8 بهترین مواد غذایی آمریکایی رستوران در منطقه لانگ بیچ

برخی از زمان به عقب کوه در می رم از طریق یک کپی از یکی از هفتگی, اخبار و مجلات چشم من با دو صفحه تبلیغات برای یک مسابقه اسپانسر شده از طرف یکی از شرکت های سیگار. تبلیغات شامل یک نقشه از ایالات متحده و یک بنر تیتر در مورد برنده لذیذ تور آمریکا.

من خیره در آگهی زبانم بند آمده. من به این باور رسیده است که یکی از بهترین نگه داشته آشپزی اسرار جهان است که آمریکا مواد غذایی است که واقعا چیزهای بزرگ و در اینجا است که راز بود گذاشته لخت برای همه برای دیدن. این مسابقه ارائه شده سفر به برخی از بهترین مکان غذا خوردن در زمین — New Orleans, برای, خرچنگ, بامیه و اش شله قلمکار; سان فرانسیسکو برای نان خمیر ترش و رندولف خرچنگ; مین برای خرچنگ; Charlottesville برای او سوپ خرچنگ; کانزاس سیتی برای نوار استیک و دنده; بالتیمور نرم-پوسته خرچنگ; بوفالو گوشت گاو-در-weck و بال مرغ و فلوریدا برای پای آهک کلیدی و کبابی میگو.

غم انگیزترین چیزی که در مورد این مسابقه این بود که آن را به من یادآوری از چه نژاد اضمحلال منطقه ای غذاهای آمریکایی تبدیل شده است. حتی در بخش هایی از کشور که در آن محلی پخت و پز قرار است به رونق یکی است بدانید که تقریبا به کجا بروید. شما می توانید برای ساعت ها در سراسر تگزاس بدون پیدا کردن واقعا یک محل عالی برای فلفل قرمز یا تگزاس-سبک کباب. همه شما مایل و مایل از استاندارد شماره مواد غذایی سریع می ایستد که می تواند وجود داشته باشد فقط به عنوان به خوبی در مینه سوتا به عنوان در تگزاس است.

در اینجا در کالیفرنیا گذشته از پیر کالیفرنیا/مکزیکی, پخت و پز غذاهای آمریکایی بهتر است توسط برخی از فوق العاده مکان های قدیمی است که در خدمت آمالگام از غذاهای آورده غرب توسط مهاجران از 200 سال گذشته و توسط نسل جدیدی از دوباره متولد آمریکا. وجود دارد لمس دشت بزرگ و میانه جنوب و شرق — تمام ترکیب را به برخی از بهترین چو بر روی هر یک از صفحات در هر نقطه.

در واقع قبل از دهه گذشته یا بیشتر راه همه چیز کار می کرد مواد غذایی-دانا خیلی ساده است. غنی مهلت آشپزی خود را لیس, اما آنها می خواستند زندگی خوب زندگی قرقاول و باقرقره رودخانه ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا, شراب تمایز و دسر از انحطاط. بقیه از ما خوردند تقریبا هر آنچه که ما می تواند دست ما را در. نه فقط برای طبقات پایین اما طبقه متوسط به عنوان شام بود stewpot این مولیگان این چیز درهم و برهم های تند و با مزه از salmagundi.

برای سال های بسیاری از آمریکایی ها فقط به خوردن سه سبزیجات — و دو نفر از آنها بودند کلم. ولتر معروف مشاهده است که زبان انگلیسی و 42 ادیان اما تنها دو سس می تواند به راحتی منتقل می شود به امریکا است. به عنوان یک ملت ما نمی خوردن. به عنوان فیلسوف فرانسوی Constantin-François de Chassebœuf مشاهده شده در مورد آن زمان گفت: “من به جرأت می گویم که اگر یک جایزه پیشنهاد شده برای این طرح از یک رژیم بیشتر محاسبه شده برای آسیب معده دندان و سلامتی در کل هیچ بهتر می تواند اختراع تر از آمریکایی ها.”

و پس از آن مواد غذایی به کسب و کار بزرگ در این, ایالات متحده است.

