یک سرشماری کارگر ممکن است به خانه خود را به رها کردن یک پرسشنامه بسته

سرشماری کارگران می تواند از آمدن به درب خانه خود را به رها کردن یک پرسشنامه بسته.

ورمونت خانه که دریافت نمی کنند و ایمیل خود را به آدرس فیزیکی می تواند بازدید سرشماری کارگران است. دست-ارائه آمار از مواد معلق در 18 مارس به دلیل COVID-19 همه گیر اما از سر گرفته مارس 8 برای برخی محله ها و جوامع است.

این رها کردن به 61,100 ورمونت خانه تماس با ما عملیات در پایبندی با دستورالعمل های ایمنی با توجه به آزادی مطبوعات از اداره آمار. “موقت کارکنان این زمینه آموزش دیده اند برای مشاهده تمام اجتماعی فاصله پروتکل ها و لباس رسمی دولت-ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای ایمنی خود و ایمنی عمومی” انتشار متحده است.

جوامع خواهد شد که بازدید سال 2020 آمار کارگران را می توان با رنگ زرد در این سرشماری نوع از شمارش نقشه منطقه. Essex County, دریافت بالاترین درصد خانوار بازديد در 63.1% به دنبال Windham در 39.6% ویندزور 26.9% Bennington 26.2% Caledonia 24.4 درصد و اورلئان در 24٪. همه دیگر Vermont شهرستان را 17 درصد و یا کمتر خانه دریافت بسته خود را درب جلو از جمله Chittenden با یک و نیم درصد از خانه ها در حال بازدید.

اداره آمار به شدت تشویق می کند Vermonters به پاسخ بی درنگ به سرشماری سوالات خود را با استفاده از سرشماری تعداد ID های موجود در بسته. پاسخ دهندگان می توانید با پر کردن فرم های کاغذی و یا پاسخ آنلاین یا از طریق تلفن.

اطلاعات بیشتر در مورد سرشماری ایالات متحده را می توان در یافت 2020census.gov.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>