9 coronavirus مربوط به مرگ گزارش شده در پایانه جزیره زندان فدرال

یک زندانی در یک زندان فدرال در سن پدرو که به نظر می رسد به بهبود از COVID-19 بعد درگذشت و پس از او در بیمارستان بستری شد با درد قفسه سینه و اضطراب گفته مقامات جمعه, مارس 27.

آدریان Solarzano, 54, جدید ترین زندانی در فدرال تادیبی موسسه ترمینال جزیره به مرگ از coronavirus مربوط به عوارض است. او در ابتدا آزمایش مثبت برای بیماری جدید در 16 آوریل به نمایش گذاشته اما هیچ علائم بعد از یک دوره انزوا و در نظر گرفته شد بازیافت به عنوان از آوریل 10, اداره فدرال زندانها (BOP) مقامات گفت: در انتشار اخبار.

او به بستری در بیمارستان و پنج روز بعد با شکایت از درد قفسه سینه و اضطراب است. Solarzano آزمایش منفی برای COVID-19 on May 15 و 16 اما سلامت او رو به وخامت گذاشته.

“یکشنبه, مه 24, 2020, آقای Solarzano که تا به حال در دراز مدت از قبل موجود شرایط پزشکی که CDC لیست به عنوان عوامل خطر برای توسعه بیشتر شدید COVID-19 بود مرده توسط کارکنان بیمارستان” BOP مقامات گفت: در انتشار اخبار.

جداگانه ترمینال جزیره زندانی که تست مثبت برای coronavirus در همان روز به عنوان Solarzano درگذشت May 13. نه زندانیان در این مرکز بودند که مبتلا به این بیماری فوت کرده اند پس از مارس.

ترمینال جزیره خانه های بیش از 1000 زندانی مردان بوده است خانه را به یکی از بزرگترین شیوع COVID-19 در میان فدرال زندانها. اما از روز شنبه وجود دارد تنها 42 تایید فعال موارد در میان زندانیان در تاسیسات و 646 کسانی که قبلا قراردادی به این ویروس گزارش شده به بهبود با توجه به BOP آمار.

در ضمن هفت ترمینال جزیره کارکنان شد و در حال حاضر آلوده با این ویروس که از روز شنبه در حالی که یکی دیگر از 10 بهبود بود.

در جای دیگر, 19 زندانیان در فدرال تادیبی موسسه لامپوک بودند به عنوان ذکر شده مثبت برای COVID-19. یکی دیگر از 884 شده بودند به عنوان بهبود وجود دارد و تا به حال بوده است و هیچ مرگ و میر مربوط به بیماری در این مرکز در شهرستان سانتا باربارا. در سراسر کشور به عنوان بسیاری از 64 زندانیان فدرال اند و از عوارض مرتبط با coronavirus با توجه به BOP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>