ظاهرا همه جا جان هاروی کلاگ (که اسم شرکت ما را تغذیه بسیاری از غذاهای او هشدار داد در برابر!) ارائه وخیم هشدار از خطرات ناشی از خوردن گوشت از جویدن مواد غذایی خود را اغلب به اندازه کافی از خوردن بیش از حد قند و عدم تحمل حداقل یک کولون در روز (و به مراتب بیشتر اگر سیستم خارج از ضربت سخت زدن). او در برابر جنس و همچنین احساس است که از آن خواهد sap بدن حیاتی آن مایعات و خلوص ذات است. به طور طبیعی این واقعیت است که او raged در برابر آشپزی لذت از گوشت ساخته شده ناگفته هزاران نفر که شنیده سخنرانی خود را گرسنه برای طعم گوشت گاو گوشت گوسفند و مرغ.

آنچه ما هشدار داده بودند در برابر چیزی بود که ما بیشتر می خواستم.

خوشبختانه آمریکایی ها منحرف نژاد است. به جای پوشش برای colonics ما وسواس در تلویزیون شام, M&Ms, marshmallows دادن تنگ و Coffee-Mate. خوشبختانه ما تکامل یافته به fondue, اجاق های مایکروویو گرانولی را کنار بگذارید گلدان خمره الکتریکی می تواند افتتاحیه — و در نهایت ماکارونی ماشین آلات سالاد سزار تمل پای جولیا کودک و شبکه غذایی.

این روزها ما بیشتر خوردن چیزهای مختلف از تمام چیزهایی که خورده در همه تاریخ ثبت — قبل از هرگز شده است وجود دارد تنوع موجود در حومه سوپر مارکت. در حافظهی مواد غذایی شده است وجود دارد هرگز چیزی مانند قرن 21 است. این باعث می شود من گرسنه برای چه در آینده — در مکان هر دو موج جدیدی…و کلاسیک. خوشمزه دستور میت لوف است که همیشه چیز خوبی است. و آن سفر از خانه خیلی خوب است.

  • استیک و تخم مرغ است که در مورد به عنوان “مواد غذایی آمریکایی” را به عنوان آن می شود و خدمت در اینجا با چاشنی سیب زمینی و گوجه فرنگی گیلاس. (فایل عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • با تحت تاثیر قرار آشپزی از سراسر کشور “آمریکا مواد غذایی” می تواند بسیاری از اشکال — به عنوان نشان داده شده توسط این crabcake بندیکت با تخم مرغ آب پز مارچوبه تست focaccia و کاخون خرچنگ و سس. (File photo by Paul Rodriguez)

  • آووکادو می افزاید: مقدار به نان تست آماده شده در اینجا با kumquats کرفس, تربچه, گیاهان, گل ها و دانه ها — همراه با همبرگر ساندویچ و غذاهای دیگر. (فایل عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • مرغ سرخ شده اغلب برجسته به عنوان بخشی از یک غذای اصلی با سیب زمینی و طرف دیگر حتی با این نسخهها کار به عنوان یکی از مواد لازم برای سالاد. (فایل عکس مدل لباس Yamanaka, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

گرجستان

ساحل طولانی ارز 4101 McGowen خیابان ساحل طولانی; 562-420-5637, www.georgias-restaurant.com

گرجستان توصیف خود را به عنوان “روح خوشمزه!” — مناسب توضیحات گاه به گاه در فروشگاه که در آن fried green tomatoes در حال آشپزی شی میل. و که در آن ما در حال یادآور شد که پایه کمی از غذای روح است که ما در آتلانتا و یا حتی نزدیک به میسون-دیکسون خط.

به صورت خاص این مثال خوب از جنوب پخت و پز و خدمت با لیمو aioli خواهد بود که خیلی سر در گم فانتزی پخت و پز در Dixie. Hereabouts آن چه ما می خوریم. برای لذت خالص همراه با پیگگی پنیر سیب زمینی سرخ کرده (سیب زمینی سرخ کرده, کبابی, گوشت خوک و پنیر البته) و گوشت خوک کشیده لغزنده و سرخ شده با گوجه فرنگی های سبز وجود دارد کاخون سیب زمینی سرخ کرده, سیر, سیب زمینی سرخ کرده و فلفل قرمز و پنیر و سیب زمینی سرخ کرده. (من نمی تعداد سیب زمینی شیرین سیب زمینی سرخ کرده. آنها با صدا غذا خوردن سالم بودن. مرتب کردن بر اساس. که طول می کشد دور سرگرم کننده است.)

