تملق گفتن منحنی معنا نیست که قبلا سه بار برای ورمونت گلف بازان

چمن سبزتر می شود روز به روز و منتظر ادامه Vermonters اشتیاق به بازی گلف در آن است.

با وجود این دولت را موفقیت مسطح منحنی جدید کروناویروس رشد نگرانی در مورد گسترش COVID-19 را حفظ خواهد کرد توپ را روی گوه جعبه های بسته برای هم بودن. رژیم صهیونیستی. Phil اسکات تایید آنجا طی یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

این ورزش در میان تفریح و سرگرمی فعالیت های ممنوع شده حداقل تا مارس 15 تحت اسکات “در خانه بمانند ایمن” اجرایی سفارش. نه سود در کند کردن روند گسترش ویروس و نه مطلوب آب و هوا در بهار هنوز به تغییر است.

“من نمی دانم در مورد جدول زمانی” اسکات گفت. “من می دانم که گلف انجمن شده اند برای دفاع از این, اما ما در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش و این بدان معناست که ماندن در منزل به این معنی نیست جمع آوری.”

بیشتر: چه می ورمونت دوره های گلف را تحت COVID-19 محدودیت ؟

ورمونت یکی از 12 متحده که در آن گلف است به طور موقت ممنوع اعلام کرد با توجه به COVID-19 کاهش تلاش های ملی گلف پایه و اساس است.

سی و شش متحده در حال حاضر اجازه می دهد تا گلف به بازی می شود در بعضی از فرم. یکی دیگر از ویسکانسین است که مجموعه ای به سر در روز جمعه. البته کار تعمیر و نگهداری مجاز است در هر دولت است.

پس ورمونت, اعمال محدودیت های, ورزش, در ماه گذشته, ورمونت, گلف بازان رفته اند بیش از مرز به بازی در نیویورک — و یا بیشتر از آن. امپراتوری دولت اجازه داده گلف برای زمان پس از آن ممنوع بازی تنها به بازگشایی در هفته گذشته. کانکتیکات اجازه داده گلف در سراسر این بیماری همه گیر.

بیشتر: گلف اسکله مجاز به باز کردن در نیویورک پس از تمام

ورمونت انجمن گلف گفت: از آن شده است همکاری با انجمن از نیوهمشایر مین و ماساچوست به سادگی یک رویکرد منطقه ای برای بازگشایی دوره های خود را.

“همه ما احساس می کنید زمان مناسب است و مناسب است که به دریافت این پیام در مقابل مقامات که توانمند هستند به این تصمیم” نوشت: جان Goodchild از VGA, مدیر اجرایی.

موضوع اسکات گفت: نمی Vermonters آنجا که تاثیر بالقوه باز جلوتر از مکان های همسایه با بیشتر قابل توجهی COVID-19 عفونت نرخ.

“در صحبت با دیگر فرمانداران دوباره, سراسر, شمال, مین, New Hampshire بسیار نگران باز کردن دوره های خود را بیش از حد به زودی به دلیل آنچه که ما شاهد آن هستیم در بوستون مثلا” اسکات گفت.

“هفته گذشته به تنهایی وجود دارد حدود 1 ، 000 مرگ و میر در ماساچوست” اسکات گفت. “اگر آنها باز کردن بیش از حد سریع آن ممکن است منجر به بیشتر مردم در سفر آینده به کشورهای خود را آوردن برخی از ویروس ها با استفاده از آنها.”

بیشتر: کروناویروس در ورمونت: اخبار و تاثیر خود را در جامعه

بیشتر: شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

ماساچوست اضافه شده 13,036 تایید COVID-19 مورد از مارس 14-21 افزایش آن تعداد مثبت نتایج آزمون توسط 46 ٪ به دولت در بخش بهداشت عمومی. در هفت روز گذشته که داده ها در دسترس است ماساچوست بود و 870 coronavirus مرگ و میر.

ورمونت در مقابل شاهد کاهش قابل توجه در تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر گزارش شده در هر روز.

حقایق به احتمال زیاد کمی تسلی برای Vermonters که تنها دیدن ساده راه حل های ایمنی در محل به اجازه گلف شروع برای فصل: اجازه باشگاه به اعضا; اجازه نمی دهد خارج از کشور رزرو.

اما مقامات دولتی همچنان به موعظه صبر و شکیبایی است.

“ما از شنیدن مردمی که پرشور در مورد بازی گلف و دیگر فرصت های تفریحی, آن را فقط به واقعا خوب است و ما وجود دارد” گفت: لیندسی Kurrle از آژانس تجارت و توسعه جامعه.

“اگر ما آن را در زمان اشتباه به عنوان فرماندار گفت: ما جلب مردم به دولت و مسلما باز خودمان را برای رفتن به عقب در نظر تمام کاری که ما انجام داده ایم محدود کردن گسترش” Kurrle گفت.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>