شور و شوق برای تحقیقات است.”

بیشتر داستان های شخصی: چگونه Vermonters روبرو هستند و زندگی در coronavirus عصر

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>