اگر شما می خواهید برای رفتن زیادی وجود دارد یک بخش به نام “بشقاب-Up” — که عمل به سادگی از قرار دادن مواد غذایی بر روی یک صفحه. تمام ورق یو پی اس در حال خدمت با یک انتخاب از دو طرف کشیده شده از یک لیست است که شامل آثار کلاسیک مانند کلم برگ, سبزی, لوبیا قرمز و برنج, black eyed peas, مک و پنیر, ذرت, نان, سالاد سیب زمینی و سالاد کلم.

وجود دارد یک مرغ سرخ شده, انجام شده با استفاده از مراتب بیشتر ومزه گوشت تیره پرنده که من خدا را شکر — در dotage من شروع به فکر می کنم که گوشت سفید مرغ سوخاری یکی از گناهان بزرگ ما وسواسی نیاز به غذا خوردن سالم. مرغ سرخ شده درست نیست راست ساخته شده با استفاده از گوشت سفید. آن را غیر قابل خوردن نیست; در واقع ممکن است بسیار خوب است. اما ساخته شده با گوشت تیره آن بسیار بهتر است. این oilier گوشت می خواهد سرخ شده. این برای آن است. آن اشتیاق آن است. و پس از انجام میدهیم.

در گرجستان را لغو احکام صادره ی گوشت خوک آمده خفه شده در بیکن استفاده نا مشروع. گربه ماهی غرق در ارد ذرت با Creole چاشنی. نیمه سخت بازپرسی کردن از سنت لوئیس دنده کباب می افتد استخوان به زودی به عنوان شما آنها را بلند کردن. من احساس می کنم مسخره نشان می دهد گوشت ذوب در دهان شما. اما آن را ندارد.

وجود دارد کاسه به عنوان به خوبی. که ممکن است به نظر می رسد نوع مدرن است. اما پس از آن یکی است Hoppin’ جان, خوب, پیر ظرف بنیاد با هم از سیاه چشم نخود و دودی ترکیه گردن. کلمه “antebellum” به ذهن می آید — یک ظرف از روز هنگامی که پنبه شد پادشاه.

Humblebrags Eatery

3225 کارسون سنت لیکوود; 562-429-3161, www.humblebragseatery.com

آنها در خدمت سه وعده غذا در روز در Humblebrags — من حدس می زنم برای کسانی که هدف قرار دادن لینک ها در صبح و سپس برای کسانی که در محله بقیه روز. آن را ستودنی آسان منو برای مذاکره. اگر شما از سالاد اجبار — و در اینجا در شیراز نیست همه ما ؟ — ناهار یک زمان از بسیاری از گزینه های خوب.

بزرگ به خوبی مونتاژ صفحات مناسب کاب (خرد شده, اما نه بیش از حد خرد شده) یک ترکه گوجه فرنگی و burrata ایجاد (با خطوط از هر دو گوشت و سرکه بسیار رنگارنگ), دلپذیری, مدرسه یخ گوه و اگر شما نیاز به ترکیب پروتئین با سبزی خود را هر دو استیک و سالاد و سالاد مرغ گریل شده. کبابی مرغ همراه با پنیر موزارلا خرد شده; استیک با پنیر آبی بدونیم. تواضع جزئیات به خوبی مورد احترام در اینجا.

وجود دارد ساندویچ (البته) و همبرگر (البته از جمله گاومیش کوهان دار امریکایی برگر با پنیر بلوچیز و chipotle aioli) — و سپس برخی از شام غذاهای شروع به خزش برای کسانی duffers نیاز جدی خوراک گمان می کنم پس از یک تلاش 18 سوراخ. آنها به عنوان روح و رضایت بخش به عنوان می تواند.

اگر شما گرسنه به پدرخوانده کتری را امتحان کنید — که در اصل یک وعده غذایی از لینگوئینی و کوفته خدمت با بسیاری از pecorino. ایضا مرغ پستو, پاستا و بسیار قابل توجهی به طور جدی متراکم میت لوف — درست مثل مادر ساخته اند, حال مامان بهتر شده طبخ.

فوق سوپ سزاوار برخی از جلال. این تغییرات روز به روز در خدمت فنجان یا کاسه قابل توجهی نودل مرغ در چهارشنبه, دلپذیری, مرغ, نان ذرت مکزیکی در پنج شنبه و واقعا فوق العاده مرغ posole در روزهای شنبه و یکشنبه — به خوبی به عنوان دلیل هر به سر Humblebrags.

Jongewaard را پخت-n-داد و بیداد

3697 اطلس Ave. ساحل طولانی; 562-595-0396, thebakenbroil.com

من شده است به Jongewaard را پخت-n-داد و بیداد در بسیاری از مواقع در طول سال برای صبحانه آن را می آید به عنوان چیزی از تعجب به توجه است که Jongewaard است فقط یک کلوچه تخم مرغ و ظرف مشترک. هر چند بر اساس صبح جمعیت که نشت بر روی پاسیو, آن را آسان به درک Jongewaard را به عنوان یکی از کسانی که بسیاری از لانگ بیچ eateries که بسته در اوایل بعد از ظهر پس از عرضه تخم مرغ در نهایت اجرا می شود.

بلکه Jongewaard در نهایت بسته در 9 p. m. اکثر شب (8:30 p. m. در روزهای یکشنبه). و وجود دارد مقدار به خوردن که نه صبحانه. هر چند باید اعتراف کنم — کسانی که مهره موز پنکیک تماس را برای من به آنها را انتخاب کنید به جای.

این sine qua non از ناهار یا شام در Jongewaard را به مرغ گلدان پای. آن را در یک ظرف خیلی خوب آن را سزاوار به روش توصيفی — شاید یاد مرغ گلدان پای یا افسانه ای مرغ گلدان پای یا حتی افسانه مرغ گلدان پای. آن را کاملا متناسب به پخت-n-داد و بیداد تعهد “به سادگی مواد غذایی خوب است.”

برای بسیاری از ما آن را به یک طعم ناب از کودکی ما — تنها بهتر از سوانسون منجمد پای ما خوردند در روز. بنابراین بسیار بهتر است. به جای خرده ریز از آنچه امیدوارم, شد, مرغ, در, خیس شیرینی های Jongewaard نسخه پوسته پوسته و تازه, با ملاحظه تکه های مرغ را همراه با تشخیص هویج و نخود فرنگی.

سس نیست و تا حدودی ترسناک glop; آن را نا مشروع به عنوان نا مشروع در نظر گرفته شده بود. و بله, پای سفر بسیار خوب هر چند آنها خیلی خوب است, من ترجیح می دهم به آنها یخ; من نمی خواهید برای انجام هر چیزی است که موجب تضعیف ضروری خوبی از این اصل آمریکا ظرف. (و بله, من می دانم آن را ، اما آن را نیز پنسیلوانیا هلندی. بنابراین ما باید یک ادعای نمایشگاه پای.)

این مواد غذایی در Jongewaard هر دو گرم شدن بدن و روح و پر از معده بسیار خوبی بیش از حد در قیمت است که به نظر می رسد از زمان قبل. وجود دارد یک قابلمه کباب در منو — قورمه پخته شده طولانی و آهسته و لطیف و شیرین درست مثل مادر ساخته شده در یکشنبه شب تنها بهتر است. وجود دارد یک مرغ سوخاری, استیک شایسته وسط کسی که شام میخورد آمریکا — که یک تعریف و یک.

و اگر آنها به روز رسانی نام از Salisbury steak, زمین, برگر, استیک بازگشتی با شکوه به یک ظرف من استفاده می شود به در پیر شاخ & Hardart زنجیره ای در شهر نیویورک که در آن همیشه به نظر می رسید به طوری عجیب و غریب. در اینجا آن را همراه با پیاز کبابی و با گزینه add-ons مانند سوئیس, پنیر چدار, جک فلفل و قارچ سرخ کرده.

مطمئن باشید برای بررسی از این کارت منو از پای و کیک تازه پخته شده در هر روز — 10 کیک, چهار, کرم پای, شش کیک و دو مطلب ذکر شده تحت عنوان “شکوه و پنیر خامه ای.” این رول دارچین و قهوه کیک ها هم خیلی بزرگ به عنوان به خوبی. که بدان معنی است که در Jongewaard را حتی اگر شما نمی توانید کیک خود و خوردن آن را بیش از حد شما می توانید خود را مرغ گلدان پای و خوردن کیک خود را. یا پای خود را.

لیمو نوعی کیک میوه دار است که به طور خاص مورد علاقه. این باعث می شود من یک بچه دوباره بدانم چگونه هک مرنگ می تواند طعم خیلی خوب و مهم نیست که چگونه بسیاری از بار من آن را دستور داد.

908

ساحل طولانی ارز 3850 Worsham Ave. ساحل طولانی; 562-420-5331, www.the908restaurant.com

908 — که نشسته در مجاورت ساحل طولانی ارز آشیانه سالن غذا — برای آن کد پستی آن است 90808. این یک راه با تاکید بر رستوران بیانیه ماموریت است که “یک رستوران ایجاد شده در ساحل طولانی برای مردم ساحل طولانی است.” مفهوم تقویت شده توسط یک نقاشی دیواری بر روی یک دیوار از یاد ساحل طولانی مقصد — از جمله فرشته های غذایی پیراشکی و بسته Nu-پایک.

نشستن در مجاورت سالن غذا آن را یک جایگزین مقصد برای کسانی که واقعا می خواهید به خوردن یک وعده غذایی مناسب نشسته در یک جدول با یک سرور در نظر گرفتن سفارش خود را و آوردن شما خود را چو. وجود دارد یک نوار پر جنب و جوش به عنوان به خوبی به عنوان “یک ابرو بالا ملاقات ابرو کم میاره…در یک خوش بین و در عین حال بالا تنظیم.” (و من باید به عنوان نشانه به آنچه که آنها در حال صحبت کردن در مورد. به عنوان یک فیلمنامه نویس, دوست, دوست دارد به می گویند: “کسانی که فقط یک مقدار زیادی از کلمات است.”)

منو به خودی خود ستودنی مستقیم به جلو تقسیم غذا, سالاد, ساندویچ, entrees و طرف. رستوران ممکن است “ایجاد شده برای مردم ساحل طولانی است.” اما ظروف خدمت در اینجا کار می کنند تقریبا در هر نقطه. و نه فقط در جنوب کالیفرنیا. این فیلم جدید آمریکایی, از, اسفناج, & غوطه کنگر فرنگی از طریق رول خرچنگ و خانه-butchered ribeye.

وجود دارد هیچ گیاهی گوشت در منو — 908 برگر یک خانه ترکیبی از گوشت واقعی با Gruyere و کاهو و گوجه و ترشی در brioche مستی. دریافت سیب زمینی سرخ کرده در کنار. خودتان دست کشیدن. خرچنگ مک و پنیر — فریب با crimini قارچ مارچوبه Gruyere, پارمسان, تره فرنگی, سس بشامل و panko خرده نان — نمی تظاهر به یک ظرف وگان. این مواد غذایی بزرگ. این یک وعده غذایی…نه فقط برای یک, اما برای دو نفر.

این است که سختی منو را انتخاب کنید. شما پنیر بز پر کنگر فرنگی گل (کنگر فرنگی گل های خوراکی هستند? چه کسی می دانست؟)…یا زمینه قارچ و گورگونزولا پوتین? چگونه به انتخاب بین بوداده سالاد چغندر با پنیر بز…و آووکادو نارنجی و jicama سالاد با پنیر فتا? شما فوق خرچنگ مک و پنیر…یا مین سبک رول خرچنگ سنگین در مایو? آیا شما به طور جدی گرسنه به اندازه کافی برای 32 اونس نخست tomahawk قطع ribeye? با یک انتخاب از دو طرف فقط در مورد شما احساس به خصوص peckish.

تابه

3550 ساحل طولانی Blvd. ساحل طولانی; 562-490-0700, www.thepan1.com

نیمی منو در تابه به خود اختصاص داده است ناهار و شام غذاهای. اما صبحانه خدمت کرده است در تمام طول روز طولانی است. و به نظر می رسد یک وعده غذایی که خیلی وسواس جذاب شام واقعا نمی توانید از خود ماکارونی در هر ساعت. (صبحانه ناب راحتی مواد غذایی است. همیشه بوده است.)

اگر شما livin’ بزرگ برای “اصلی لود براونز هش” — تنوع در بالای غذاهای سیب زمینی یافت می شود در کافه در غرب (به خصوص در سانتا فه) که باید شما را خیره vacantly به فاصله متوسط. آنچه که شما می خواهید یک نوع آمریکایی پوتین از براونز هش صدر با بیکن سوسیس, پیازچه, جک و پنیر چدار, فلفل قرمز و یک زن و شوهر از تخم مرغ (هر سبک). نان تست را هر چند برای یک کمی اضافی شما می توانید زیر پنکیک برای توست. برای یک کمی اضافی شما همچنین می توانید شربت افرا. و (قرار دادن خندیدن در اینجا) شما می توانید سفیده تخم مرغ. که در مورد این غذا کمی مانند ساخت یک هواپیما سبک تر و نه خدمت به بادام زمینی است. (Oh yeah — آنها نمی خدمت بادام زمینی دیگر.)

لود براونز هش به دنبال آن هستند با متفرقه و مختلف صبحانه ترکیبات از جمله یک صبحانه همبرگر (گوشت گاو یا ترکیه تماس خود را) با پنیر چدار, بیکن و تخم مرغ سرخ شده, خدمت در یک پف brioche مستی. وجود دارد یک pastrami و تخم مرغ ساندویچ در کبابی نان چاودار و یک جفت از دوغ بیسکویت صدر با سوسیس نا مشروع و یک زن و شوهر از تخم مرغ که تنها فاقد بلغور را به آن درست جنوبی ظرف. و ما حتی بدست به پن کیک وافل این کوکوی این املت و تصدیق.

مفهوم سالاد به نظر می رسد به عنوان اگر آن را از یک جایگزین آشپزی جهان است. اما آن وجود دارد به دلیل این است که جنوب کالیفرنیا و رستوران ها موظف, من کاملا مطمئنم که توسط قانون برای خدمت به سالاد. هر چند در تابه حتی سالاد بزرگتر از زندگی است. BBQ سالاد مرغ — ساخته شده با ذرت و لوبیا سیاه, jicama قرمز, پیاز, گشنیز, پیاز سرخ شده, رشته ها, گوجه فرنگی, جک و romaine با سس رنچ (می توانید آن را در کنار; آشپزخانه دوست دارد برای قرار دادن در مقدار زیادی) — یک pleaser جمعیت. و من لذت بردن از این لذت دوباره متولد گوه سالاد — راستش من از دست رفته ام ضخامت کاهو. و چه به مورد بیت بیکن و پنیر آبی وتکه?

صحبت از نوستالژی وجود دارد اشتها آور است که ترکیبی از مدرسه لذت از پوست سیب زمینی با حتی در مدرسه لذت سیب زمینی با ضخامت شکوه از پنیر چدار, بیکن, خامه ترش و پیازچه — من تماس بگیرید که یک وعده غذایی اما پس از آن من شده است با رژیم غذایی.

و اگر هیچ کدام از آن است که به اندازه کافی وجود دارد ترکیه تایلندی برگر با Sriracha مایو و بادام زمینی سالاد کلم یک بیکسبی Bratwurst برگر با bratwurst و pastrami و کاخون میت لوف برگر. و این مورد به عنوان آمریکایی به عنوان آن می شود.

سنت و دوم

4828 E. 2 St., ساحل طولانی; 562-433-4828, www.saintandsecond.com

آن را کمی سخت به cubbyhole غذا در اینجا, برای مخفف آن را در جایی بین gastropub و جدید آمریکایی بین التقاطی و غیر عادی است. این یک منو است که باید مناسب, West Coast, foodie, در خانه احساس. منو تقسیم شده است “Smalls,” “Bigs,” “همبرگر” “تخت نان” “سوپ & Salads” و “طرف” — با یک جعبه برای صدف. و اگر “Bigs” وسوسه انگیز هستند بسیاری وجود دارد “اسمالز” است که گریه کردن برای یک سلیقه شما ممکن است هرگز به 22 اونس دنده ریز ریز کردن برای دو نفر (با بو ریشه سبزیجات و قارچ کره) یا بو داده, ارگانیک, مرغ با پوره گل کلم (با broccolini و رازیانه).

در عوض اگر شما متعهد grazer (و نه همه ما?), این زمین آشنا ظروف ساخته شده با آشنا تاب — بسیار خلاق منو. در نظر حموس, به عنوان مثال. آن را ساخته شده با باقلا به جای نخود, با طعم دودی فلفل قرمز و caperberries. این هر دو حموس و نه حموس در همان زمان. این حموس در استروئید.

و یا چگونه در مورد گریل میگو خدمت شور با سران هنوز هم با یک سبز تند chimichurri سس و یک نوع آبش guacamole. آن را بسیار کثیف ظرف; مطمئن شوید که به درخواست اضافی و دستمال. ایضا به درخت گردوی امریکایی, دودی, دنده بره سرخ شده با ریحان که خیلی کثیف به خوردن هیچ راهی که ancho, فلفل قرمز لعاب بود و در آینده با یک دستمال. گزینه های بسیاری از چگونه به را انتخاب کنید بین یک اشتها آور جنوبی-بلدرچین سرخ شده و pozole صدف بین اردک کوفته با shishito فلفل و مغز استخوان با قارچ و زیتون tapenade بین خرچنگ & رندولف کیک خرچنگ و خرچنگ ذرت و نارگیل سوپ.

وجود علاقه برای گوشت خوک در اینجا — در دو برش میراث ریز ریز کردن گوشت خوک, گوشت خوک banh سکته ساندویچ با Sriracha مایو, گوشت خوک حلقه نان مسطح با کیمچی و پنیر موزارلا. در حال حاضر که یک ترکیب شما لازم نیست به اجرا در هر روز است. اما پس از آن سنت و دوم پر از ظروف و سلیقه و swigs یافت نمی شود هر روز. و یا هر روز برای این موضوع — به جز اینجا.

طلوع کافه

4101 لیکوود Blvd. Lakewood; 562-377-1234, www.sunrisecafelakewood.com

وجود دارد قابل ملاحظه منو با بسیاری از غذاهای ذکر شده در زیر “ناهار وجد” و پس از آن بیشتر ذکر شده در زیر “سالاد گوشه” “برگر & سگ” “ساندویچ گرم,” “ساندویچ سرد” و “گرم کلاسیک.” و آنها فقط خوب اگر این است که آنچه شما در خلق و خوی برای.

آنها نیز تا حدودی دلتنگ سفر به چیزی که من فکر می کنم به عنوان میانه آمریکا/غرب میانه آشپزی — ترکیه بشقاب شام کباب گوشت گاو پلیت مرغ پارمسان, سرآشپز, سالاد ماهی تن, ذوب, patty ذوب ساندویچ سالاد تخم مرغ با شیر وانیل, شکلات, توت فرنگی و Oreo به آن شستن همه.

این غذایی است که همه ما بزرگ شده. و آن را به خوبی انجام می شود کافی است. اما این صبحانه که در آن به استفاده از به خصوص نوبه خود عجیب و غریب از کلمات است که به نظر می رسد به جا طلوع اجازه می دهد تا خود پرواز پرچم دمدمی مزاجی. بسیار خب — این مواد غذایی را جایگزین آشپزی جهان است. اما این قطعا ظروف به یاد داشته باشید ساعت بعد. تا حدودی به دلیل طعم خوب. و تا حدودی به دلیل این که شما ممکن است باور شما به پایان رسید و همه چیز.

این در بسیار مفتخر سنت از این رستوران وعده های غذایی که در شروع و بزرگتر از آن وجود دارد. صبحانه در طلوع آفتاب شامل بسیاری از مواد غذایی است. فقط در نظر بگیرید کشاورز تقلا — سه تخم مرغ مخلوط با گوشت, فلفل, پیاز, قارچ, کدو سبز, پنیر چدار, و, از همه چیز, ذرت شیرین. نیمرو تخم مرغ با ذرت شیرین? نمی شود ساده اما که یکی از جدید به من. و البته آن می آید با یک انتخاب از خانه سیب زمینی سرخ کرده برنج (سفید یا قهوه ای!), لوبیا یا میوه و تعریف سمت جنوب از بلغور همیشه بلغور که بدون افسانه جنوب صبحانه خواهد بود فقط صبحانه. انتخاب نان و بیسکویت و استفاده نا مشروع و یا چیپس بیش از حد.

یک انتخاب جالب — به من حس نان تست باعث می شود آن را میانه بیسکویت و استفاده نا مشروع انحراف غذا به جنوب و چیپس را در جنوب مرز. خنده دار چگونه یک نشاسته می توانید قومی معنای بقیه ظرف. (من حدس می زنم یک نان شیرینی حلقوی باعث می شود آن را یک نیویورک وعده غذایی. و گندم را به ارمغان می آورد در یک ارگانیک/مواد غذایی طبیعی لبه. حتی اگر غذای اصلی بسته بندی شده با بیکن و ژامبون.)

شما می خواهید بزرگ سیب زمینی ؟ سپس برای کالیفرنیا Spuds یکی از کسانی که دلپذیر کالری بمب از خانه سیب زمینی سرخ کرده در صدر با پنیر چدار, خامه ترش و آووکادو; ریختن در برخی از سالسا یا ضرری ندارد. و اگر شما می خواهید شما می توانید از spuds با تخم مرغ, سوسیس بیکن و سبزیجات, ساخت چیزی شبیه به سیب زمینی nachos در استروئید. آن را در یک ظرف شما ممکن است به خواب را برای مدتی.

Vibes, ساحل, کافه

76½ 62 جای خود بلند ساحل; 562-343-5572, www.vibeslb.com

Vibes نشسته در خیابان های مسکونی ساحل کافه که در واقع نه در ساحل, اما به اندازه کافی نزدیک به راک اند رول. آن را کوچک رو باز پاسیو در جلو و یک بزرگتر پاسیو در عقب با دراز و باریک اتاق ناهار خوری در میان است. سرویس های شاد است اما می تواند نامنظم به عنوان مادر در تلاش برای نگه دارید تا با بسیاری از سفارشات برای غذاهای که نیاز به یک مقدار مشخصی از آماده سازی.

و به عنوان یک ساحل-جنب کافه Vibes سهم خود را از سالم از لحظه ظروف های منو با صبحانه-زمان کربو بارهای.

وجود دارد مثلا آبی کاسه هر دو گیاهی و, gluten-free, میوه ای معجونی از آناناس, انبه, موز, توت فرنگی, تمشک, زغال اخته, شیر بادام شور, پوره میوه جات و غلات همراه با چنین خوب-برای-چه-ails-شما توتم به عنوان چیا, دانه گل های خوراکی و, از همه چیز آبی جلبک پودر.

من آن نگاه کردن. آن قرار است به جام جم بسته بندی شده با پروتئین و ویتامین ها و کاروتنوئیدها و آنتی اکسیدان ها است. این ادعا را به خوبی برای ایمنی و التهاب عفونت های ویروسی محافظت می کند و سلول ها را از آسیب. و بله, آن آبی است.

دیگر کاسه در منو پاره پاره کننده کاسه — کاهش سریع تر به پروتئین است. این در واقع کاملا غذا (در یک کاسه): تخم مرغ نیمرو آلی (البته) پنیر چدار سفید دودی ماهی قزل آلا براونز هش — و آن را به برخی از moxie pico de gallo و tomatillo سالسا. وجود دارد مقدار زیادی از عطر و طعم که در آن کاسه یکی از رضایت بخش ترین کاسه وعده های غذایی من و ام تا به حال.

آنها انجام یک کار خوب و نان تست آووکادو هم نامیده می شود در این مورد “avo سر و صدا tartine.” آن را در صدر با یک تخم مرغ آب پز به خاطر این که فقط حق. ناهار بخش از منو خوشحال لحاف از غذاهای که آشنا هستند برای کسانی از ما که از ناهار خوردن در جنوب کالیفرنیا. به جای بال مرغ بوفالو وجود دارد بوفالو گل کلم یکی از مورد علاقه من meatless نوآوری های سال های اخیر است. (من نمی دانم که آمد تا با بوفالو گل کلم. اما من امیدوارم که آنها ثروتمند و خوشحال.)

کلم بروکسل بو داده, در, سیر, کره, با, کیپر, سرکه, آب لیمو و نهایی anointment پارمسان. وجود دارد خوب میگو ceviche تراشه & guac — و برای تفریح از آن حموس نمونه از کلاسیک خشک گوجه فرنگی و سس پستو. ما عشق ما حموس این روزها تا آنجا که ما guac.

این همبرگر گوشت گاو یا گیاهی. تاپیک قرار دادن مرغ و تند ساندویچ مرغ. اما آنچه واقعا به من بود و حضور یک زن و شوهر از سبزیجات ساندویچ مفهوم که پژمرده از آشپزی ، یکی از ساخته شده است در اطراف قارچ portobello و موروثی گوجه فرنگی. دیگر در اطراف موروثی قارچ و مایو با آجیل کاج و “رازیانه fronds.”

من خوردن گوجه فرنگی و مایونز ساندویچ. بر سفید و نه در خمیر ترش. من می خواهم آن را بر روی خمیر ترش. اما در سفید آن را به یک طعم و جوانان — به خصوص اگر این نوع از خیس. هیچ چیز خیس در اینجا. پرنیان از Vibes واضح است — و beachy زیاد است.

مریل Shindler لس آنجلس آزاد بر اساس ناهار خوری منتقد. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>